czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkalácká účast na Mistrovství Evropy

TTT
15. juniorské, 24. seniorské a 1. veteránské Mistrovství Evropy


Ondřej Vrábel, 6.5.2009 – Na sklonku příštího týdne nastane první z vrcholů letošní taekwondistické soutěžní sezóny. Tím vrcholem je každoroční Mistrovství Evropy juniorů a seniorů. V letošním roce nás čeká již 24. šampionát seniorů a 15. juniorů. Premiérově bude letos na programu 1. Mistrovství Evropy veteránů. Nejstarší věková skupina se po třech světových šampionátech dočká svých soutěžních klání i na evropské půdě.

Druhou novinkou letošního Mistrovství je zkušební zavedení seniorských kategorií V. a VI. danů. Za zmínku také stojí i úprava týmových soutěží, kdy trenéři mohou složit pro každou z disciplín speciální tým vybraný až z 10 závodníků. Tato novinka dle našeho názoru bude znamenat konec univerzálnosti členů týmů a přidá ještě více na síle bohatším zemím s početnými výpravami. Poslední novinkou je rozšíření počtu soutěžních dnů ze tří na čtyři.Evropské Mistrovství se po 12 letech vrací do Slovinska a tentokrát jej budou hostit města Zreče a Slovinské Konjice. V prvně uvedeném městě bude probíhat registrace, porady koučů a rozhodčích, a budou zde ubytovány všechny výpravy. Slovinské Konjice pak budou hostit samotnou soutěž. Organizátoři připravili i velmi zajímavou novinku v podobě pěti webových kamer, které budou online přenášet dění na všech soutěžních zápasištích. Přehled kamer hledejte na stránkách mistrovství.Jak jsme dříve zmínili letošní šampionát má soutěžní program naplánovaný na čtyři dny. Vše vypukne ve čtvrtek 14. a skončí v neděli 17. května.Reprezentační tým Českého svazu Taekwon-do ITF se do dějiště přesune v pondělí 11. května. I letos bude Sonkal mít své zastoupení mezi závodníky, přesněji mezi závodnicemi. Na svůj druhý evropský šampionát vyrazí Monika Junová a již na třetí Aneta Hemerová. Podívejme se na nominace obou sonkalaček:

Aneta Hemerová

 • Tul juniorky I. dan

 • Matsogi juniorky -52kg

 • Sebeobrana mix

 • Tým tul

 • Tým matsogi

 • Tým t-ki

 • Monika Junová
 • Tul juniorky I. dan

 • Matsogi juniorky -58kg

 • T-ki juniorky

 • Sebeobrana mix

 • Tým tul

 • Tým matsogi

 • Tým t-ki • České republika bude na šampionátu zastoupena rovněž v řadách rozhodčích, a mezi trojicí Čechů bude i trenér Sonkalu Ondřej Vrábel, IV. dan.  Před odjezdem přejeme Anetě a Monice co nejúspěšnější reprezentaci a pořádnou porcí medailí. Od čtvrtka do neděle držme všichni palce co to jde celé české reprezentaci a sonkalačkám dvojnásob.  Průběžné výsledky se vám budeme snažit přinášet během celé soutěže a po skončení se můžete těšit na porci fotografií a videí.


  Mohlo by Vás také zajímat:

  Fotografie a výsledky z Mistrovství Evropy
  Nábor nových členů
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy

  Magistrát

  Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

  Ministerstvo

  Za finanční podpory Městské části Praha 14

  Městská

  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Chcete mít vánoční exhibici v
  Divadle Horní Počernice?(38)
  Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img