czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Povánoční nejen cvičení

TTT
  78
6. Vánoční akce červených a černých pásků
Tereza Žilinská, 3.1.2016 – Sonkal Vánoční akce se konala v našem tradičním datu 27.-29. prosince v Malých Svatoňovicích. Letošní už byla šestá! Je to akce kde se spolu sejdou červené a černé pásky. Bohužel červených pásků jelo letos opravdu málo. A to jen jeden :D

Každý den nás čekal jeden trénink. Tréninky jsou jiné od normálních, které máme v Praze. Jsou zaměřené na naše technické stupně. A kromě tréninků nás každý den čekal nějaký ten výlet do přírody a tak.
První trénink obsahoval základní techniky a sestavy (tuly). Byli jsme rozděleni podle pásků. Pokud jsme chtěli a uměli nějakou sestavu, kterou mají vyšší technické stupně, mohli jsme zůstat a cvičit s nimi. Po tréninku nás čekal náš první výlet! Jeli jsme do Trutnova. Tam jsme se procházeli po městě a následně jsme zamířili do naší oblíbené kafírny! Dělají tam opravdu výbornou čokoládu :-).

Druhý den jsme hned po ránu měli náš druhý trénink. Ten obsahoval sebeobranu. Bylo to hlavně o simulaci pocitu reálného útoku na ulici. Cílem bylo vyvolat stres a v něm se správně bránit a rychle reagovat. Nešli jsem proti sobě jen rukama, ale i nožem. Byl to opravdu super trénink. Po obídku jsme vyrazili na výlet do národního parku pískovcových hor (skal) v Polsku. Minulý rok jsme tam byly také, ale na jiném místě. Další rozdíl byl v tom, že minulý rok tam všude byl sníh a aspoň mínus deset stupňů .. no prostě zimááááá. A letos pravý opak. Při cestě zpět jsme zamířili do polského aquaparku. Užili jsme si opravdu hodně srandy. Jezdili jsme na tobogánu, relaxovali ve vířivce a sauně, no prostě všechno možné co tam měli. Večer jsme si udělali takové mini kino, koukali jsme na Želvy ninja.

Poslední den jsme měli opět po ránu trénink. To byly naplánované kopy, wirok a t-ki (přerážení a kopy ve výskoku). Čekali nás spíš zase těžší věci, které běžně na tréninku necvičíme. Tento den nám oběd vařil Pavel Šnábl, takový indický guláš. Byl opravdu výborný a všichni jsme si moc pochutnali.

Poslední výlet nás čekal na východě královéhradeckého kraje. Cílem byl Zámek Nové Město nad Metují, který je od roku 1908 sídlem rodu Bartoňů z Dobenína. Čekala nás hodinová exkurze s velmi zajímavým výkladem. Díky němu jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Zámek je velmi krásný a má zajímavou historii. Po skončení prohlídky jsme pomalu jeli směr Praha. Nejprve jsme se ještě zastavili na dálnici v mekáče a potom jsme se všichni rozloučili, popřáli si šťastný nový rok 2016 a vydali každý svojí cestou.

Závěrem byly to opravdu krásné tři dny.


Vánoční akce je cvičebně-výletově-společenskou akcí za odměnu pro ty nejvytrvalejší. Pokud se chceš stát jedním z nich, začni u nás cvičit, nábor pro děti i dospělé probíhá celý rok, skupiny v Praze – Černý Most, Petřiny, Horní Počernice. Učíme bojové umění Taekwon-do v celém jeho obsahu - sport, sebeobrana, kondice i rozvoj osobnosti.
Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (4.1.2016 – 21:48)
Asi jste se měli hezky. A ty fotky - okna do duše ;o)
Asi jste se měli hezky. A ty fotky - okna do duše ;o)
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img