czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Televizní hvězdy

TTT
  11
Snídaně s Novou
Ondřej Vrábel, 27.9.2016Málokdo má rád ranní vstávání a budíček v 5:00 osobně považuji spíše za noční poplach. Ale pokud to má dobrý důvod tak se vstává přeci jen s větším elánem. Po bleskové hygieně byl proveden svižný přesun věcí do auta a hurá směr televizní ateliéry na Barrandově. Zde na mne již čekala trojice úspěšných reprezentantů z Mistrovství světa - Jirka Novák, Terka Štekerová a Lenka Hrstková. Všichni tři vypadali kupodivu čile a hlavně plni očekávání. Terka má za sebou již TV studio na Sport 5, ale to byla tzv. offline záležitost.

Tentokrát nás všechny čekalo živé vystoupení v ranním vysílání - Snídaně s Novou. Hned na začátek samotného Nováckého dějství musím ocenit profesionalitu všech zaměstnanců. Protože od samotné recepce vše klapalo naprosto jednoznačně a bez zbytečných informací. Po odložení věcí následovalo rychlé převlékání do doboků, z šatny rovnou do maskérny, kde nás přes veškeré prosby jen napudrovali :) Chvíle aklimatizace a hned první mini překvapení - budete vystupovat až v 6:50, protože by to nebylo dobré míchat s reportáží o plastických operacích, ale budete vystupovat 3x a ne 2x jak bylo domluveno. S rčením víc pruhů víc adidas, tedy víc vystoupení? Tím lépe! Jsme vlastně ani nehli brvou. Krátká domluva co uděláme v první ukázce a tradá do studia se pozdravit s moderátory.

Již první kontakt s Ivetou Kořínkovou a Alešem Lehkým dal jasný směr, že to bude celé na pohodu. Režii a hlavně kameramanům jsme ukázali co a jak budeme předvádět a za pár minut jsme už byli v živém vysílání. Několik otázek a odpovědí a jde se na přerážečky. Bum je hotovo a zase zpátky do čekárny. V pauze obdivujeme mládence, který v neskutečném čase složí rubikovku a to prosím poslepu! Pan Šteker si v zákulisí vymění zkušenosti co se skládání týká a my již opět svištíme do studia. Tentokrát začínáme přerážením a pokec následuje. Po živém vstupu nám produkční udělá společné foto s moderátory a opět jdeme na střídačku. Pro třetí vstup jsme si připravili mini ukázku sebeobrany a dvě prerážečky. Ještě před vstupem na všudypřítomných obrazovkách sledujeme jak Aleš dělá upoutávku na nás poslední vstup s helmou na hlavě.

Jdeme na třetí, a závěrečné, kolečko. Sebeobrana je pěkně naplno zacvičená, Jirka dostane jednu menší pěsťovku, která tak uplně nebyla v plánu, ale Tereza naštěstí dobře míří :) Léňa na pohodu přeráží apchagi a následuje Jirkova parádička, kdy přeskakuje Léňu stojící v annun sogi a k tomu přeráži desku. Při živém vstupu debatujeme o bezpečnosti taekwonda a také kde všude se dá cvičit, což se dá na více než 120 místech celé České republiky.

Po skončení nás od produkce čeká bonus - můžeme se po zprávách vyfotit za zpravodajským stolkem. Nové zpravodajské trio Novy si můžete pohlédnout na fotografiích.

Kdo to nestihl dnes živě, tak může kliknout na stránky TV NOVA.

Děkuji Jirkovi, Terce a Lence za skvělou prezentaci taekwonda a celému týmu Snídaně s Novou za přátelskou atmosféruNábor do našich skupin probíhá po celý rok, jak pro děti, tak dospělé. Učíme bojové umění v jeho moderní formě - pro sport, sebeobranu, kondici i rozvoj osobnosti. Informace k náboru zde
Mohlo by Vás také zajímat:
Úspěšní reprezentanti posnídají v TV
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img