czech english Na webu naleznete 104 491 fotek a 601 videí.
kalendář
únor 18
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
krátké zprávy

Czech Open 2018
Do konce února se mohou naši závodníci přihlašovat na letošní ročník mezinárodního turnaje Czech Open, který se koná v Nymburce. Informace k účasti a formulář přihlášky lze najít v pravém menu po přihlášení uživatele.

Oddílové soupravy
budou od úterý 29. ledna k vyzvednutí na Černém Mostě v časech tréninků.

Placení oddílových příspěvků
Pro ty, kteří nemají uhrazeny příspěvky na únor až červen platí již částka 1900 Kč. Úhradu je možno uskutečnit hotově na tréninku nebo převodem na oddílový účet (189640131/2010). Do textu uveďte za koho je platba, variabilní symbol není žádný. Rodiče, kteří cvičí v rámci promo akce zdarma zaplatí pouze 300 Kč známku na celý rok 2018.

Velikonoční soustředění
Aktuálně zbývá posledních několik volných míst. Pokud se chcete přihlásit ověřte si volné místo!
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
17.2. - NE
24.2. - ANO
3.3. - ANO

Jarní prázdniny Velké Přílepy
V týdnu od 19. do 25. února nebudou z důvodu jarních prázdnin tréninky v naší tělocvičně ve Velkých Přílepech.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Poznávání, zkušenosti a přátelství

TTT
  72
North-West Cup
Lenka Hrstková, 19.1.2018
O víkendu 16.-18. prosince jsem měla možnost jet na závody do Ruska, přesněji Moskvy. Přišlo mi to jako super příležitost poznat Moskvu, takže jsem nabídku přijala. Do Moskvy jsme letěli něco přes 2 hodiny, kde na nás čekal Boris Vsekhsvyatsky. Odvezl nás do hotelu, kde nás čekalo vážení, na které jsme se těšili celou cestu, minimálně já ano. Po vážení jsme se vypravili na poznávání samotné Moskvy.

Jako první nás překvapilo metro, které je na rozdíl od našeho staré, a většina stanic je jako byste se nacházeli v kostele. Nejprve jsme jeli na večeři do obchodního centra, a ano i samotné obchodní centrum mě překvapilo, jelikož jeho strop byl udělaný jako nebe, celkově na mě působilo jako z nějakého amerického filmu. Po večeři v Burger kingu už jsme jeli do centra. Procházeli jsme uličkami, které byly všude nasvícené. Víc světýlek najednou jsem neviděla. Těmito uličkami jsme se dostali na Rudé náměstí. Ani to se neobešlo bez světýlek. Na Rudém náměstí se nachází Kreml, Leninovo mauzoleum, nebo třeba chrám Vasila Blaženého. Celkově na mě Rudé náměstí působilo, jako vystřižené z pohádky. Jako poslední jsme jeli do parku Gorki, který působil jak z romantického filmu. Poté jsme se přemístili metrem zpět do hotelu, abychom byli připraveni na nedělní závody.

Ráno po snídani v hotelu jsme vyrazili do haly, kde se o nás postaral opět Boris. Jako další zážitek pro mě s Anet bylo, když nám Vláďa oznámil, že na ceremoniálu budeme držet českou vlajku, a ať napodobujeme Rusy co dělají. A čím nás organizátoři překvapili nejvíce bylo, když nám na ceremoniálu zahráli českou hymnu. Byla to pro nás pocta. Po ceremoniálu jsme začali konečně závodit i my. Co jsme se dozvěděli bylo to, že budeme závodit i v tulech, které máme na zkoušky, takže většinou jsme na tom vypadli, a to byla škoda. Celkově jsme neměli tolik medailí, jako normálně vyhráváme, ale nasbírali jsme další zkušenosti, které se nám budou hodit. Celkově jsem ze závodů byla trochu zklamaná, jelikož jsem to čekala trochu větší, například v mé kategorii sportovního boje jsme byly pouze dvě, a to mě trochu zamrzelo. V tulech jsem ve třetím kole prohrála, ale co mě na tom potěšilo bylo to, když za mnou přišel jeden ruský trenér a řekl mi, že hezky cvičím. Co mě dále potěšilo bylo to, když za mnou přišla jedna holčina - Kate Shebashova pro fotku, a potom mi přinesla čokoládu. Bylo to krásný! Taky jsem se tam seznámila ještě s jednou holkou, se kterou si doteď píšu. Po závodech jsme se vydali znovu do Burger kingu a poté na hotel.

V pondělí už nás čekala poslední snídaně, kdy za námi přijel vedoucí pořádající školy – Genadij Popov, odkud je Boris, aby se s námi rozloučit. Jako dárek jsme každý dostali ruské bonbóny a dospělí pravou ruskou vodku. A poté už nás čekala jen samotná cesta domů zpět do Prahy. Celý výlet jsem si užila, a doufám že se tam za rok podíváme znovu. Ještě bych za Sonkal chtěla poděkovat Borisovi, jak se o nás hezky staral a ukázal nám Moskvu!
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(69)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(31)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(36)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(30)
Snad nepotkám čerty po závodech!(24)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img