czech english Na webu naleznete 106 009 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Ostravské setkání talentů

TTT
  188
2. celorepubliková soutěž STM
Ondřej Vrábel, 3.11.2013 – V sobotu 19. a neděli 20. října proběhlo druhé letošní setkání mladých talentů do 18 let v Ostravě. Společný trénink a soutěž proběhly v Bonver Aréně. Zatímco sportovní hala z venku připomínala spíše zříceninu nějakého hradu, tak uvnitř bylo vše v dostatečné kvalitě pro taekwondo účely. Na zcela opačném konci měřítka bylo ubytování ve zcela novém čtyřhvězdičkovém hotelu Park Inn.

Sobotní trénink byl pod taktovkou oddělení dětí a mládeže a tentokrát byl zaměřen na finesy pro exhibice. 150 účastníků si tento odpolední blok náramně užívalo a výsledkem je zlepšení jejich dovedností pro oddílové exhibice. Po tomto tréninku následoval blok pro trenéry a asistenty s tématem "lapování". Tento trénink vedli trenéři státní reprezentace - Jan Mraček a Jan Kaška. Oba Honzové předávali své praktické zkušenosti z tréninků a rovněž soutěží jakými jsou Mistrovství Evropy a světa. Mnoho trenérů našlo mnoho zajímavých podnětů pro své tréninky.

Nedělní ráno začalo s úderem osmé hodiny a třicáté minuty ve sportovní hale slavnostním nástupem všech účastníků soutěžního porovnávání talentované mládeže z pěti středisek. Během nástupu všichni potleskem pogratulovali Velimistrovi Hwang Ho-yongovi k udělení profesorského titulu na Pyongyangské univerzitě.
Po krátkém přivítání se na čtyřech zápasištích na plno rozběhla soutěž - sebeobrana, sestavy jednotlivců a týmů a následně stejný scénář ve sportovním boji, silovém přerážení a sebeobraně.

Ze závěrečného vyhlašování si Míša Bártů odnesla pohár pro nejúspěšnější žákyni a naše středisko zvítězilo v celkovém pořadí jak na tomto druhém klání, tak i za celý rok 2013.

Nyní můžeme vyhlížet květnové setkání v Nymburce a těšit se na další vynikající výkony taekwondistické mládeže.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(16)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img