czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
květen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
krátké zprávy

Informace ke zkouškám
Sraz vybraných účastníků je ve čtvrtek 24. května v 18:00 v tělocvičně ZŠ Vybíralova. Všichni musí být do 18:30 zaregistrování se zaplacením poplatku za zkoušku (na 9.+8. kup = 300 Kč, 7.-5. = 350 Kč, 4.-3. = 400 Kč a 2.-1. = 450 Kč). Zkoušky začínají v 19:00 a předpokládaný konec a vyhlášení výsledků je v 20:30.

Sraz závodníků v sobotu
Všichni závodníci Sonkalu mají sraz v sobotu v 8:00 v hale Petřiny jih!

Příprava haly na Sonkal Open
Halu budeme připravovat v pátek 25. května od 18:00 (hala ZŠ Petřiny jih). Přijďte prosím pomoci. Časově to bude trvat cca hodinu.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Průběžně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
26.5. - NE
2.6. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

5x zlato do Sonkalu

TTT
  271
Czech Open 2012
žáci, junioři a senioři (propozice a přihláška
Vendula Benediktová, 28.3.2012 – V sobotu 24.3. jsme jeli na závody Czech Open, které se konaly v nedalekém Nymburku. Účastníci z našeho oddílu tam nemohli chybět. Byli to: Lenka Hrstková, Michaela Bártů, Filip Morkovca, Jiří Novák (žáci), František Sakař, Jakub Resutík, Vendula Benediktová, Veronika a Tereza Žilinské, Michal Čapek, Kristýna Hudková, Jiří Huml (junioři), Alisher Tairov, Monika Junová, Tomáš Vodička a René Čapek (senioři), ale nesmíme zapomenout na Vladimíra Švandu, Martina Svitka a Ondřeje Vrábela. Vyrazili jsme v 8:30h z Černého Mostu a asi tak v 10:00h jsme dorazili na místo. Nejprve proběhlo vážení + registrace a poté případné ubytování. Těchto závodů se zůčastnilo 8 oddílu ze zahraničí např. z Ruska, Slovinska, Lotyšska, Slovenska aj. Zahájení 1. soutěžního dne se trošičku protáhlo, proto se začínalo asi o hodinu později cca v 15:00h. V sobotu soutěžili žáci nejen v sestavách, ale i v sportovních bojích. Po skončení 1. dne jsme se kolem 19:30 spakovali a jeli zpátky do Práglu.

V neděli 25.3. se jelo zpátky na pokračování tentokrát 2. soutěžního dne, který se týkal už jen juniorů a seniorů, protože žáci/žákyně už měli vše dosoutěžené. Sešli jsme se opět na Černém Mostě, kde jsme měli sraz o hodinu dříve (v 7:30), protože, jak všichni víme, měnil se čas. S menšími časovými problémy jsme se nakonec dostavili na sportoviště, kde pár z nás za pozdní příchod dostalo od trenéra za uši. S předtuchou, že závody začnou o něco později, jsme si, my nenasytní, zašli do obchodu pro "malou" snídani. Po malém zahájení tohoto dne se hned začalo soutěžit. Neděle se vztahovala hlavně k sportovnímu boji. Nejprve začali junioři, potom jsme hned byly na řadě my juniorky (Tereza a Vendy). Sice obě bez úspěchu, ale myslíme si, že naše zápasy nebyly vůbec špatné. Zbytek dne jsme strávily s foťákem a kamerou v ruce, snažíc se co nejlíp zachytit naše soutěžící kamarády na různých stanovištích při matsogi, speciálech, wiroku, ale i třeba při odpočinku s koblihou v puse. Na závěr celé této soutěže rozdal velmistr poháry za nejlepší jednotlivce. Za nejlepší seniorku byla vyhlášena naše Monika Junová (II. dan). Dále se vyhlašoval nejlepší oddíl - na 3.místě se umístila Silla, na 2. místě úspěšně náš Sonkal a na 1. místě Frýdek Místek. Tyto závody byly moc dobré a přínosné a jsme velice hrdé na náš oddíl, že jsme s menším počtem závodníků získali krásný 2. post.


Tereza Žilinská a Vendy Benediktová
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
renda (1.4.2012 – 21:38)
Pěkně jste to napsaly holky :)
Pěkně jste to napsaly holky
banesto (1.4.2012 – 21:09)
Holky clanek je fajn. Priste se zkuste zamerit na to co se komu povedlo/nepovedlo, co se vam tam libilo a klidne to muze byt prkotina. Jak se rika - cviceni dela mistra, takze brzo vas potka dalsi ukol ;)
Holky clanek je fajn. Priste se zkuste zamerit na to co se komu povedlo/nepovedlo, co se vam tam libilo a klidne to muze byt prkotina. Jak se rika - cviceni dela mistra, takze brzo vas potka dalsi ukol
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(93)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(44)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(50)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(42)
Snad nepotkám čerty po závodech!(34)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img