czech english Na webu naleznete 103 863 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Tříhodinový seminář s Mistrem Hwangem

TTT
  20
Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VII. dan)


Ondřej Vrábel, 13.1.2003 – V sobotu 11. ledna se v naší tělocvičně v ZŠ Vybíralova sešlo 35 červených a černých pásků k prvnímu semináři s Mistrem Hwang Ho Yongem (VII. dan). Nejvyšším technickým stupněm po panu Mistrovi byla Radka Heydušková (Dlouhá) III. dan. Semináře se účastnilo i několik držitelů II. danů z oddílů Sonkal, Hosinsool a Kwang Myong.


Po úvodním pozdravu pan Mistr nám sdělil, že budeme pokračovat v tréninku a že by rád na tomto semináři poznal jaké pokroky jsme za dobu jeho nepřítomnosti udělali. Po krátké rozcvičce se začalo se základními kopy a technikami, následně jednotlivé technické sestavy od Saju Jirugi až do Ge-Baek. Mezi jednotlivými sestavami byl dán prostor krokovému matsogi (tří, dvou a jedno krokové). U každého typu Mistr upozornil na jeho zaměření a důležitost. Mistr Hwang dal rovněž dostatek času pro dotazy z řad účastníků semináře.


V samotném závěru pan Mistr zmínil, že je připravený plán jednotlivých regionálních seminářů, které budou určeny především pro trenéry a černé pásky, ale i červené pásky budou mít možnost se zúčastnit. Poslední dotaz k panu Mistrovi zněl "Kdy bude příští seminář?" a plně tak vystihl pozitivní náladu během celého tříhodinového tréninku. Úplný závěr pak patřil společnému fotografování.


Věříme, že další tréninkový seminář s Mistrem Hwangem bude následovat co nejdřive (v únoru) ať už v naší či jiné pražské tělocvičně.

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(47)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(17)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(23)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(19)
Snad nepotkám čerty po závodech!(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img