czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkalácká účast na Mistrovství Evropy

TTT
15. juniorské, 24. seniorské a 1. veteránské Mistrovství Evropy


Ondřej Vrábel, 6.5.2009 – Na sklonku příštího týdne nastane první z vrcholů letošní taekwondistické soutěžní sezóny. Tím vrcholem je každoroční Mistrovství Evropy juniorů a seniorů. V letošním roce nás čeká již 24. šampionát seniorů a 15. juniorů. Premiérově bude letos na programu 1. Mistrovství Evropy veteránů. Nejstarší věková skupina se po třech světových šampionátech dočká svých soutěžních klání i na evropské půdě.

Druhou novinkou letošního Mistrovství je zkušební zavedení seniorských kategorií V. a VI. danů. Za zmínku také stojí i úprava týmových soutěží, kdy trenéři mohou složit pro každou z disciplín speciální tým vybraný až z 10 závodníků. Tato novinka dle našeho názoru bude znamenat konec univerzálnosti členů týmů a přidá ještě více na síle bohatším zemím s početnými výpravami. Poslední novinkou je rozšíření počtu soutěžních dnů ze tří na čtyři.Evropské Mistrovství se po 12 letech vrací do Slovinska a tentokrát jej budou hostit města Zreče a Slovinské Konjice. V prvně uvedeném městě bude probíhat registrace, porady koučů a rozhodčích, a budou zde ubytovány všechny výpravy. Slovinské Konjice pak budou hostit samotnou soutěž. Organizátoři připravili i velmi zajímavou novinku v podobě pěti webových kamer, které budou online přenášet dění na všech soutěžních zápasištích. Přehled kamer hledejte na stránkách mistrovství.Jak jsme dříve zmínili letošní šampionát má soutěžní program naplánovaný na čtyři dny. Vše vypukne ve čtvrtek 14. a skončí v neděli 17. května.Reprezentační tým Českého svazu Taekwon-do ITF se do dějiště přesune v pondělí 11. května. I letos bude Sonkal mít své zastoupení mezi závodníky, přesněji mezi závodnicemi. Na svůj druhý evropský šampionát vyrazí Monika Junová a již na třetí Aneta Hemerová. Podívejme se na nominace obou sonkalaček:

Aneta Hemerová

 • Tul juniorky I. dan

 • Matsogi juniorky -52kg

 • Sebeobrana mix

 • Tým tul

 • Tým matsogi

 • Tým t-ki

 • Monika Junová
 • Tul juniorky I. dan

 • Matsogi juniorky -58kg

 • T-ki juniorky

 • Sebeobrana mix

 • Tým tul

 • Tým matsogi

 • Tým t-ki • České republika bude na šampionátu zastoupena rovněž v řadách rozhodčích, a mezi trojicí Čechů bude i trenér Sonkalu Ondřej Vrábel, IV. dan.  Před odjezdem přejeme Anetě a Monice co nejúspěšnější reprezentaci a pořádnou porcí medailí. Od čtvrtka do neděle držme všichni palce co to jde celé české reprezentaci a sonkalačkám dvojnásob.  Průběžné výsledky se vám budeme snažit přinášet během celé soutěže a po skončení se můžete těšit na porci fotografií a videí.


  Mohlo by Vás také zajímat:

  Fotografie a výsledky z Mistrovství Evropy
  20 let Sonkalu 1998-2018

  Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Co očekáváte od Čertovského poháru?
  Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
  Chci medaili, ale ne z uhlí!(42)
  Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
  Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
  Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img