czech english Na webu naleznete 103 651 fotek a 601 videí.
kalendář
listopad 17
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
krátké zprávy

Pohár ČST
Závodníci přihlášení na Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF musí předložit lékařskou prohlídku nebo prohlášení zdravotní způsobilosti. Obojí musí být vystaveno v roce 2017. Nepředkládají ti kdo již odevzdali na předchozí soutěži v tomto roce.

Čertovský pohár je za dveřmi
Podívejte se jak to vypadalo při loňském ročníku prostřednictvím reportáže.

Začátečníci trénujete doma?
Pokud ne, protože nevíte jak, tak cvičte podle našich video návodů základních technik v sekci výuka.

Platby na oddílový účet
Pokud posíláte platbu na účet za oddílové příspěvky nebo soustředění, pošlete prosím jako samostatné platby. Do textu příjemce vždy uvádějte jméno a příjmení za koho je platba a dále za co (příspěvky, soustředění). Číslo oddílového účtu je 189640131/2010.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
25.11. - NE
2.12. - NE
9.12. - NE
16.12. - ANO?

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme formulář přihlášky.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

NAŠE ÚSPĚCHY

Historie >>

Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů (Nymburk)

3.11.2017

Jana KovářováNejúspěšnější seniorka A
Jiří NovákNejúspěšnější junior A
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka A
Kateřina VítečkováNejúspěšnější juniorka B
1. místo Helena BayerováTul seniorky 6.-3. kup
1. místo Helena BayerováTým matsogi seniorky
1. místo Vendula BenediktováTým wirok seniorky
1. místo Vendula BenediktováTým matsogi seniorky
1. místo Jan DvořáčekTým tul senioři
1. místo Ondřej FaltinTul starší žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinTým tul starší žáci
1. místo Veronika HolečkováTým matsogi seniorky
1. místo Veronika HolečkováTým wirok seniorky
1. místo Lenka HrstkováTým T-ki juniorky
1. místo Michal HudákTým tul starší žáci
1. místo Jana KovářováSebeobrana mix
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky A -63 kg
1. místo Jana KovářováTým matsogi seniorky
1. místo Jana KovářováWirok seniorky A
1. místo Jana KovářováTým wirok seniorky
1. místo Jiří NovákSebeobrana mix
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan +
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři A +75 kg
1. místo Petr OndrašíkTým tul starší žáci
1. místo Egor PopovTul senioři 2.-1. kup
1. místo Martin SchwábTým tul starší žáci
1. místo Hubert SkálaTým tul starší žáci
1. místo Pavel ŠnáblTým tul senioři
1. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan +
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky A +70 kg
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováTým T-ki juniorky
1. místo Lukáš VeverkaSebeobrana mix
1. místo Lukáš VeverkaTým tul senioři
1. místo Kateřina VítečkováTul juniorky 4.-3. kup
1. místo Kateřina VítečkováMatsogi juniorky B -64 kg
1. místo Kateřina VítečkováTým T-ki juniorky
1. místo Tomáš VodičkaTul senioři III. dan +
1. místo Tomáš VodičkaTým tul senioři
1. místo Pavel ZavadilTul senioři II. dan
1. místo Pavel ZavadilTým tul senioři
1. místo Veronika ŽilinskáTul seniorky 2.-1. kup
1. místo Veronika ŽilinskáTým matsogi seniorky
2. místo Helena BayerováMatsogi seniorky B -63 kg
2. místo Vendula BenediktováTým T-ki seniorky
2. místo Lukáš BielikTým T-ki junioři
2. místo Jiří FaltinTul veteráni 2.-1. kup
2. místo Jiří FaltinMatsogi veteráni +80 kg
2. místo Veronika HolečkováMatsogi seniorky A -63 kg
2. místo Veronika HolečkováTým T-ki seniorky
2. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky A -58 kg
2. místo Jana KovářováTul seniorky III. dan
2. místo Jana KovářováTým T-ki seniorky
2. místo Jiří NovákT-ki junioři A
2. místo Jiří NovákTým T-ki junioři
2. místo Nikol TomáškováTul juniorky 6.-5. kup
2. místo Jan VeškrnaMatsogi junioři A -57 kg
2. místo Jan VeškrnaTým T-ki junioři
2. místo Aneta ZelinkováMatsogi juniorky B +64 kg
2. místo Veronika ŽilinskáTým T-ki seniorky
2. místo Veronika ŽilinskáMatsogi seniorky A -57 kg
3. místo Vendula BenediktováTul seniorky I. dan
3. místo Marie DostálováTul seniorky 6.-3. kup
3. místo Jan DvořáčekTým matsogi senioři
3. místo Ondřej FaltinTým matsogi starší žáci
3. místo Michal HudákTým matsogi starší žáci
3. místo Michael MatoušTul senioři 2.-1. kup
3. místo Egor PopovTým matsogi senioři
3. místo Hubert SkálaMatsogi starší žáci -50 kg
3. místo Hubert SkálaTým matsogi starší žáci
3. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -71 kg
3. místo Pavel ŠnáblTým matsogi senioři
3. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
3. místo Lukáš VeverkaTým matsogi senioři
3. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři -71 kg
3. místo Tomáš VodičkaTým matsogi senioři
3. místo Pavel ZavadilTým matsogi senioři
3. místo Edita ZelinkováTul starší žákyně 4.-3. kup
3. místo Edita ZelinkováMatsogi starší žákyně -50 kg

2. setkání STM (Nymburk)

14.10.2017

Ondřej FaltinNejúspěšnější starší žák
1. místo Kristýna BalcarováTul starší žákyně 6.-5. kup
1. místo Ondřej FaltinTul starší žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinT-ki starší žáci
1. místo Nela MorkovcováTul starší žákyně 4.-3. kup
1. místo Martin SchwábTul starší žáci 6.-5. kup
1. místo Nikol TomáškováTul juniorky 6.-5. kup
2. místo Ondřej FaltinTým matsogi starší žáci
2. místo Michal HudákTul starší žáci 6.-5. kup
2. místo Jan VeškrnaTým matsogi junioři
2. místo Jan VeškrnaTým t-ki junioři
2. místo Edita ZelinkováTul starší žákyně 6.-5. kup
3. místo Ondřej FaltinMatsogi starší žáci -44 kg
3. místo Alexandr MachMatsogi starší žáci +50 kg
3. místo Marie MarkováTul juniorky 6.-5. kup
3. místo Pavlína MaškováTul starší žákyně 6.-5. kup
3. místo Nela MorkovcováMatsogi starší žákyně -50 kg
3. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
3. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
3. místo Aneta ZelinkováMatsogi juniorky -70 kg

20. Mistrovství světa seniorů (Pyongyang, Korea)

14.9.2017

1. místo Tereza ŠtekerováTým T-ki seniorky
1. místo Tereza ŠtekerováTým wirok seniorky
3. místo Jiří NovákMatsogi senioři -78 kg
3. místo Jiří NovákSebeobrana mix
3. místo Tereza ŠtekerováMatsogi seniorky +75 kg
3. místo Tereza ŠtekerováTým matsogi seniorky
3. místo Tereza ŠtekerováTým tul seniorky
3. místo Tereza ŠtekerováSebeobrana mix
3. místo Tereza ŽilinskáTým matsogi seniorky
3. místo Tereza ŽilinskáTým tul seniorky

Sonkal Open (propozice, přihláška a Výsledky) (ZŠ Petřiny jih, Praha 6)

27.5.2017

Ondřej FaltinNejúspěšnější žák
Tomáš VodičkaNejúspěšnější senior
1. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky -57 kg
1. místo Jiří FaltinTul senioři 2.-1. kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -38 kg
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky -69 kg
1. místo Nela MorkovcováMatsogi žákyně -50 kg
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři +69 kg
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +64 kg
1. místo Olga ŠulcováTul seniorky 8.-7. kup
1. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
1. místo Jan VeškrnaMatsogi junioři -57 kg
1. místo Tomáš VodičkaTul senioři III. dan +
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři -71 kg
1. místo Pavel ZavadilTul senioři II. dan
1. místo Aneta ZelinkováMatsogi juniorky -64 kg
2. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
2. místo Jiří HumlTul senioři II. dan
2. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 8.-5. kup
2. místo Jana KovářováTul seniorky I. dan +
2. místo Miroslav NovákMatsogi senioři -78 kg
2. místo Dana PokornáTul seniorky 8.-7. kup
2. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -71 kg
2. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 6.-5. kup
3. místo Jan DvořáčekTul senioři II. dan
3. místo Jan DvořáčekMatsogi senioři -78 kg
3. místo Jiří NovákTul junioři I. dan +
3. místo Pavel ŠnáblTul senioři III. dan +
3. místo Vladan ZavadilTul senioři 8.-7. kup
3. místo Ondřej ZemanTul žáci 8.-7. kup

Lublana Open (Lublana, Slovinsko)

20.5.2017

Vendula BenediktováNejúspěšnější seniorka
Jiří NovákNejúspěšnější junior
1. místo Vendula BenediktováTul seniorky I. dan
1. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky -51 kg
1. místo Vendula BenediktováMatsogi seniorky -57 kg
1. místo Jiří FaltinTul veteráni 8.-1.kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinTul junioři 4.-3. kup
1. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
1. místo Jana KovářováTul seniorky III. dan +
1. místo Jana KovářováMatsogi seniorky -63 kg
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan
1. místo Jiří NovákTul senioři II. dan
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
1. místo Jiří NovákTým matsogi junioři
1. místo Jan VeškrnaTul senioři 2.-1. kup
1. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup
1. místo Aneta ZelinkováTul seniorky 4.-3. kup
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -40 kg
2. místo Lenka HrstkováTul seniorky I. dan
2. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
3. místo Jiří FaltinMatsogi veteráni -90 kg
3. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan
3. místo Jiří NovákMatsogi senioři -78 kg
3. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -71 kg
3. místo Pavel ŠnáblTul senioři III. dan +

1. setkání STM (Ostrava)

13.5.2017

Ondřej FaltinNejúspěšnější starší žák
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinT-ki žáci
1. místo Veronika JungwirtováTul juniorky 8.-5. kup
1. místo Jan VeškrnaTým matsogi junioři
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -38 kg
2. místo Ondřej FaltinTým matsogi žáci
2. místo Nela MorkovcováTul žákyně 4. kup +
2. místo Nela MorkovcováTým matsogi žákyně
2. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 8.-5. kup
3. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 4.-3. kup

Otevřené mistrovství České republiky České národní Unie TKD (Benátky nad Jizerou)

13.5.2017

Herbert KindlNejúspěšnější junior
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka
Tereza ŽilinskáNejúspěšnější seniorka
1. místo Lenka HrstkováTým tul A
1. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -55 kg
1. místo Herbert KindlTul junioři I. dan +
1. místo Herbert KindlTým tul A
1. místo Herbert KindlMatsogi junioři -75 kg
1. místo Egor PopovTul senioři 2.-1. kup
1. místo Pavel ŠnáblWirok senioři
1. místo Pavel ŠnáblTým tul A
1. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan +
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováTým tul A
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +63 kg
1. místo Tereza ŽilinskáTul senioři + seniorky I.-II. dan
1. místo Tereza ŽilinskáTým tul A
1. místo Tereza ŽilinskáMatsogi seniorky -56 kg
2. místo Marie DostálováTul seniorky 7.-5. kup
2. místo Jiří FaltinTul senioři 2.-1. kup
2. místo Herbert KindlT-ki junioři
2. místo Herbert KindlWirok junioři
2. místo Tereza ŠtekerováWirok juniorky
3. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan +
3. místo Pavel ŠnáblTul senioři + seniorky III. dan +
3. místo Pavel ŠnáblMatsogi senioři -70 kg

23. juniorské, 32. seniorské, 9. veteránské a 7. žákovské Mistrovství Evropy (Liverpool, Anglie)

24.4.2017

1. místo Lenka HrstkováTým tul juniorky
1. místo Herbert KindlTým tul junioři
1. místo Jana KovářováTým wirok seniorky
1. místo Jiří NovákTým T-ki junioři
1. místo Jiří NovákTým tul junioři
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky +70 kg
1. místo Tereza ŠtekerováTým tul juniorky
1. místo Tomáš VodičkaTým tul senioři
2. místo Jana KovářováTým T-ki seniorky
2. místo Jana KovářováTým tul seniorky
2. místo Jiří NovákT-ki junioři
2. místo Tereza ŠtekerováTým T-ki juniorky
2. místo Tereza ŠtekerováTým matsogi juniorky
3. místo Herbert KindlSebeobrana junioři - muži
3. místo Herbert KindlSebeobrana senioři - muži
3. místo Jana KovářováTým matsogi seniorky
3. místo Jana KovářováSebeobrana seniorky - mix
3. místo Jiří NovákSebeobrana junioři - muži
3. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
3. místo Jiří NovákTul junioři II. dan
3. místo Tomáš VodičkaSebeobrana senioři - muži
3. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan

Czech Open (žáci, junioři a senioři) - propozice (Nymburk)

17.3.2017

Jiří NovákNejúspěšnější junior A
Tereza ŠtekerováNejúspěšnější juniorka A
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan +
1. místo Jiří NovákT-ki junioři A
1. místo Pavel ŠnáblTul senioři III. dan
1. místo Tereza ŠtekerováMatsogi juniorky A +64 kg
1. místo Tereza ŠtekerováT-ki juniorky A
1. místo Kateřina VítečkováTul juniorky 8.-5. kup
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři A -71 kg
1. místo Tereza ŽilinskáTul seniorky I. dan
2. místo Marie DostálováTul seniorky 8.-5. kup
2. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan +
2. místo Jana KovářováTul seniorky III. dan +
2. místo Jana KovářováMatsogi seniorky A -63 kg
2. místo Jiří NovákMatsogi junioři A +69 kg
2. místo Egor PopovTul senioři 2.-1. kup
2. místo Kateřina VítečkováT-ki juniorky B
2. místo Edita ZelinkováTul žákyně 6.-5. kup
2. místo Tereza ŽilinskáMatsogi seniorky A -57 kg
3. místo Helena BayerováTul seniorky 8.-5. kup
3. místo Helena BayerováWirok seniorky B
3. místo Herbert KindlTul junioři I. dan
3. místo Martin MatoušMatsogi junioři A +69 kg
3. místo Josef PokornýTul žáci 8.-7. kup
3. místo Tereza ŠtekerováTul juniorky I. dan +

Nitra Cup ( propozice ) (Nitra, Slovensko)

4.3.2017

Ondřej FaltinNejúspěšnější žák
Jiří NovákNejúspěšnější junior
Tomáš VodičkaNejúspěšnější senior
1. místo Jiří FaltinTul senioři 4.-1. kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 4.-3. kup
1. místo Ondřej FaltinTul žáci 2. kup +
1. místo Lenka HrstkováTul juniorky II. dan +
1. místo Herbert KindlTul junioři I. dan
1. místo Jiří NovákTul junioři II. dan +
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři +75 kg
1. místo Jiří NovákMatsogi junioři -75 kg
1. místo Jan VeškrnaTul junioři 2.-1. kup
1. místo Tomáš VodičkaTul senioři II. dan +
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři -71 kg
1. místo Tomáš VodičkaMatsogi senioři -78 kg
1. místo Aneta ZelinkováTul juniorky 8.-3. kup
2. místo Ondřej FaltinMatsogi žáci -38 kg
2. místo Lenka HrstkováTul juniorky I. dan
2. místo Lenka HrstkováMatsogi juniorky -52 kg
2. místo Michal HudákTul žáci 6.-5. kup
2. místo Herbert KindlTul junioři II. dan +
2. místo Herbert KindlMatsogi junioři -69 kg
3. místo Jiří FaltinTul senioři I. dan
3. místo Jan VeškrnaTul junioři I. dan
Čertovský pohár 2016
přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(25)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(3)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(7)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(6)
Snad nepotkám čerty po závodech!(3)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2017, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img