czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Skvělá konkurence na závěr roku v Českých Budějovicích

TTT
  39
III. Vánoční turnaj mládeže školy Naeryo chagi
Ondřej Vrábel, 8.12.2001
Na 214 závodníků z 22 oddílů celé České republiky, Slovinska a Chorvatska se sjelo již potřetí do Českých Budějovic na Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo chagi.

Sonkal na poslední soutěží Taekwon-do v tomto roce reprezentovalo 16 závodníků, všichni v žákovské skupině. Pro většinu našich závodníků byl start na těchto závodech v mnohém nový, po čtvrtečních zkouškách na vyšší technické stupně kup se přehoupli do jiných kategorií. Přesto jsme se mohli spolehnout na naše "Mistry ČR" Pavla Zavadila a Lindu Deutschovou, kteří jak mají ve zvyku zvítězili v kategoriích 2.-1. kup. Třetí zlato přidala skvělým výkonem Lucka Kolmanová, která si ve finále poradila s další naší závodnicí Pavlou Dvořákovou. Velmi slušně si poradila s přechodem do vyšší kategorie Dominika Bardonová, která získala bronz v Tul žákyně 4.-3. kup. Svými výkony nás potěšily bronzové medaile Lukáše Topola a Ondry Škáchy v kategorii Tul žáci 8.-7. kup. Ondra měl dokonce zaděláno na finále, ale vlastní chyba jej odsoudila k poražce - příště se vše povede tak jak má.

V disciplíně sportovní boj - matsogi, jsme spoléhali na výkon Lindy, ale nevídané zlomení kůstky v pravé ruce během prvního zápasu (nad soupeřkou již po několika málo vteřinách měla jasně navrch) zhatilo všechny naděje.

Výsledkové listiny


Vánoční turnaj byl velmi pěkným zakončením naší závodní sezóny 2001 a žebříček Sonkalu tak konečně může nabrat finální podoby!
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img