czech english Na webu naleznete 103 791 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Ostravské setkání talentů

TTT
  188
2. celorepubliková soutěž STM
Ondřej Vrábel, 3.11.2013 – V sobotu 19. a neděli 20. října proběhlo druhé letošní setkání mladých talentů do 18 let v Ostravě. Společný trénink a soutěž proběhly v Bonver Aréně. Zatímco sportovní hala z venku připomínala spíše zříceninu nějakého hradu, tak uvnitř bylo vše v dostatečné kvalitě pro taekwondo účely. Na zcela opačném konci měřítka bylo ubytování ve zcela novém čtyřhvězdičkovém hotelu Park Inn.

Sobotní trénink byl pod taktovkou oddělení dětí a mládeže a tentokrát byl zaměřen na finesy pro exhibice. 150 účastníků si tento odpolední blok náramně užívalo a výsledkem je zlepšení jejich dovedností pro oddílové exhibice. Po tomto tréninku následoval blok pro trenéry a asistenty s tématem "lapování". Tento trénink vedli trenéři státní reprezentace - Jan Mraček a Jan Kaška. Oba Honzové předávali své praktické zkušenosti z tréninků a rovněž soutěží jakými jsou Mistrovství Evropy a světa. Mnoho trenérů našlo mnoho zajímavých podnětů pro své tréninky.

Nedělní ráno začalo s úderem osmé hodiny a třicáté minuty ve sportovní hale slavnostním nástupem všech účastníků soutěžního porovnávání talentované mládeže z pěti středisek. Během nástupu všichni potleskem pogratulovali Velimistrovi Hwang Ho-yongovi k udělení profesorského titulu na Pyongyangské univerzitě.
Po krátkém přivítání se na čtyřech zápasištích na plno rozběhla soutěž - sebeobrana, sestavy jednotlivců a týmů a následně stejný scénář ve sportovním boji, silovém přerážení a sebeobraně.

Ze závěrečného vyhlašování si Míša Bártů odnesla pohár pro nejúspěšnější žákyni a naše středisko zvítězilo v celkovém pořadí jak na tomto druhém klání, tak i za celý rok 2013.

Nyní můžeme vyhlížet květnové setkání v Nymburce a těšit se na další vynikající výkony taekwondistické mládeže.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(46)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(16)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(21)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(18)
Snad nepotkám čerty po závodech!(11)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img