czech english Na webu naleznete 103 791 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Skvělá konkurence na závěr roku v Českých Budějovicích

TTT
  39
III. Vánoční turnaj mládeže školy Naeryo chagi
Ondřej Vrábel, 8.12.2001
Na 214 závodníků z 22 oddílů celé České republiky, Slovinska a Chorvatska se sjelo již potřetí do Českých Budějovic na Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo chagi.

Sonkal na poslední soutěží Taekwon-do v tomto roce reprezentovalo 16 závodníků, všichni v žákovské skupině. Pro většinu našich závodníků byl start na těchto závodech v mnohém nový, po čtvrtečních zkouškách na vyšší technické stupně kup se přehoupli do jiných kategorií. Přesto jsme se mohli spolehnout na naše "Mistry ČR" Pavla Zavadila a Lindu Deutschovou, kteří jak mají ve zvyku zvítězili v kategoriích 2.-1. kup. Třetí zlato přidala skvělým výkonem Lucka Kolmanová, která si ve finále poradila s další naší závodnicí Pavlou Dvořákovou. Velmi slušně si poradila s přechodem do vyšší kategorie Dominika Bardonová, která získala bronz v Tul žákyně 4.-3. kup. Svými výkony nás potěšily bronzové medaile Lukáše Topola a Ondry Škáchy v kategorii Tul žáci 8.-7. kup. Ondra měl dokonce zaděláno na finále, ale vlastní chyba jej odsoudila k poražce - příště se vše povede tak jak má.

V disciplíně sportovní boj - matsogi, jsme spoléhali na výkon Lindy, ale nevídané zlomení kůstky v pravé ruce během prvního zápasu (nad soupeřkou již po několika málo vteřinách měla jasně navrch) zhatilo všechny naděje.

Výsledkové listiny


Vánoční turnaj byl velmi pěkným zakončením naší závodní sezóny 2001 a žebříček Sonkalu tak konečně může nabrat finální podoby!
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(45)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(15)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(20)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(17)
Snad nepotkám čerty po závodech!(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img