czech english Na webu naleznete 106 976 fotek a 607 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Tříhodinový seminář s Mistrem Hwangem

TTT
  20
Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VII. dan)


Ondřej Vrábel, 13.1.2003 – V sobotu 11. ledna se v naší tělocvičně v ZŠ Vybíralova sešlo 35 červených a černých pásků k prvnímu semináři s Mistrem Hwang Ho Yongem (VII. dan). Nejvyšším technickým stupněm po panu Mistrovi byla Radka Heydušková (Dlouhá) III. dan. Semináře se účastnilo i několik držitelů II. danů z oddílů Sonkal, Hosinsool a Kwang Myong.


Po úvodním pozdravu pan Mistr nám sdělil, že budeme pokračovat v tréninku a že by rád na tomto semináři poznal jaké pokroky jsme za dobu jeho nepřítomnosti udělali. Po krátké rozcvičce se začalo se základními kopy a technikami, následně jednotlivé technické sestavy od Saju Jirugi až do Ge-Baek. Mezi jednotlivými sestavami byl dán prostor krokovému matsogi (tří, dvou a jedno krokové). U každého typu Mistr upozornil na jeho zaměření a důležitost. Mistr Hwang dal rovněž dostatek času pro dotazy z řad účastníků semináře.


V samotném závěru pan Mistr zmínil, že je připravený plán jednotlivých regionálních seminářů, které budou určeny především pro trenéry a černé pásky, ale i červené pásky budou mít možnost se zúčastnit. Poslední dotaz k panu Mistrovi zněl "Kdy bude příští seminář?" a plně tak vystihl pozitivní náladu během celého tříhodinového tréninku. Úplný závěr pak patřil společnému fotografování.


Věříme, že další tréninkový seminář s Mistrem Hwangem bude následovat co nejdřive (v únoru) ať už v naší či jiné pražské tělocvičně.

Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Zavadil
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img