czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Třeboňský kapr loven po třetí

TTT
  269
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok)
( propozice a přihláška )
Ondřej Vrábel, 8.12.2011 – Soutěžní klání v třeboňské hale mají v historii českého taekwonda své pevné kořeny a na konci listopadu se uskutečnil již třetí ročník mezinárodní soutěže Třeboň Open. V minulých letech jsme na třeboňských tatami měli možnost shlédnout taekwondisty ze Slovenska, Slovinska, Chorvatska a Běloruska. Letošní ročník byl ve znamení účasti slovenských a slovinských oddílů.Po nezbytné páteční registraci, vážení, ubytování a kontrolách závodníků zda jsou zařazeni ve správných kategoriích, vypuklo to pravé závodní peklo v sobotu s úderem osmé hodiny a třicáté minuty. Třeboňská soutěž má proti těm svazovým několik úprav, ale tou nejvýznamnější je, že každý soutěžící může závodit i ve vyšších kategoriích. Tedy v sestavách junior mezi seniory a nebo modrý pásek mezi červenými. Ve sportovním boji je to pak opět o startu mezi staršími, ale častěji o vyšší hmotnostní kategorii. Pro ročník 2011 to vše znamenalo, že se do soutěžení zapojilo přes 200 závodníků.Dopolední blok plný velmi pěkných klání v sestavách příjemně ubíhal a postupně jej na soutěžní ploše začali nahrazovat speciální techniky, silové přerážení a především sportovní boj. Ve sportovním boji se v mnoha kategoriích ve výborném světle ukázali členové juniorské reprezentace, která tuto soutěž již druhým rokem pojímá jako přípravu a také testování nových adeptů.
Na odpoledne pořádající třeboňský oddíl připravil na centrálním tatami několik finalových utkání, které byly proloženy atraktivním vystoupením dívčí taneční skupiny z Českých Budějovic. Závěrečného předávání medailí se zhostili sponzoři, kteří Třeboň Open finančně či materiálně tradičně podporují a za to jim patří velký dík. Poháry nejúspěšnějším oddílům předal starosta Třeboně Jiří Houdek, který si pochvaloval jaká na závodech panuje skvělá atmosféra a vše se odehrává ve velmi přátelském duchu.Poháry pro nejúspěšnější jednotlivce panují do rukou:
 • Terezy Žilinské (Sonkal) – žákyně

 • Honzy Kováře (GBHS) – žák

 • Veroniky Kokášové (Silla) – juniorka

 • Marka Mojžíška (TKD Frýdek-Místek) – junior

 • Hanky Hanouskové (Tong-Il) – seniorka

 • Adama Chlebka (Karviná) – senior

 • Třemi nejúspěšnějšími školami byly vyhlášeny a z rukou pana starost převzaly poháry
  1. Taekwon-Do ITF Sonkal Praha

  2. Silla

  3. Tong-Il České Budějovice  Kolem 19. hodiny bylo dobojováno, předáno vše co mělo být předáno a uklizeno. Taekwondisty na palubovce vystřídala parta fotbalistů a sportovní koloběh běžel dál. My se můžeme již teď těšit na Třeboň Open s pořadovým číslem 4, který se bude konat 1. prosince 2012.
  Mohlo by Vás také zajímat:
  Jak vidí Kobry třeboňské závody
  Komentáře návštěvníků webu
  Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
  Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
  Nábor nových členů
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy

  Magistrát

  Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

  Ministerstvo

  Za finanční podpory Městské části Praha 14

  Městská

  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Chcete mít vánoční exhibici v
  Divadle Horní Počernice?(31)
  Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img