czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

5x zlato do Sonkalu

TTT
  271
Czech Open 2012
žáci, junioři a senioři (propozice a přihláška
Vendula Benediktová, 28.3.2012 – V sobotu 24.3. jsme jeli na závody Czech Open, které se konaly v nedalekém Nymburku. Účastníci z našeho oddílu tam nemohli chybět. Byli to: Lenka Hrstková, Michaela Bártů, Filip Morkovca, Jiří Novák (žáci), František Sakař, Jakub Resutík, Vendula Benediktová, Veronika a Tereza Žilinské, Michal Čapek, Kristýna Hudková, Jiří Huml (junioři), Alisher Tairov, Monika Junová, Tomáš Vodička a René Čapek (senioři), ale nesmíme zapomenout na Vladimíra Švandu, Martina Svitka a Ondřeje Vrábela. Vyrazili jsme v 8:30h z Černého Mostu a asi tak v 10:00h jsme dorazili na místo. Nejprve proběhlo vážení + registrace a poté případné ubytování. Těchto závodů se zůčastnilo 8 oddílu ze zahraničí např. z Ruska, Slovinska, Lotyšska, Slovenska aj. Zahájení 1. soutěžního dne se trošičku protáhlo, proto se začínalo asi o hodinu později cca v 15:00h. V sobotu soutěžili žáci nejen v sestavách, ale i v sportovních bojích. Po skončení 1. dne jsme se kolem 19:30 spakovali a jeli zpátky do Práglu.

V neděli 25.3. se jelo zpátky na pokračování tentokrát 2. soutěžního dne, který se týkal už jen juniorů a seniorů, protože žáci/žákyně už měli vše dosoutěžené. Sešli jsme se opět na Černém Mostě, kde jsme měli sraz o hodinu dříve (v 7:30), protože, jak všichni víme, měnil se čas. S menšími časovými problémy jsme se nakonec dostavili na sportoviště, kde pár z nás za pozdní příchod dostalo od trenéra za uši. S předtuchou, že závody začnou o něco později, jsme si, my nenasytní, zašli do obchodu pro "malou" snídani. Po malém zahájení tohoto dne se hned začalo soutěžit. Neděle se vztahovala hlavně k sportovnímu boji. Nejprve začali junioři, potom jsme hned byly na řadě my juniorky (Tereza a Vendy). Sice obě bez úspěchu, ale myslíme si, že naše zápasy nebyly vůbec špatné. Zbytek dne jsme strávily s foťákem a kamerou v ruce, snažíc se co nejlíp zachytit naše soutěžící kamarády na různých stanovištích při matsogi, speciálech, wiroku, ale i třeba při odpočinku s koblihou v puse. Na závěr celé této soutěže rozdal velmistr poháry za nejlepší jednotlivce. Za nejlepší seniorku byla vyhlášena naše Monika Junová (II. dan). Dále se vyhlašoval nejlepší oddíl - na 3.místě se umístila Silla, na 2. místě úspěšně náš Sonkal a na 1. místě Frýdek Místek. Tyto závody byly moc dobré a přínosné a jsme velice hrdé na náš oddíl, že jsme s menším počtem závodníků získali krásný 2. post.


Tereza Žilinská a Vendy Benediktová
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
renda (1.4.2012 – 21:38)
Pěkně jste to napsaly holky :)
Pěkně jste to napsaly holky
banesto (1.4.2012 – 21:09)
Holky clanek je fajn. Priste se zkuste zamerit na to co se komu povedlo/nepovedlo, co se vam tam libilo a klidne to muze byt prkotina. Jak se rika - cviceni dela mistra, takze brzo vas potka dalsi ukol ;)
Holky clanek je fajn. Priste se zkuste zamerit na to co se komu povedlo/nepovedlo, co se vam tam libilo a klidne to muze byt prkotina. Jak se rika - cviceni dela mistra, takze brzo vas potka dalsi ukol
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img