czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Videokazety a DVD z Mistrovství Evropy

TTT
10. juniorské a 19. seniorské Mistrovství Evropy


Ondřej Vrábel, 18.6.2004 – Před nedávnem jsme nabízeli k prodeji videokazety a DVD z Mistrovství Evropy v Bulharsku. Videokazety a DVD mají naprosto stejný obsah a stopáž čítá 260 minut záznamu ze zápasů českých reprezentantů v tulech, matsogi, t-ki a wiroku, a to jak v divizi jednotlivců tak tůmů. Cena VHS je 200 Kč a 3ks DVD 300 Kč.

V detailu článku najdete detailní přehled s obsahem záznamu.



0:00:00 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Anathasia Kosmoglou (HEL)

0:02:09 Tul juniorky I. dan, Liubina Spasova (BLG) - Edita Morkovcová

0:02:53 Tul juniorky II. dan, Elena Semenina (RUS) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:04:26 Tul juniorky II. dan, Simona Popova (BLG) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:07:27 Tul junioři I. dan, S. Johanssen (GRE) - Jan Chaloupka (CZE)

0:09:36 Tul junioři I. dan, N. Thu Le (BLG) - Jan Chaloupka (CZE)

0:11:29 Tul junioři I. dan, Jan Chaloupka (CZE) - N. Oskolkov (RUS)

0:12:28 Tul junioři I. dan, G. Kounstantinos (HEL) - Jan Chaloupka (CZE)

0:14:34 Tul junioři II. dan, Carl Davis (ENG) - Tomáš Matějka (CZE)

0:17:12 Tul junioři II. dan, Tomáš Matějka (CZE) - Emanouil Kavalos (HEL)

0:18:44 Tul seniorky I. dan, Žaneta Geberová (CZE) - Ekaterina Lazareva (UKR)

0:20:43 Tul seniorky II. dan, Aneta Jiménezová (CZE) - Evagelia Patika (HEL)

0:23:21 Tul seniorky II. dan, Aneta Jiménezová (CZE) - Natalia Ponomareva (RUS)

0:26:17 Tul seniorky III. dan, Radka Heydušková (CZE) - Forini Karakousi (HEL)

0:27:13 Tul seniorky III. dan, Radka Heydušková (CZE) - Albena Malcheva (BLG)

0:29:27 Tul senioři I. dan, Jan Mraček (CZE) - I. Budimir (SLO)

0:30:40 Tul senioři I. dan, Jan Mraček (CZE) - I. Federov (RUS)

0:32:40 Tul senioři II. dan, Michal Košátko (CZE) - Chrisopher Black (WAL)

0:33:50 Tul senioři II. dan, Michal Košátko (CZE) - Alexey Mineev (RUS)

0:38:00 Matsogi juniorky -48kg, Sabina Bec (SLO) - Edita Morkovcová (CZE)

0:42:46 Matsogi juniorky -53kg, Liubina Spasova (BLG) - Barbora Sýkorová (CZE)

0:47:36 Matsogi juniorky -53kg, Barbora Sýkorová (CZE) - Athina Zioga (HEL)

0:52:47 Matsogi juniorky -60kg, Joanna Belcher (ENG) - Pavla Jelečková (CZE)

0:55:49 Matsogi juniorky +60kg, Ilona Hambergerová (CZE) - Anna Lusakovskaja (UKR)

1:00:32 Matsogi juniorky +60kg, Elena Rudneva (RUS) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:02:26 Matsogi junioři -58kg, Todor Todorov (BLG) - Juraj Hasík (CZE)

1:08:27 Matsogi junioři -58kg, Igor Sychev (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

1:12:10 Matsogi junioři -63kg, Sergey Kalugin (RUS) - Petr Kutílek (CZE)

1:18:53 Matsogi junioři -70kg, Emil Yotov (BUL) - Radek Košátko (CZE)

1:21:58 Matsogi junioři +70kg, Nicolai Gavrilita (MOL) - Tomáš Matějka (CZE)

1:26:28 Matsogi junioři +70kg, Wayne Brooks (WAL) - Tomáš Matějka (CZE)

1:32:09 Matsogi junioři +70kg, Tomáš Matějka (CZE) - Artem Vasilenko (UKR)

1:38:53 Matsogi seniorky -52kg, Aneta Jiménezová (CZE) - Ekaterina Soloveu (UKR)

1:43:52 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Kseniya Katrenko (RUS)

1:48:41 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Christina Staboulidou (HEL)

1:51:07 Matsogi seniorky -58kg, Hana Hanousková (CZE) - Amalia Koleva (BLG)

1:57:30 Matsogi seniorky -63kg, Jana Žylová (CZE) - Elli Savvaidou (HEL)

2:02:17 Matsogi seniorky -63kg, Albena Malcheva (BLG) - Jana Žylová (CZE)

2:07:54 Matsogi senioři -54kg, Hoang Quang Huy (CZE) - Gialidis Stilianos (HEL)

2:12:21 Matsogi senioři -63kg, Lauritz Heilmann (GRE) - Petr Dufka (CZE)

2:16:31 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - J. Pervan (SLK)

2:20:58 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - I. Maksimenko (UKR)

2:25:55 Matsogi senioři -71kg, T. Andreas (HEL) - Jan Mraček (CZE)

2:30:07 Matsogi senioři -71kg, Jan Mraček (CZE) - V. Shogenov (EST)

2:34:36 Matsogi senioři -80kg, M. Mackenzie (SCO) - Michal Košátko (CZE)

2:38:45 Matsogi senioři +80kg, Vitalie Porcescu (MOL) - Roman Havlíček (CZE)

2:44:39 T-ki juniorky, Barbora Sýkorová (CZE)

2:45:20 T-ki junioři, Petr Hasík (CZE)

2:47:00 T-ki seniorky, Jana Žylová (CZE)

2:47:15 T-ki senioři, Jaromír Michl (CZE)

2:48:11 Wirok junioři, Pavla Jelečková (CZE)

2:50:41 Wirok seniorky, Hana Hanouskovu (CZE)

2:51:45 Wirok senioři, Zbyněk Lavický (CZE)

2:52:46 Tým tul juniorky, Česká republika (CZE) - Řecko (HEL)

2:57:18 Tým tul juniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:00:59 Tým tul junioři, Česká republika (CZE) - Bulharsko (BLG)

3:04:21 Tým tul junioři, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:05:50 Tým tul seniorky, Švédsko (SWE) - Česká republika (CZE)

3:08:41 Tým tul seniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:11:39 Tým tul senioři, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

3:12:44 Tým tul senioři, Česká republika (CZE) - Řecko (HEL)

3:15:37 Tým matsogi juniorky, Ukrajina (UKR) - Česká republika (CZE)

3:30:49 Tým matsogi junioři, Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

3:42:52 Tým matsogi junioři, Řecko (HEL) - Česká republika (CZE)

3:52:28 Tým matsogi junioři, Česká republika (CZE) - Ukrajina (UKR)

4:01:33 Tým matsogi seniorky, Česká republika (CZE) - Rusko (RUS)

4:11:45 Tým matsogi senioři, Norsko (NOR) - Česká republika (CZE)

4:18:31 Tým t-ki juniorky, Česká republika (CZE)

4:18:59 Tým t-ki junioři, Česká republika (CZE)

Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img