czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Výsledky a fotografie

TTT
  375
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
propozice a přihláška


Ondřej Vrábel, 29.11.2010 – Vypuštěné rybníky třeboňské krajiny a bílý poprašek dávali tušit, že se blíží čas Vánoc. Přestože teploměr ukazoval teploty pod hladinou mrazu, v třeboňské sportovní hale tomu bylo naopak. O správnou soutěžní teplotu a atmosféru se postaralo 250 soutěžících z 25 škol, kteří se zúčastnili již druhého ročníku mezinárodní otevřené soutěže Třeboň Open. Na jih Čech přijeli soutěžit, kromě českých a moravských škol, i 3 slovenské a výběr běloruské mládeže.Na soutěžní ploše byly od předešlého dne připraveny 4 zápasiště pro tul a matsogi, a dále po jednom pro t-ki a wirok. V 9:45 začala soutěž slavnostním nástupem všech účastníků a několik minut po té se rozběhl soutěžní mumraj na plné obrátky. První polovina soutěže patřila výhradně žákům a juniorům a za zmínku stojí velmi kvalitní výkony běloruské výpravy. Především ve sportovním boji a speciálních technikách se jejich žáci zaskvěli! Několik medailí putovalo i k našim slovenským „federativním“ bratrům, ale většina zůstala na domácí půdě.


V juniorských kategoriích byli k vidění členové české státní reprezentace a po zásluze sklízeli kovy nejcennější. Pro naše reprezentanty byla třeboňská soutěž součástí přípravy na únorové Mistrovství Evropy v Talinu. Vidět byli jak ostřílení členové národního týmu, tak i nováčci, kteří o svou příslušnost teprve bojují.


Odpolední a podvečerní hodiny byly ve znamení soutěže v seniorských kategoriích. Celá řada reprezentantů ještě před třemi týdny sváděla boje mezi juniory, ale tentokrát museli své umění předvést mezi seniory. Ve velmi dobrém světle se předvedli například Patrik Svoboda, Vojtěch Fiala a Monika Junová, kteří při svém prvním startu dosáhli na medailové příčky.


Na samotný závěr připravili organizátoři doprovodný program k vybraným finálovým utkáním. O zpestření přestávek mezi jednotlivými koly sportovního boje obstarali děvčata z taneční skupiny Storm Dances z Českého Krumlova. Poslední medaile byly rozdány a zbývalo jen vyhlásit nejúspěšnější jednotlivce a oddíly. Nej jednotlivci se stali:

 • Žák - Pavel Zacharuk, Sonkal, 1-1-1

 • Žákyně - Martina Ondrová, Taekwondo Academy Slovakia, 2-0-0

 • Junior - Adam Chlebek, Karviná, 3-0-0

 • Juniorka - Veronika Kokášová, Silla, 2-1-0

 • Senior - Tomáš Jungwirth, Tong-Il, 2-0-0

 • Seniorka - Kolářová Kateřina, Taekwon-Do ITF Frýdek Místek, 2-0-0 • Celkové prvenství obhájila škola Tong-Il a stejně tak i druhá příčka má staronového majitele – Sonkal. Třetí místo vybojoval běloruský výběr.

 • Tong-Il, 10-9-13

 • Sonkal, 8-4-8

 • Belarussian Liague Taekwondo, 7-6-3 • Těšíme se na viděnou při Třeboň Open 2011, který proběhne 26. listopadu 2011.  Kompletní výsledkové listiny v PDF formátu.  Podívejte se na 375 fotografií z celé soutěže a v následujících dnech se těšte na videa s finálovými zápasy.

  Nábor nových členů
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy

  Magistrát

  Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

  Ministerstvo

  Za finanční podpory Městské části Praha 14

  Městská

  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Chcete mít vánoční exhibici v
  Divadle Horní Počernice?(38)
  Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img