czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Informace k letnímu soustředění, aneb co nás čeká a nemine

TTT
XXX. Oddílové soustředění


Ondřej Vrábel, 18.8.2008 – Necelých 7 dnů nám zbývá do letošního letního soustředění v Malých Svatoňovicích. Na následujících řádcích se dozvíte, co všechno vás čeká a bohužel nemine ;)- na soustředění se nakonec přihlásilo lehce nad 50 účastníků, z nichž přivítáme také taekwondisty ze Slovenska a Švýcarska.

- pokud dorazí všichni přihlášení, vylepšíme rekord v počtu černých pásků na oddílovém soustředění z roku 2003 (12) na 13.

- čeká nás tradiční pořádná dávka tréninků – nižší pásky budou mít tréninky dvakrát denně po 90 minutách, vyšší pak dvě 120 minutovky. Na programu je rovněž několik večerních tréninků zaměřených zejména na procvičování a výuku sestav.

- protože snídaně je základ pro každý den, nejinak je tomu na našich soustředěních. Z tohoto důvodu je první jídlo dne pod taktovou Thea, který stejně jako v předchozích letech pro vás veze lahodné pokrmy a tekutiny. Oběd a večeři již necháme na kuchařích v kuchyni místního internátu.

- bude-li někomu docházet energie, je zde pro něj záchranné lano v podobě volného dne (ne tak docela), který je naplánován na středu 27. srpna.

- tak jako každý rok i pro letošní soustředění jsme nachystali plno soutěží o hodnotné ceny (finančně i kaloricky). Postupně se můžete těšit: • tradiční soutěž v modelovém sparingu (mobum matsogi) dvojic

 • ještě tradičnější soutěž v akčních scénkách (mrkněte na videa z let
  2007, 2006 a 2005)

 • soutěž v teorii taekwondo s obtížností dle technických stupnů (10.+9., 8.+7., 6.+5., 4.+3., 2.+1. kupy a I. dany a vyšší)

 • fotbalový a basketbalový turnaj týmů (zvlášt pro mladší a starší)

 • několik soutěží pro mladší účastníky (na starosti má Godzilla!)

 • a v neposlední řadě premiérový turnaj v počítačové hře Tekken!!!

 • v loňském roce jsme bohužel museli vynechat hromadné focení exhibičních fotek, a proto doufáme, že nám letos počasí dá šanci.


 • Dopředu můžete nasát atmosféru při prohlížení fotografií a článků z let 2007 a 2006.  Všem si dovolujeme připomenout změnu místa odjezdu na soustředění – již v 8.30 je sraz pro všechny u tělocvičny, kde v rychlosti naložíme veškerý oddílový materiál a vyrazíme směr Malé Svatoňovice. Návrat předpokládáme v sobotu 30. srpna kolem 19. hodiny a opět k ZŠ Vybíralova, kde proběhne nejprve vykládka a poté až rozpuštění davu.

  Mohlo by Vás také zajímat:
  8 našlápnutých taekwondo dnů
  Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Chcete mít vánoční exhibici v
  Divadle Horní Počernice?(18)
  Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img