czech english Na webu naleznete 104 491 fotek a 601 videí.
kalendář
únor 18
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
krátké zprávy

Czech Open 2018
Do konce února se mohou naši závodníci přihlašovat na letošní ročník mezinárodního turnaje Czech Open, který se koná v Nymburce. Informace k účasti a formulář přihlášky lze najít v pravém menu po přihlášení uživatele.

Oddílové soupravy
budou od úterý 29. ledna k vyzvednutí na Černém Mostě v časech tréninků.

Placení oddílových příspěvků
Pro ty, kteří nemají uhrazeny příspěvky na únor až červen platí již částka 1900 Kč. Úhradu je možno uskutečnit hotově na tréninku nebo převodem na oddílový účet (189640131/2010). Do textu uveďte za koho je platba, variabilní symbol není žádný. Rodiče, kteří cvičí v rámci promo akce zdarma zaplatí pouze 300 Kč známku na celý rok 2018.

Velikonoční soustředění
Aktuálně zbývá posledních několik volných míst. Pokud se chcete přihlásit ověřte si volné místo!
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
17.2. - NE
24.2. - ANO
3.3. - ANO

Jarní prázdniny Velké Přílepy
V týdnu od 19. do 25. února nebudou z důvodu jarních prázdnin tréninky v naší tělocvičně ve Velkých Přílepech.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Třeboňský kapr loven po třetí

TTT
  269
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
( propozice a přihláška )
Ondřej Vrábel, 8.12.2011 – Soutěžní klání v třeboňské hale mají v historii českého taekwonda své pevné kořeny a na konci listopadu se uskutečnil již třetí ročník mezinárodní soutěže Třeboň Open. V minulých letech jsme na třeboňských tatami měli možnost shlédnout taekwondisty ze Slovenska, Slovinska, Chorvatska a Běloruska. Letošní ročník byl ve znamení účasti slovenských a slovinských oddílů.Po nezbytné páteční registraci, vážení, ubytování a kontrolách závodníků zda jsou zařazeni ve správných kategoriích, vypuklo to pravé závodní peklo v sobotu s úderem osmé hodiny a třicáté minuty. Třeboňská soutěž má proti těm svazovým několik úprav, ale tou nejvýznamnější je, že každý soutěžící může závodit i ve vyšších kategoriích. Tedy v sestavách junior mezi seniory a nebo modrý pásek mezi červenými. Ve sportovním boji je to pak opět o startu mezi staršími, ale častěji o vyšší hmotnostní kategorii. Pro ročník 2011 to vše znamenalo, že se do soutěžení zapojilo přes 200 závodníků.Dopolední blok plný velmi pěkných klání v sestavách příjemně ubíhal a postupně jej na soutěžní ploše začali nahrazovat speciální techniky, silové přerážení a především sportovní boj. Ve sportovním boji se v mnoha kategoriích ve výborném světle ukázali členové juniorské reprezentace, která tuto soutěž již druhým rokem pojímá jako přípravu a také testování nových adeptů.
Na odpoledne pořádající třeboňský oddíl připravil na centrálním tatami několik finalových utkání, které byly proloženy atraktivním vystoupením dívčí taneční skupiny z Českých Budějovic. Závěrečného předávání medailí se zhostili sponzoři, kteří Třeboň Open finančně či materiálně tradičně podporují a za to jim patří velký dík. Poháry nejúspěšnějším oddílům předal starosta Třeboně Jiří Houdek, který si pochvaloval jaká na závodech panuje skvělá atmosféra a vše se odehrává ve velmi přátelském duchu.Poháry pro nejúspěšnější jednotlivce panují do rukou:
 • Terezy Žilinské (Sonkal) – žákyně

 • Honzy Kováře (GBHS) – žák

 • Veroniky Kokášové (Silla) – juniorka

 • Marka Mojžíška (TKD Frýdek-Místek) – junior

 • Hanky Hanouskové (Tong-Il) – seniorka

 • Adama Chlebka (Karviná) – senior

 • Třemi nejúspěšnějšími školami byly vyhlášeny a z rukou pana starost převzaly poháry
  1. Taekwon-Do ITF Sonkal Praha

  2. Silla

  3. Tong-Il České Budějovice  Kolem 19. hodiny bylo dobojováno, předáno vše co mělo být předáno a uklizeno. Taekwondisty na palubovce vystřídala parta fotbalistů a sportovní koloběh běžel dál. My se můžeme již teď těšit na Třeboň Open s pořadovým číslem 4, který se bude konat 1. prosince 2012.
  Mohlo by Vás také zajímat:
  Jak vidí Kobry třeboňské závody
  Komentáře návštěvníků webu
  Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
  Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Co očekáváte od Čertovského poháru?
  Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(69)
  Chci medaili, ale ne z uhlí!(31)
  Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(36)
  Doufám, že v ringu nepotkám čerty(30)
  Snad nepotkám čerty po závodech!(24)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img