czech english Na webu naleznete 99 040 fotek a 553 videí.
kalendář
únor 17
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
krátké zprávy

Změna bankovního účtu
Na začátku února jsme změnili banku. Číslo účtu zůstává stejné, jiný je pouze kód banky. Oddílové příspěvky a platby za soustředění posílejte na 189640131/2010 (Fio banka). Původní účet v ČSOB bude ještě několik měsíců aktivní.

Sobotní tréninky
budou v následujících termínech:
25.2 - ANO
4.3 - NE
11.3 - ANO
18.3 - NE

Velikonoční soustředění
Svátky jara jsou sice až za 3 měsíce, ale vy se můžete na tradiční soustředění přihlásit již dnes. Od čtvrtka 13. do pondělí 17. dubna nás čeká 5 taekwondistických dnů v Zákupech. Informace najdete zde a seznam účastníků budeme průběžně doplňovat.

Tuly
24 Taekwon-do sestav stále můžete najít na našich stránkách. Hledejte v menu Taekwon-do -> Tuly. A nebo přímý link.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

NAŠE ÚSPĚCHY

Historie >>

Čertovský pohár ( výsledky ) (ZŠ Petřiny jih, Praha 6)

3.12.2016

Veronika HolečkováNejúspěšnější seniorka
Nela MorkovcováNejúspěšnější žákyně
Jiří NovákNejúspěšnější junior
Egor PopovNejúspěšnější senior
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka
Jan VeškrnaNejúspěšnější žák
1. místo Veronika HolečkováMatsogi seniorky
1. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
1. místo Michal HudákTul junioři 6.-5. kup
1. místo Martin MatoušTul junioři 2.-1. kup
1. místo Nela MorkovcováTul žákyně 4.-3. kup
1. místo Nela MorkovcováTul juniorky 4.-3. kup
1. místo Jiří NovákTul junioři I. dan +
1. místo Jiří NovákTul senioři II. dan +
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
1. místo Egor PopovTul senioři 2.-1. kup
1. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -78 kg
1. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan +
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +70 kg
1. místo Jan VeškrnaTul žáci 2. kup +
1. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci +50 kg
1. místo Kateřina VítečkováTul juniorky 6.-5. kup
1. místo Kateřina VítečkováTul seniorky 6.-5. kup
1. místo Pavel ZavadilTul senioři I. dan
1. místo Aneta ZelinkováTul seniorky 4.-3. kup
1. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan +
1. místo Veronika ŽilinskáTul juniorky 2.-1. kup
1. místo Veronika ŽilinskáTul seniorky 2.-1. kup
2. místo Helena BayerováTul seniorky 6.-5. kup
2. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky
2. místo Martin BičovskýTul senioři 2.-1. kup
2. místo Anna IndrákováTul žákyně 8.-7. kup
2. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 6.-5. kup
2. místo Herbert KindlTul junioři I. dan +
2. místo Herbert KindlMatsogi junioři -69 kg
2. místo Nela MorkovcováMatsogi žákyně -50 kg
2. místo Egor PopovMatsogi senioři -78 kg
2. místo Pavel ŠnáblTul senioři II. dan +
2. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -71 kg
2. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
2. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 6.-5. kup
2. místo Tereza ŽilinskáMatsogi juniorky -52 kg
3. místo Kristýna BalcarováTul žákyně 6.-5. kup
3. místo Viktor DostálTul junioři 6.-5. kup
3. místo Jan DvořáčekMatsogi senioři -78 kg
3. místo Olga HudákováTul seniorky 8.-7. kup
3. místo Veronika JungwirtováTul seniorky 6.-5. kup
3. místo Martin MatoušTul senioři 2.-1. kup
3. místo Tereza ŠtekerováTul seniorky I. dan +
3. místo Lukáš VeverkaTul senioři I. dan
3. místo Lukáš VeverkaMatsogi senioři -71 kg
3. místo Aneta ZelinkováMatsogi juniorky -64 kg

Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů (Brno)

11.11.2016

Jiří FaltinNejúspěšnější veterán
Jana KovářováNejúspěšnější seniorka A
Jiří NovákNejúspěšnější junior A
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka A
Kateřina VítečkováNejúspěšnější juniorka B
Tomáš VodičkaNejúspěšnější senior A
1. místo Vendula BenediktováTým wirok seniorky
1. místo Lukáš BielikSebeobrana
1. místo Jan DvořáčekTým tul senioři
1. místo Jiří FaltinTul veteráni 2.-1. kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Veronika HolečkováMatsogi seniorky A -57 kg
1. místo Veronika HolečkováTým wirok seniorky
1. místo Jiří HumlTým tul senioři
1. místo Jana KovářováTul seniorky II.-III. dan
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky A -69 kg
1. místo Jana KovářováTým wirok seniorky
1. místo Jiří NovákT-ki junioři A
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři A -75 kg
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan
1. místo Jiří NovákSebeobrana
1. místo Egor PopovTul senioři 2.-1. kup
1. místo Egor PopovTým tul senioři
1. místo Egor PopovSebeobrana mix
1. místo Petra ŠamanováMatsogi seniorky B -69 kg
1. místo Petra ŠamanováTým wirok seniorky
1. místo Pavel ŠnáblTým tul senioři
1. místo Pavel ŠnáblSebeobrana
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky A +70 kg
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky A
1. místo Jan VeškrnaT-ki žáci
1. místo Lukáš VeverkaSebeobrana mix
1. místo Lukáš VeverkaSebeobrana
1. místo Kateřina VítečkováTul juniorky 6.-5. kup
1. místo Tomáš VodičkaTul senioři III.+IV. dan
1. místo Tomáš VodičkaTým tul senioři
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři A -71 kg
1. místo Pavel ZavadilTul senioři I. dan
1. místo Pavel ZavadilTým tul senioři
1. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky I. dan
1. místo Tereza ŽilinskáSebeobrana mix
1. místo Veronika ŽilinskáTul juniorky 2.-1. kup
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
2. místo Lenka HrstkováTým tul juniorky
2. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky A -52 kg
2. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 6.-5. kup
2. místo Alexandr MachTul žáci 6.-5. kup
2. místo Nela MorkovcováTul žákyně 4.-3. kup
2. místo Tereza ŠtekerováTým tul juniorky
2. místo Jan VeškrnaTul žáci 2. kup - I. dan
2. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
2. místo Kateřina VítečkováTým tul juniorky
2. místo Aneta ZelinkováTým tul juniorky
2. místo Tereza ŽilinskáTým tul juniorky
2. místo Veronika ŽilinskáTým tul juniorky
3. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky A -57 kg
3. místo Vendula BenediktováTým matsogi seniorky
3. místo Vendula BenediktováTým t-ki seniorky
3. místo Jan DvořáčekTul senioři I. dan
3. místo Jiří FaltinMatsogi veteráni +80 kg
3. místo Ondřej FaltinTým tul žáci
3. místo Veronika HolečkováTým matsogi seniorky
3. místo Veronika HolečkováTým t-ki seniorky
3. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan
3. místo Lenka HrstkováTým t-ki juniorky
3. místo Michal HudákTul žáci 6.-5. kup
3. místo Michal HudákTým tul žáci
3. místo Jiří HumlMatsogi senioři A -85 kg
3. místo Jana KovářováTým matsogi seniorky
3. místo Jana KovářováTým t-ki seniorky
3. místo Jana KovářováWirok seniorky A
3. místo Alexandr MachTým tul žáci
3. místo Hana MoravcováTul juniorky 6.-5. kup
3. místo Tereza ProkůpkováTul juniorky 6.-5. kup
3. místo Martin SchwábTým tul žáci
3. místo Hubert SkálaTým tul žáci
3. místo Petra ŠamanováTým matsogi seniorky
3. místo Petra ŠamanováTým t-ki seniorky
3. místo Petra ŠamanováWirok seniorky B
3. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři A -71 kg
3. místo Tereza ŠtekerováTým t-ki juniorky
3. místo Tereza ŠtekerováWirok juniorky A
3. místo Jan VeškrnaTým tul žáci
3. místo Lukáš VeverkaTul senioři I. dan
3. místo Lukáš VeverkaMatsogi senioři A -71 kg
3. místo Kateřina VítečkováWirok juniorky B
3. místo Aneta ZelinkováTým t-ki juniorky
3. místo Tereza ŽilinskáTým t-ki juniorky

2. setkání STM (Ostrava)

8.10.2016

1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Lenka HrstkováTým t-ki juniorky
1. místo Martin MatoušTým matsogi junioři
1. místo Tereza ProkůpkováTul juniorky 6.-5. kup
2. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan +
2. místo Martin MatoušMatsogi junioři +75 kg
3. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
3. místo Lenka HrstkováTým matsogi juniorky
3. místo Michal HudákTul žáci 6.-5. kup

12. juniorské a 7. veteránské mistrovství světa (Andria, Itálie)

5.9.2016

1. místo Jiří NovákT-ki junioři
1. místo Tereza ŠtekerováTým t-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +70 kg
2. místo Jiří NovákTým t-ki junioři
2. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
3. místo Lenka HrstkováTým matsogi juniorky
3. místo Jiří NovákTým tul junioři
3. místo Tereza ŠtekerováTým tul juniorky

Sonkal Open (propozice a přihláška ; výsledky) (ZŠ Petřiny jih, Praha 6)

28.5.2016

Jana KovářováNejúspěšnější seniorka
Jiří NovákNejúspěšnější junior
Jan VeškrnaNejúspěšnější žák
1. místo Herbert KindlTul senioři 2.-1. kup
1. místo Jana KovářováTul seniorky II. dan +
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky
1. místo Jiří NovákTul junioři I. dan +
1. místo Jiří NovákTul senioři I. dan
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři +75 kg
1. místo Tereza ProkůpkováTul juniorky 8.-7. kup
1. místo Tereza ProkůpkováTul seniorky 8.-7. kup
1. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -78 kg
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +64 kg
1. místo Jan VeškrnaTul žáci 4. kup +
1. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
1. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
1. místo Pavel ZavadilTul senioři II. dan +
1. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
1. místo Veronika ŽilinskáTul juniorky 2.-1. kup
2. místo Jan DvořáčekMatsogi senioři -78 kg
2. místo Ondřej FaltinTul junioři 4.-3. kup
2. místo Jiří HumlTul senioři II. dan +
2. místo Jiří HumlMatsogi senioři +78 kg
2. místo Veronika JungwirtováTul seniorky 6.-5. kup
2. místo Herbert KindlTul junioři 2.-1. kup
2. místo Michael MatoušTul senioři 2.-1. kup
2. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -71 kg
2. místo Pavel ZavadilTul senioři I. dan
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 8.-7. kup
2. místo Edita ZelinkováTul juniorky 8.-7. kup
2. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky I. dan +
2. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan
2. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky II. dan +
2. místo Veronika ŽilinskáTul seniorky 2.-1. kup
3. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky
3. místo Ondřej FaltinTul žáci 4. kup +
3. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
3. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
3. místo Michal HudákTul žáci 6.-5. kup
3. místo Michal HudákTul junioři 6.-5. kup
3. místo Herbert KindlMatsogi junioři -69 kg
3. místo Martin MatoušTul junioři 4.-3. kup
3. místo Martin MatoušTul junioři 2.-1. kup
3. místo Martin MatoušTul senioři 4.-3. kup
3. místo Martin MatoušMatsogi junioři +75 kg
3. místo Michael MatoušMatsogi senioři -78 kg
3. místo Tereza ŠtekerováTul seniorky I. dan
3. místo Aneta ZelinkováTul seniorky 4.-3. kup
3. místo Tereza ŽilinskáMatsogi juniorky -58 kg

Ljubljana Open (Ljubljana, Slovinsko)

21.5.2016

1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +70 kg
1. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan
2. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
2. místo Tereza ŠtekerováTým matsogi juniorky
2. místo Jan VeškrnaTul žáci 2.-1. kup
2. místo Jan VeškrnaTým matsogi
3. místo Lenka HrstkováTým matsogi juniorky
3. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg

1. setkání STM (Nymburk)

14.5.2016

Jan VeškrnaNejúspěšnější žák
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo František SakařTým t-ki junioři
1. místo František SakařTým wirok junioři
1. místo Jan VeškrnaTul žáci 2. kup +
1. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
1. místo Jan VeškrnaT-ki žáci
1. místo Jan VeškrnaTým T-ki žáci
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
2. místo Martin MatoušTul junioři 4.-3. kup
2. místo Martin MatoušMatsogi junioři +69 kg
2. místo František SakařTým matsogi junioři
3. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan +
3. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 6.-5. kup
3. místo František SakařMatsogi junioři +69 kg

Otevřené mistrovství České republiky České národní Unie TKD (Benátky nad Jizerou)

14.5.2016

Jiří HumlNejúspěšnější senior
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka
Tereza ŽilinskáNejúspěšnější seniorka
1. místo Jiří HumlTým tul
1. místo Jiří HumlT-ki senioři
1. místo Jiří HumlMatsogi senioři -85 kg
1. místo Egor PopovTul senioři 4.-2. kup
1. místo Egor PopovMatsogi senioři -78 kg
1. místo Pavel ŠnáblTým tul
1. místo Tereza ŠtekerováWirok juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan
1. místo Tereza ŠtekerováTým tul
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +64 kg
1. místo Pavel ZavadilTým tul
1. místo Pavel ZavadilTul senioři I.-II. dan
1. místo Edita ZelinkováTul žákyně 9.-8. kup
1. místo Tereza ŽilinskáTým tul
1. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan
2. místo Petr BayerMatsogi senioři -78 kg
2. místo Jiří FaltinTul senioři 4.-2. kup
2. místo Jiří HumlTul senioři I.-II. dan
2. místo Pavel ZavadilT-ki senioři
2. místo Tereza ŽilinskáMatsogi seniorky -55 kg
3. místo Petr BayerTul senioři 4.-2. kup

Nitra Cup ( propozice a přihláška ) (Nitra, Slovensko)

23.4.2016

Jiří NovákNejúspěšnější junior
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka
1. místo Jiří FaltinTul senioři 4.-1. kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
1. místo Herbert KindlTul junioři 2.-1. kup
1. místo Herbert KindlMatsogi junioři -69 kg
1. místo Jiří NovákTul junioři I. dan
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan +
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři +75 kg
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +64 kg
1. místo Tereza ŠtekerováWirok juniorky
1. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
1. místo Pavel ZavadilTul senioři II. dan
1. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky I. dan
1. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky II. dan +
2. místo Ondřej FaltinTul žáci 2.-1. kup
2. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan
2. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky II. dan +
2. místo Pavel ZavadilTul senioři I. dan
2. místo Tereza ŽilinskáMatsogi juniorky -52 kg
3. místo Herbert KindlTul junioři I. dan
3. místo Jan VeškrnaTul žáci 2.-1. kup
3. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 2.-1. kup

22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy (Soluň, Řecko)

11.4.2016

Jiří NovákNejúspěšnější junior
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka
1. místo Jana KovářováTým tul seniorky
1. místo Jiří NovákTul junioři I. dan
1. místo Jiří NovákTým tul junioři
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +70 kg
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováTým t-ki juniorky
2. místo Jana KovářováTým wirok seniorky
2. místo Jiří NovákT-ki junioři
2. místo Jiří NovákTým t-ki junioři
2. místo Tomáš VodičkaTul senioři III. dan
2. místo Tomáš VodičkaSebeobrana
3. místo Jana KovářováSebeobrana mix
3. místo Tereza ŠtekerováTým matsogi juniorky
3. místo Tomáš VodičkaTým tul senioři
3. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky I. dan
3. místo Tereza ŽilinskáTým matsogi juniorky

Czech Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška (Nymburk)

19.3.2016

Ondřej FaltinNejúspěšnější žák
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka A
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Herbert KindlTul junioři 2.-1. kup
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky A -63 kg
1. místo Egor PopovTul senioři 4.-3. kup
1. místo Egor PopovMatsogi senioři B -78 kg
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky A +64 kg
1. místo Tereza ŠtekerováWirok juniorky A
1. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři A -71 kg
1. místo Tereza ŽilinskáMatsogi juniorky A -52 kg
2. místo Petr BayerTul senioři 4.-3. kup
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -32 kg
2. místo Martin MatoušMatsogi junioři B +63 kg
2. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
3. místo Petr BayerMatsogi senioři B -78 kg
3. místo Jiří FaltinTul senioři 2.-1. kup
3. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan
3. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky A
3. místo Jan VeškrnaTul žáci 2.-1. kup
3. místo Jan VeškrnaT-ki žáci
3. místo Pavel ZavadilTul senioři I. dan

Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF žáků, juniorů a seniorů (1. kolo) propozice a přihláška (Nymburk)

12.2.2016

Jiří NovákNejúspěšnější junior A
Jan VeškrnaNejúspěšnější žák
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky A -63 kg
1. místo Martin MatoušMatsogi junioři B +63 kg
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři A +69 kg
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky A +64 kg
1. místo Jan VeškrnaTul žáci 2.-1. kup
1. místo Tomáš VodičkaTul senioři III. dan +
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři A -71 kg
1. místo Tereza ŽilinskáTul juniorky I. dan
2. místo Petr BayerMatsogi senioři B -78 kg
2. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 8.-5. kup
2. místo Jana KovářováTul seniorky III. dan
2. místo Jiří NovákTul junioři I. dan +
2. místo František SakařMatsogi junioři A +69 kg
2. místo Jan VeškrnaMatsogi žáci -50 kg
2. místo Pavel ZavadilTul senioři 2. kup - I. dan
2. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 8.-7. kup
3. místo Helena BayerováTul seniorky 8.-5. kup
3. místo Petr OndrašíkTul žáci 8.-7. kup
3. místo František SakařTul junioři 2.-1. kup
3. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan
Sonkal promo
přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Čeho by mělo být na Vánoční akci nejvíce?
Sestav(2)
Matsogi(5)
Speciálních technik(3)
Silového přerážení(3)
Sebeobrany(11)
Video projekcí(18)
Povídání(2)
Všeho 10x víc :)(33)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny a Horní Počernice
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny & Horní Počernice
Copyright © 2003 – 2017, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img