czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Příprava na Mistrovství České republiky se vydařila

TTT
  83
XX. Oddílové soustředění


QUI, 1.11.2005 – Je středa, 26. října, 9 hodin ráno, začátek podzimních prázdnin a naše velká Sonkalácká parta se právě chystá vyrazit na Jubilejní 20. soustředění ve znamení přípravy na MČR. Již po druhé se soustředění koná v jihočeském městečku Borotín, kde se většině Sonkalákům, podle průzkumu, zatím nejvíce líbilo.


Cesta trvala chviličku a tak jsme byli velmi rychle na místě, nanosili jsme své tašky a batohy do tělocvičny a začali jsme vykládat zbytek vybavení.


Po vybalování nás čekal ihned trénink, který patřil mezi méně náročnější, takže jsme jej i po vykládání všeho možného hravě zvládli :-).


Po tréninku přišlo na řadu konečně ubytování, pokoje byli velmi prostorné a útulné, včetně koupelny, což bylo velkým plus ;), ale to už jsme měli všichni obrovský hlad, ano je to tak, byl čas k obědu, pro většinu z nás nepostradatelná součást dne :-).
Tentokrát jsme chodili na jídlo do nedaleké hospůdky/restaurace, bylo to netradiční, ale svůj účel to splnilo, nasytili jsme své hladové krčky a odebrali se na pokoje. Po odpoledním (ne)klidu nás čekal druhý trénink, který byl, jako každý trénink, výborné organizován, takže jsme se opravdu nenudili.


No a po tréninku jak jinak, než večeře.


Večerka byla, již tradičně, stanovena na 22:00, s čímž měli, jak již tradičně :-), někteří problémy, takže bylo nutné je potrestat.


Zavedly se tedy večerní tréninky a pro extrémní porušitele večerky i ranní rozcvičky, na kterých nechyběla ani, malými dětmi tolik milovaná, hra na lišku :-).


Z mého pohledu to bylo velmi vydařené soustředění, které se obešlo bez vážnějších zranění a psychických újem. Myslím, že na toto soustředění bude každý vzpomínat jen v dobrém, o čemž svědčilo i těžké loučení s koncem soustřeďka a následným odjezdem domů.


Domů jsme jeli velmi luxusním autobusem, takže pohodlí po tvrdém trénovaní, bylo opravdu velké :-).
Po příjezdu do Prahy, jsme si teprve uvědomili, že je soustřeďko u konce a že nás čeká opět jen denní stereotyp v podobě školy či práce, pro většinu úplně jiná realita :-).


S upřímným pozdravem všem Petr „Peťan“ Kolařík

Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img