(R) banesto

Tuly z Czech Openu jsou k dispozici.

(R) banesto

Pro Sonkalaky pridano video s tuly z Nitra Cupu. Vecer bude i matsogi.

(R) banesto

Přidáno video z lednovych kupovych zkousek. Stahovat (sonkalaci) muzete po prihlaseni.

(R) banesto

Mame domluveny termin dalsich zkousek na vyssi technicke stupne - barevne pasky. Zkousky budou pod dohledem Vemistra Hwanga v utery 16. kvetna.

(R) banesto

Pripominam zavodnikum terminy prihlaseni na zavody: - do patku 24. unora - ucast na Nitra Cupu (Slovensko) - do nedele 26. unora - Czech Open pro ty kteri budou soutezit v matsogi (modre pasky a vyssi) - do nedele 12. brezna - Czech Open pro ty kteri budou soutezit pouze v sestavach (zlute a zelene). Informace o soutezich k dispozici u treneru a v pravem sloupci po prihlaseni.

mirek

Takhle se pere Shaolin - https://youtu.be/F6hbM8_dHL0

(R) banesto

Ja sem to v pondeli napravil, tak mam kladny bod. Alespon nejaka kompenzace za tu spoustu zapornych :D Pristi tyden budou informace a prihlasky na jarni soustredeni! *OK*

(R) chrobi

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Kdo dneska, aspoň trochu, cvičil? ( jde to napravit i zítra ;o) )

(R) chrobi

Rozhovor s Helčou Bayerovou na facebooku je moc hezkej. Díky za něj ;o)

(R) banesto

Verim, že na Stedrovecerni veceri a rozbalovani darku jste pripraveni jako Lenka Hrstkova a Lukas Veverka, kteri ladili ve stredu formu *OK* Uzijte Vanoce a pristi rok na videnou 8)

(R) helena

Ahoj, včerejší exhibice byla díky všem moc krásná a ještě bych za sebe chtěla poděkovat Ondrovi a Vláďovi za překvapení. Opravdu jsem to nečekala a pořád jsem jak v pohádce. Držte se všichni skutečného světa a užívejme si v něm toho okamžiku, kdy nás kamarád vidí, jak se smějeme,jak prožíváme na živo emoce a jak si s ním můžeme placnout rukou, že jsme to zvládli. Krásné svátky a nezapomeňte makat o prázdninách :). Helena Bayerova

(R) banesto

Sonkalaci se ukazali na narodnim seminari jako slusny sprti - 18 sonkalaku, az za nami GBHS 12.... Nase ucast historicky nejvetsi a ujimame se vedeni ;)

(R) chrobi

Ahoj Sonkaláci, příští středu si jdeme po tréninku sednout do Pizzošky, jste všichni zváni, rezervovat si místo netřeba. PS: Možná přijde i Barešák ;o) Svíťa

(R) banesto

A zpivalo moc pekne ;)

(R) mirek

dik moc za pripravu a podporu! Naucit drevo zpivat, to je umeni :-)

Pida

A my dekujeme trenerum za skvelou pripravu... :))

(R) chrobi

:) *OK*

(R) banesto

Velka gratulace sonkalacke ctverici k dnesnim zkouskam na TS dan. Mira Novak je cerstvym drzitelem I. danu. Pavel Zavadil a Honza Dvoracek II. dan a Pavel Snabl III. dan. Vsichni ctyri predvedli velmi pekne vykony a jsme na ne pravem hrdi! *OK* 8)

(R) kobra

Čauky :) připomínám všem, kteří se mi ještě nepřihlásili na VE tak máte čas do 15.12.2016 (čtvrtek).

Edit: kobra – 9.12. ve 13:26

(R) chrobi

*OK*