1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Skvělá konkurence 270 závodníků na Mistrovství ČR

TTT
  69
Mistrovství České republiky juniorů a seniorů A+B
Ondřej Vrábel, 6.11.2000
3.-5. listopadu proběhlo v Třeboni juniorské a seniorské Mistrovství České republiky. Šampionátu se zúčastnilo více než 270 závodníků z 19-ti českých oddílů. Závodům přihlíželi též čestní hostné z Ministerstva školství, tělovýchovy a mládeže, z řad sponzorů a také představitelé města Třeboň. Všichni borci předváděli po oba dva soutěžní dny výkony hodné opravdových mistrů ČR. Nedělní odpoledne bylo ve znamení finalových klání ve všech čtyřech disciplínách Taekwon-do, ale nejprve měli diváci přítomní v hale možnost zhlédnout krátkou ukázku z chystané exhibice. Pak už následovala finalová utkání v tulech (technických sestavách), která opětovně potvrdila, že České Taekwon-do patří ke světové špičce, následně matsogi, t-ki a wirok. Náš oddíl byl zastoupen 6-ti závodníky, kteří nás velmi dobře reprezentovali - nejdříve juniorský tým získal stříbrnou medaili v tulech a pak už následovaly zisky medailí v jednotlivcích, kde Slávek Vinogradov získal již svou 4. letošní zlatou medaili v tulech kategorie 8.-7. kup. Tran Vu Huy vybojoval 2. místo v juniorském matsogi do 52 kg. Nejúspěšnějším členem naší výpravy se stal Tomáš Bobek, který nejprve získal 3. místo v matsogi do 70kg, poté 2. místo v tulech 2.-1. kup a vše završil ve své parádní disciplíně t-ki 1. místem ! Tomáš prokázal, že Taekwondista musí být opravdový univerzál. Aby naši junioři všem dokázali, že t-ki (speciální přerážecí techniky) jsou u nás opravdu doma, získal náš tým jednoznačným způsobem zlatou medaili v kategorii tým t-ki. Po skončení finálových zápasů následovala exhibice, která představila všechny části našeho bojového umění. K vidění byl týmový tul v podání juniorských reprezentantů ČR, matsogi, sebeobrana, wirok a také t-ki, kde náš Huy předvedl svůj excelentní výskok při přeskoku 5-ti lidí s překopnutím desky. Po skončení exhibice následovalo již slavnostní předávání medailí a pohárů juniorským mistrům ČR pro rok 2000.