czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Začněte cvičit Taekwon-do

TTT
  1
Nábor nových členů
Ondřej Vrábel, 3.9.2013Blíží se začátek školního roku a Vy jistě přemýšlíte o tom, jak budete trávit svá volná odpoledne anebo jaké mimoškolní aktivity by mohly vyplnit čas Vašich dětí.


Dnešní uspěchaná moderní doba nás nutí sedět mnoho hodin u počítačů, což má za následek riziko zdravotních obtíží. Stejně tak děti a mladiství jsou čím dál více orientováni na svět počítačů, a ze života člověka se vytrácí jedna ze základních činností, pohyb. Pohybem tělo sílí a tím udržuje tělesnou schránku zdravou a odolnější. Jak se Vám líbí myšlenka spojení pohybu a východní filosofie? V asijských zemích od pradávna byl pohyb a výuka základem života a výchovy. Bojová umění Vás a Vaše děti naučí nejen etice, ale naučí Vás pohybu a sebeobraně.


Škola Sonkal je školou korejského bojového umění Taekwondo. Jedná se o moderní umění, které je založeno na soudobé fyzice. Škola Sonkal vznikla v září roku 1994. Hledáte-li pro sebe nebo své děti kvalitní a odpovědné trenéry (učitele), pak Sonkal je tou správnou volbou. V oddíle již řadu let působí velmi zkušený trenérský tým, pod jehož taktovkou škola dosahuje úctyhodných výsledků, a to jak na sportovním poli, tak i na poli výchovy taekwondistů samotných. Nelze se nepochlubit výkony našich svěřenců v podobě mnoha zlatých, stříbrných a bronzových medailí a dokonce i ocenění jako jsou nejúspěšnější závodníci roku. Škola Sonkal se řadu let řadí mezi závodnicky nejúspěšnější školy v České republice. Několikrát na nejvyšších soutěžích dosáhla i titulu Nejúspěšnější škola ČR.


Škola Sonkal vychovala již řadu držitelů technických stupňů Dan (černých pásků), přičemž někteří z nich byli řadu let platnými a úspěšnými členy Českého národního týmu. Nutno podotknout, že české Taekwondo je celosvětově vnímáno jako velmi kvalitní a Česká republika je považována za závodnicky úspěšnou zemi. Českému svazu, jehož je škola členem, svou prací a zkušenostmi po dlouhá léta přispívá mezinárodní instruktor, velmistr Hwang Ho Yong (9. Dan), který je hlavou mezinárodní technické komise.


Škola Sonkal pro lepší dostupnost svým žákům působí v Praze hned na dvou místech, a to na Černém Mostě a na Petřinách. Zájemci o výuku Taekwondo nás mohou navštívit každé pondělí a středu od 17:00 – 18:00 hodin v Základní škole Petřiny – Jih a úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00 hodin v Základní škole Vybíralova na Černém Mostě. Ve stejných dnech v obou našich tělocvičnách trénují i pokročilí žáci Sonkalu.


Chcete-li se naučit dynamickému, modernímu a krásnému umění Taekwondo, pak nás jistě navštivte a staňte se členy naší školy. Najdete zde mnoho dobrých lidí a přátel, zlepšíte si fyzičku, naučíte se bránit a pohybem si duševně odpočinete a naberete nové síly do každodenního života. Více informací o škole Taekwondo ITF Sonkal Praha naleznete na stránce věnované náboru nebo můžete kontaktovat naše trenéry – Ondřej Vrábela (777-011-692) a Vladimíra Švandu (774-874-664).


Na Vaši návštěvu se těší trenérský tým v čele s mezinárodním instruktorem Ondřejem Vrábelem (5. Dan) spolu s trenéry Martinem Svitkem (4. Dan) a Vladimírem Švandou (4. Dan).

Trenérský tým Taekwondo ITF Sonkal Praha
Mohlo by Vás také zajímat:
Letní soustředění? Co nás čeka?
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (2.9.2012 – 22:28)
Oni se z těch taťuldů můžou postupně stávat dost slušní bojovníci...
Oni se z těch taťuldů můžou postupně stávat dost slušní bojovníci...
alan (2.9.2012 – 18:40)
Zdravim VŠECHNY - děti, náctileté a možná hlavně rodiče. Rád bych dodal jednu myšlenku rodiče, který začal se 7- letým synem cvičit Taekwondo. Ano samozřejmě působím poněkud jako exot, začít v tak pozdním věku cvičit a už vím že některé kopy pro mne zkrátka nemůžu dát tak vysoko jak bych třeba chtěl, ale jsem moc rád že jsem začal se synem. (doufám, že i on) Pohyb je úžasná věc a čím víc tím lépe. Je tu moc bezva parta. Takže určitě přijďte. @@) :P(
Zdravim VŠECHNY - děti, náctileté a možná hlavně rodiče. Rád bych dodal jednu myšlenku rodiče, který začal se 7- letým synem cvičit Taekwondo. Ano samozřejmě působím poněkud jako exot, začít v tak pozdním věku cvičit a už vím že některé kopy pro mne zkrátka nemůžu dát tak vysoko jak bych třeba chtěl, ale jsem moc rád že jsem začal se synem. (doufám, že i on) Pohyb je úžasná věc a čím víc tím lépe. Je tu moc bezva parta. Takže určitě přijďte.
Editováno: alan dne 2. 9. 2012 v 18:41
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img