czech english Na webu naleznete 104 617 fotek a 602 videí.
kalendář
březen 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
krátké zprávy

Tuto sobotu
bude trénink od 13:00 do 15:00. Přijďte, budeme makat na chybkách, nejen, z Czech Openu.

Velikonoční soustředění
Máme plno! Veškerá volná místa jsou vyčerpána, přijímáme přihlášky na čekací listinu.
Informace k soustředění ZDE a zatím konečný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
24.3. - ANO (13-15h)
31.3. - NE
7.4. - ANO
14.4. - ANO
21.4. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Po roce znovu na Nitra Cup k našim východním sousedům

TTT
  169
Nitra Cup (propozice a přihláška)
Tomáš Vodička, 17.4.2013 – Opět se na závody do daleké Nitry vydala třinácti členná sonkalácká výprava v barvách Sonkalu - Libor, Ali, Terka a Verča (alias kobra a kobra :D ), Míša, Lenka, Jirka Novák a Herbert a trojlístek sonkaláků hájící tentokrát barvy reprezentace - Jirka Huml, Jana a Vóďa ;).

Na závody náš trojlístek vyrazil v deset hodin autobusem s Chodova spolu s dalšími reprezentanty. Na cestě jsme měli jednu zastávku v Brně, kde se k nám připojili další reprezentanti. Cesta byla dlouhá, a tak jsme v autobuse zabíjeli čas hraním karet. Ten kdo prohrál určitý počet her, musel poté splnit nějaký úkol, proto se všichni snažili hrát jak nejlépe uměli. Ovšem někdy, i když se snažíte, vám tam ty správný karty prostě nepadnou.

Do Nitry jsme dorazili okolo páté hodiny, kde jsme se v hotelu setkali i s naší sonkaláckou družinou. Než jsme se šli vážit, musel jsem splnit svůj úkol po prohraných kartách. Mým úkolem bylo si před vážením na sebe obléct 20 různých věcí, které jsem si před vážením sundaval. Všem se úkol moc líbil.

Ráno začínali závody technickými sestavami nejvyšších danů, kde to spíše vypadalo na soupeření mezi reprezentanty. I naším sonkalákům se technické sestavy vydařili na jedničku. Téměř všichni si v této disciplíně vybojovali zlatou medaili. Dodatečná gratulace všem naším tulařům.

Odpoledne byl na programu sportovní boj, ve kterém mě některé výkony velmi zaujaly. Nemůžu zapomenout na skvělý výkon Jirky Kulhánka "Kulhoše" ve dvou váhových kategoriích, kde Kulhošovo matsogi všechny udivilo nejenom samotným výkonem, ale i nezdolným duchem, který ho neopouštěl po každém ukončeném zápasu, když přebíhal na vedlejší ring. Celkově vyhrál svoji váhovou kategorii a ve druhé vyšší váhovce skončil na druhém místě. I ostatní reprezentanti se prali hezky a udělali pěkné jméno naší reprezentaci.

Ze sonkaláků se mi nejvíce líbilo matsogi Míši Bártů, pro kterou to bylo jedno z prvních vystoupení ve sportovním boji. I ostatní sonkaláci se rvali jako lvi a proto náš oddíl vybojoval celkové druhé místo hned za českou reprezentací.

Nejúspěšnějšími juniory byli vyhlášení Terka Žilinská a Jirka Huml a poháry pro nejúspěšnější seniory putovali do české reprezentace pro Honzu Chaloupku a Martinu Kopeckou.

Tomáš Vodička
Mohlo by Vás také zajímat:
Po roce znovu na východ
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(78)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(38)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(42)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(38)
Snad nepotkám čerty po závodech!(30)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img