czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Unijní republika

TTT
  112
Otevřené mistrovství České republiky České národní Unie TKD
Ondřej Vrábel, 16.6.2016 – Stihnout dvě soutěže v jeden den jsme ještě nezkusili a protože do Nymburka na STMka se vydali žáci a junioři, tak jsme si řekli, že zkusíme do Benátek vyslat hlavně seniory a naše reprezentantky. A co tam? Otevřené Mistrovství ČR organizované Českou národní unii Taekwon-do, tedy další národní federací našeho bojového umění.

Soutěži předcházela ranní registrace a vážení a po krátkém slavnostním nástupu se rozběhla soutěž v sestavách jednotlivců. Naše učinkování bylo v této disciplín stylem start = vítězství, kdy zlaté medaile obstarali - Edita Zelinková, Egor Popov, Pavel Zavadil, Tereza Žilinská a Tereza Štekerová. Na tomto mistrovství proběhla i kategorie smíšených týmů v sestavách. Do té jsme nasadili pětici našich černých pásků a bylo z toho opětovné tulové zlato.

Ve sportovním boji jsme měli zastoupení o něco méně početné, ale zlato přidala Terka Štekerová, Egor Popov a Jirka Huml. Ve speciálních technikách si Štekerka vyskákala zlato splněním nominační techniky a Jirka Huml přeskákal Pavla Zavadila. Další zlato bylo přidáno opět Štekerkou v silovém přerážení juniorek.

Mnoho kategorií sestav a hlavně matsogi bylo bohužel nepočetně obsazených a konkurenci tvořili buď sami sonkaláci nebo další členové našeho svazu z jiných škol, případně soutěžící z České asociace Taekwon-Do (třetí federace v ČR). Přesto všechno pro naše závodníky velmi dobré zkušenosti a seznámení se s jiným stylem organizace soutěží.

Na závěr byli vyhlášení nejúspěšnější jednotlivci - Jiří Huml (senior), Tereza Žilinská (seniorka) a Tereza Štekerová (juniorka).

Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img