czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Pohár dotekl a nepřetekl(y)

TTT
  345
22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy
Ondřej Vrábel, 17.4.2016 – Dnes se sonkalákům dařilo velmi slušně, byť soutěž končila dost pozdě. Mě osobně přestal hnisat palec na noze, takže se pohyb po ringu, coby středovému rozhodčímu, značně usnadnil. Ale to hlavní jsou naši závodníci.

Zatím nevím jak dopadli přesně týmové matsogi seniorů a seniorek, ale to časem vyplave na povrch. V hale to byl trochu chaos a běželi najednou sebeobrany, speciály a týmové matsogi. V sebeobranách se 2x prezentovala Janča Kovářová, nejprve na mém ringu v juniorské skupině s Vendy Bluchovou. Tato scénka se moc nepovedla a medailí to neskončilo. Lepší to bylo s Martinou Kopeckou v seniorkách, kde to znamenalo bronz. Vóďa, pokud jsou mé informace správné, se na 2x rozstřeloval s řeckým týmem a rozhodčí se ve finále nechali zlákat veřejným míněním (řevem) a našim klukům přisoudili druhé místo.

Speciály byly znatelně lepší. Nejprve se prezentovala Terka Štekerová. Nopi, dollyo a nomo zvládla velmi pěkně. Bandae byla příliš blízko stojanu a bylo to za 0 a dolmyo podskočila. Nicméně to s přehledem stačilo na první místo. Následoval tým juniorek, kde Tereza přispěla precizním dollyem a přidáním ostatních členek s nopi a nomo chagi to bylo druhé holčičí zlato.

Jirka Novák skákal velmi pěkně, ale díky loterjnímu způsobu nahlašování výšek to stačilo jen na druhé místo. Aby se to nelišilo od holek, tak i tým chlapců zkopíroval druhé místo, kde opět figuroval Jirka.

Závěrečné předávání medailí a pohárů bylo pro ČR velmi příjemné a ještě o to příjemější pro Sonkal - Jirka Novák = nejúspěšnější junior Mistrovství Evropy, Tereza Štekerová = nejúspěšnější juniorka Mistrovství Evropy. Tedy máme Mistrovský double!

Letošní výsledky velmi pěkné a v případě juniorů se těším na zařijové Mistrovství světa v Andrii!

Zítra valíme domů :-)


Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
mirek (19.4.2016 – 8:53)
Velka gratulace! To je slusna motivace pro ostatni - cvicit s nejlepsimi v Evrope :))
Velka gratulace! To je slusna motivace pro ostatni - cvicit s nejlepsimi v Evrope
Editováno: mirek dne 19. 4. 2016 v 08:54
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img