czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Vrchol závodní sezóny je za námi.

TTT
  125
Mistrovství ČR juniorů a seniorů
Ondřej Vrábel, 5.11.2001
Vrcholem závodní sezóny českých taekwondistů je vždy Mistrovství ČR. Více než 260 juniorských a seniorských závodníků z 20ti oddílů se utkalo ve čtyřech soutěžních disciplínách (technické sestavy, sportovní zápas, speciální přerážecí techniky a silové přerážení. Náš oddíl byl zastoupen čtyřmi závodníky (Tomáš Bobek, Hoang Quang Huy, Nguyen Hai Ha a Tran Vu Huy).


Z našich závodníků se nejvíce dařilo Tomáši Bobkovi, který i přes silné nachlazení vybojoval ve sportovním boji stříbrnou medaili. Ve speciálních přerážecích technikách (t-ki) si ještě o jednu příčku polepšil a získal zlatou medaili. Tomáš byl v letošním roce pouze 1x poražen v disciplíně t-ki !

Hoang Huy pro náš oddíl získal pak další dvě medaile - bronz v disciplíně technické sestavy I. dan a vyšší a stříbro v sportovním boji do 58 kg.


Součástí závěrečného slavnostního ceremoniálu bylo i předání pohárů pro Absolutní mistry ČR za rok 2001. V juniorech A zvítězil Jan Kubát (Hwa-Rang), ale na 2. místě skončil Tomáš Bobek (pokud by Tomáš získal 1 zlatou medaili stal by se Mistrem ČR) a na 3. místě Hoang Quang Huy !!!


Juniorští a seniorští závodníci se opětovně utkají až při tradiční lednové republikové soutěži skupiny A (červené a černé pásky).


Z celého Mistrovství jsme vybrali 125 fotek, které jsou online k prohlédnutí.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img