czech english Na webu naleznete 103 791 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Preview na soustředění a neb co nás čeká a nemine :)

TTT
XXVII. Oddílové soustředění


Ondřej Vrábel, 10.7.2007 – Velké letní soustředění se nám kvapem blíží a my vám na následujících řádkách nabízíme informace o tom co nás čeká a co nás hlavně nemine :) Některé věci jsou již na pevno stanovené a jiné se mohou do soustředění změnit.Nejdůletější fakta:

- tréninky 2x 2 hodiny pro vyšší skupinu, 2x 1,5 hodiny pro nižší skupinu. Stejně jako v loňském roce bude o zařazení do skupiny rozhodovat technický stupeň (pásek) a podlé typu tréninku i vybavení chrániči. Detaily upřesníme na prvním tréninku!


- čeká nás stejně jako v loni ranní probuzení ve formě rozcvičky, což zaručeně probere i ty největší spáče. Kdo zvládne spát bez úrazu za běhu a při strečinku tak si může ještě pár minut spánku přidat ;)
- pro jedlíky a přiznivce vydatných snídaní máme dobou zprávu, protože snídaně jsou opět pod nadvládou šéfkuchaře Thea a je pomocníků
- pokud si bude potřebovat odpočinout, tak k tomu bude určen 1 volný den, který máme naplánovaný na pondělí 27. srpna. Když budete hodní tak si můžeme dát výletový výšlap na rozhlednu :)


- hned po volném dnu bude následovat návštěva Mistra Hwang Ho Yonga (VIII. Dan), který odpoledne bude pro účastníky, kteří úspěšně projdou přezkoušením, dělat zkoušky na vyšší technické stupně. Přezkoušení bude během volného dne. Kdo by chtěl dělat zkoušky musí mít s sebou bezpodmínečně průkaz Českého svazu Taekwon-do ITF a poplatek za zkoušky.
- stejně jako v předchozích letech máme pro všechny účastníky přichystané různé soutěže o zajímavé ceny:


  • soutěž v krokovém matsogi, resp. modelovém sparringu (kategorie do zeleno-modrého pásku a od modrého pásku výše

  • velký koloběžkový závod ve sprintu pro všechny mladší 13 let
  • velký koloběžkový závod ve sprintu pro všechny starš 13 let (to aby někteří staroši nezáviděli či nekňučeli)

  • soutěž v akčních scénkách týmů (týmy o počtu 3 a více členů)

  • soutěž v teorii dle technických stupňů - 10.-9., 8.-7., 6.-5., 4.-3., 2.-1. kup a I. dan a vyšší

  • zajímavou cenu máme přichystánu i pro sonkaláka s nejvyšším bodovým průměrem ze zkoušek- rozhodně si nesmíme nechat ujít i tradiční focení exhibiční fotek (třeba takových jaké se nacházejí u tohoto článku), které děláme řadu let právě na letním soustředění. Situace, motivy, nápady a případné partnery si chystejte již dopředu.Kdo má zájem může si prohlédnout 627 fotografií z loňského soustředění.Pro uvedené soutěže máme připraveno jako ceny rovněž 12 triček s efektním Taekwon-do nápisem na zádech. Exkluzivita triček je zaručena, protože každé z nich je originál!Všechny účastníky soustředění starší 13 let žádáme, aby přisli pomoci s nakládáním oddílového vybavení. Nakládat budeme vše ve čtvrtek 23. srpna od 7.45 v tělocvičně na Černém Mostě.

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(45)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(15)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(20)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(17)
Snad nepotkám čerty po závodech!(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img