czech english Na webu naleznete 106 633 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

První setkání bylo úspěšné

TTT
  14
I. Republikové setkání STM
CAP & BAN, 10.3.2002
V sobotu 9. března se v Třeboni letos poprvé sešli mladí adepti taekwon-do sdružení do Středisek Talentované Mládeže. Pro naše STM Praha II dopadlo toto setkání výborně, když jsme celkově skončili druzí.

Již tradiční součástí setkání se stalo měření sil a výkonnosti jednotlivých talentů.Nejvíce medailí získalo STM Jižní Čechy (18-15-26), naše STM pak získalo celkem 9 zlatých, 10 stříbrných a 17 bronzových medailí. Závodníci z našeho oddílu do těchto počtů přispěli ziskem 3 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzových medailí.

Zlato pro nás vybojovala hned dvakrát Linda Deutschová (matsogi do 45 kg a t-ki) a také Matěj Kropáč (t-ki). Úspěšné starty v nových juniorských kategoriích pak předvedla Lucie Kolmanová a Milan Fulmek. Cenným úspěchem je 2. místo dívčího týmu ve speciálních technikách (t-ki) ve složení Lucie Kolmanová, Linda Deutschová a Martina Bardonová.

Těšit nás může také zisk tří titulů "nejúspěšnější" závodník. Linda Deutschová se ziskem dvou zlatých medailí stala nej žákyní (spolu s Věrou Hasíkovou z STM JČ) a Matěj Kropáč ziskem zlaté a stríbrné medaile nej žákem (spolu s Jiřím Kopečkem z STM JČ). Sbírku pak uzavírá ziskem jedné medaile z každého kovu Martina Weigertová (Kerberos) jako nej juniorka B.

Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img