czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Začněte cvičit Taekwon-do

TTT
  1
Nábor nových členů
Ondřej Vrábel, 3.9.2013Blíží se začátek školního roku a Vy jistě přemýšlíte o tom, jak budete trávit svá volná odpoledne anebo jaké mimoškolní aktivity by mohly vyplnit čas Vašich dětí.


Dnešní uspěchaná moderní doba nás nutí sedět mnoho hodin u počítačů, což má za následek riziko zdravotních obtíží. Stejně tak děti a mladiství jsou čím dál více orientováni na svět počítačů, a ze života člověka se vytrácí jedna ze základních činností, pohyb. Pohybem tělo sílí a tím udržuje tělesnou schránku zdravou a odolnější. Jak se Vám líbí myšlenka spojení pohybu a východní filosofie? V asijských zemích od pradávna byl pohyb a výuka základem života a výchovy. Bojová umění Vás a Vaše děti naučí nejen etice, ale naučí Vás pohybu a sebeobraně.


Škola Sonkal je školou korejského bojového umění Taekwondo. Jedná se o moderní umění, které je založeno na soudobé fyzice. Škola Sonkal vznikla v září roku 1994. Hledáte-li pro sebe nebo své děti kvalitní a odpovědné trenéry (učitele), pak Sonkal je tou správnou volbou. V oddíle již řadu let působí velmi zkušený trenérský tým, pod jehož taktovkou škola dosahuje úctyhodných výsledků, a to jak na sportovním poli, tak i na poli výchovy taekwondistů samotných. Nelze se nepochlubit výkony našich svěřenců v podobě mnoha zlatých, stříbrných a bronzových medailí a dokonce i ocenění jako jsou nejúspěšnější závodníci roku. Škola Sonkal se řadu let řadí mezi závodnicky nejúspěšnější školy v České republice. Několikrát na nejvyšších soutěžích dosáhla i titulu Nejúspěšnější škola ČR.


Škola Sonkal vychovala již řadu držitelů technických stupňů Dan (černých pásků), přičemž někteří z nich byli řadu let platnými a úspěšnými členy Českého národního týmu. Nutno podotknout, že české Taekwondo je celosvětově vnímáno jako velmi kvalitní a Česká republika je považována za závodnicky úspěšnou zemi. Českému svazu, jehož je škola členem, svou prací a zkušenostmi po dlouhá léta přispívá mezinárodní instruktor, velmistr Hwang Ho Yong (9. Dan), který je hlavou mezinárodní technické komise.


Škola Sonkal pro lepší dostupnost svým žákům působí v Praze hned na dvou místech, a to na Černém Mostě a na Petřinách. Zájemci o výuku Taekwondo nás mohou navštívit každé pondělí a středu od 17:00 – 18:00 hodin v Základní škole Petřiny – Jih a úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00 hodin v Základní škole Vybíralova na Černém Mostě. Ve stejných dnech v obou našich tělocvičnách trénují i pokročilí žáci Sonkalu.


Chcete-li se naučit dynamickému, modernímu a krásnému umění Taekwondo, pak nás jistě navštivte a staňte se členy naší školy. Najdete zde mnoho dobrých lidí a přátel, zlepšíte si fyzičku, naučíte se bránit a pohybem si duševně odpočinete a naberete nové síly do každodenního života. Více informací o škole Taekwondo ITF Sonkal Praha naleznete na stránce věnované náboru nebo můžete kontaktovat naše trenéry – Ondřej Vrábela (777-011-692) a Vladimíra Švandu (774-874-664).


Na Vaši návštěvu se těší trenérský tým v čele s mezinárodním instruktorem Ondřejem Vrábelem (5. Dan) spolu s trenéry Martinem Svitkem (4. Dan) a Vladimírem Švandou (4. Dan).

Trenérský tým Taekwondo ITF Sonkal Praha
Mohlo by Vás také zajímat:
Letní soustředění? Co nás čeka?
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (2.9.2012 – 22:28)
Oni se z těch taťuldů můžou postupně stávat dost slušní bojovníci...
Oni se z těch taťuldů můžou postupně stávat dost slušní bojovníci...
alan (2.9.2012 – 18:40)
Zdravim VŠECHNY - děti, náctileté a možná hlavně rodiče. Rád bych dodal jednu myšlenku rodiče, který začal se 7- letým synem cvičit Taekwondo. Ano samozřejmě působím poněkud jako exot, začít v tak pozdním věku cvičit a už vím že některé kopy pro mne zkrátka nemůžu dát tak vysoko jak bych třeba chtěl, ale jsem moc rád že jsem začal se synem. (doufám, že i on) Pohyb je úžasná věc a čím víc tím lépe. Je tu moc bezva parta. Takže určitě přijďte. @@) :P(
Zdravim VŠECHNY - děti, náctileté a možná hlavně rodiče. Rád bych dodal jednu myšlenku rodiče, který začal se 7- letým synem cvičit Taekwondo. Ano samozřejmě působím poněkud jako exot, začít v tak pozdním věku cvičit a už vím že některé kopy pro mne zkrátka nemůžu dát tak vysoko jak bych třeba chtěl, ale jsem moc rád že jsem začal se synem. (doufám, že i on) Pohyb je úžasná věc a čím víc tím lépe. Je tu moc bezva parta. Takže určitě přijďte.
Editováno: alan dne 2. 9. 2012 v 18:41
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img