czech english Na webu naleznete 104 491 fotek a 601 videí.
kalendář
únor 18
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
krátké zprávy

Czech Open 2018
Do konce února se mohou naši závodníci přihlašovat na letošní ročník mezinárodního turnaje Czech Open, který se koná v Nymburce. Informace k účasti a formulář přihlášky lze najít v pravém menu po přihlášení uživatele.

Oddílové soupravy
budou od úterý 29. ledna k vyzvednutí na Černém Mostě v časech tréninků.

Placení oddílových příspěvků
Pro ty, kteří nemají uhrazeny příspěvky na únor až červen platí již částka 1900 Kč. Úhradu je možno uskutečnit hotově na tréninku nebo převodem na oddílový účet (189640131/2010). Do textu uveďte za koho je platba, variabilní symbol není žádný. Rodiče, kteří cvičí v rámci promo akce zdarma zaplatí pouze 300 Kč známku na celý rok 2018.

Velikonoční soustředění
Aktuálně zbývá posledních několik volných míst. Pokud se chcete přihlásit ověřte si volné místo!
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
17.2. - NE
24.2. - ANO
3.3. - ANO

Jarní prázdniny Velké Přílepy
V týdnu od 19. do 25. února nebudou z důvodu jarních prázdnin tréninky v naší tělocvičně ve Velkých Přílepech.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Zkoušky na černé pásky

TTT
  341
Zkoušky na I.-IV. dan
Michal Zacharuk, 16.12.2012 – Víkendové akce Taekwonda jsou neodmyslitelně spojeny s brzkým ranním vstáváním, ale protože se zkoušky konaly až od 14:00 v hotelu Chodov, mohli jsme si přispat. Na místě konání jsme se měli sejít už v jednu hodinu odpoledne, kvůli registraci. Já, Pavel Šnábl a Veronika Holečková jsme se sešli před mým domovem v 12:15. Radši jsme jeli s nějakou časovou rezervou, abychom třeba neuvízli v zácpě nebo podobně. Byl jsem hrozně překvapen, když jsme se autem dostali z Černého Mostu k hotelu Chodov za 20 minut.. Vůbec jsem si při plánování odjezdu neuvědomil, že je neděle a provoz bude ve 12 hodin prakticky nulový. Čas, který jsme měli navíc, jsme já s Veronikou využili k opakování teorie, zatímco Pavel hrál fotbálek s partičkou kluků, kteří tam už byli dřív než my. Když se blížila hodina registrací tak se objevil i Martin Svitek, který nás měl zaregistrovat. Po registraci jsme dostali poučení ke zkouškám. A očekávali jsme, že už zkoušky budou začínat. Nebylo tomu tak. Díky tomu, že na těchto zkouškách byla obrovská účast, tak zkoušecí komise debatovala jak vše urychlit, protože ne všichni jsme byli z Prahy a někteří z nás měli ještě dlouhou cestu domů po zkouškách. Tak přišlo druhé poučení, kde jsme se dozvěděli, že zkoušecí komise se rozdělí ke dvěma stolečkům, a to hlavní stůl, kde seděl Velmistr Hwang Ho-yong a MUDr. Rostislav Kaňka a probíhaly zde zkoušky tulů, matsogi, sebeobrany, speciálů a přerážení. U druhého stolu (spíš stolečku :D) seděli Martin Zámečník a Ing. Milan Prokeš a zde byla zkoušena teorie.

První na technickou zkoušku nastupovali kandidáti na I. Dan (mezi nimi i Veronika Holečková), a kandidáti na II. Dan (mezi nimi já a Pavel Šnábl) jsme šli nejdřív na zkoušku z teorie. Po nás šli na zkoušku z teorie kandidáti na III. Dan a pak se stihli i kandidáti na IV. Dan. Potom jsme se vystřídali s kandidáty na I. Dan, kteří šli na zkoušku teoretickou a zbytek se připravoval na tuly a ostatní části zkoušky.

Já si myslím, že zkoušky proběhly velice dobře. Všichni předváděli dobré výkony a zkoušky složili úspěšně. Některé kandidáty dokonce komise odměnila za jejich nadstandartní výkony. Mezi odměněnými byl i Martin Svitek. Byl to opravdu skvělej výkon Svíťo ;)

Po skončení zkoušek (okolo 17:30) jsme vyšli z hotelu a venku padal sníh, na zemi a autech ho byla již pořádná porce. Mě, Pavla a Veroniku čekala cesta sněhem domů. Cesta ze zkoušek nebyla tak rychlá jako cesta na ně. Doklouzali jsme (místy doslova doklouzali :D) na Černý Most asi až za 40 minut.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
mirek (19.12.2012 – 9:10)
Pekny clanek *OK*
Pekny clanek
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(69)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(31)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(36)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(30)
Snad nepotkám čerty po závodech!(24)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img