czech english Na webu naleznete 103 791 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

První setkání bylo úspěšné

TTT
  14
I. Republikové setkání STM
CAP & BAN, 10.3.2002
V sobotu 9. března se v Třeboni letos poprvé sešli mladí adepti taekwon-do sdružení do Středisek Talentované Mládeže. Pro naše STM Praha II dopadlo toto setkání výborně, když jsme celkově skončili druzí.

Již tradiční součástí setkání se stalo měření sil a výkonnosti jednotlivých talentů.Nejvíce medailí získalo STM Jižní Čechy (18-15-26), naše STM pak získalo celkem 9 zlatých, 10 stříbrných a 17 bronzových medailí. Závodníci z našeho oddílu do těchto počtů přispěli ziskem 3 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzových medailí.

Zlato pro nás vybojovala hned dvakrát Linda Deutschová (matsogi do 45 kg a t-ki) a také Matěj Kropáč (t-ki). Úspěšné starty v nových juniorských kategoriích pak předvedla Lucie Kolmanová a Milan Fulmek. Cenným úspěchem je 2. místo dívčího týmu ve speciálních technikách (t-ki) ve složení Lucie Kolmanová, Linda Deutschová a Martina Bardonová.

Těšit nás může také zisk tří titulů "nejúspěšnější" závodník. Linda Deutschová se ziskem dvou zlatých medailí stala nej žákyní (spolu s Věrou Hasíkovou z STM JČ) a Matěj Kropáč ziskem zlaté a stríbrné medaile nej žákem (spolu s Jiřím Kopečkem z STM JČ). Sbírku pak uzavírá ziskem jedné medaile z každého kovu Martina Weigertová (Kerberos) jako nej juniorka B.

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(46)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(16)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(21)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(18)
Snad nepotkám čerty po závodech!(11)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img