czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Po roce znovu na Nitra Cup k našim východním sousedům

TTT
  169
Nitra Cup (propozice a přihláška)
Tomáš Vodička, 17.4.2013 – Opět se na závody do daleké Nitry vydala třinácti členná sonkalácká výprava v barvách Sonkalu - Libor, Ali, Terka a Verča (alias kobra a kobra :D ), Míša, Lenka, Jirka Novák a Herbert a trojlístek sonkaláků hájící tentokrát barvy reprezentace - Jirka Huml, Jana a Vóďa ;).

Na závody náš trojlístek vyrazil v deset hodin autobusem s Chodova spolu s dalšími reprezentanty. Na cestě jsme měli jednu zastávku v Brně, kde se k nám připojili další reprezentanti. Cesta byla dlouhá, a tak jsme v autobuse zabíjeli čas hraním karet. Ten kdo prohrál určitý počet her, musel poté splnit nějaký úkol, proto se všichni snažili hrát jak nejlépe uměli. Ovšem někdy, i když se snažíte, vám tam ty správný karty prostě nepadnou.

Do Nitry jsme dorazili okolo páté hodiny, kde jsme se v hotelu setkali i s naší sonkaláckou družinou. Než jsme se šli vážit, musel jsem splnit svůj úkol po prohraných kartách. Mým úkolem bylo si před vážením na sebe obléct 20 různých věcí, které jsem si před vážením sundaval. Všem se úkol moc líbil.

Ráno začínali závody technickými sestavami nejvyšších danů, kde to spíše vypadalo na soupeření mezi reprezentanty. I naším sonkalákům se technické sestavy vydařili na jedničku. Téměř všichni si v této disciplíně vybojovali zlatou medaili. Dodatečná gratulace všem naším tulařům.

Odpoledne byl na programu sportovní boj, ve kterém mě některé výkony velmi zaujaly. Nemůžu zapomenout na skvělý výkon Jirky Kulhánka "Kulhoše" ve dvou váhových kategoriích, kde Kulhošovo matsogi všechny udivilo nejenom samotným výkonem, ale i nezdolným duchem, který ho neopouštěl po každém ukončeném zápasu, když přebíhal na vedlejší ring. Celkově vyhrál svoji váhovou kategorii a ve druhé vyšší váhovce skončil na druhém místě. I ostatní reprezentanti se prali hezky a udělali pěkné jméno naší reprezentaci.

Ze sonkaláků se mi nejvíce líbilo matsogi Míši Bártů, pro kterou to bylo jedno z prvních vystoupení ve sportovním boji. I ostatní sonkaláci se rvali jako lvi a proto náš oddíl vybojoval celkové druhé místo hned za českou reprezentací.

Nejúspěšnějšími juniory byli vyhlášení Terka Žilinská a Jirka Huml a poháry pro nejúspěšnější seniory putovali do české reprezentace pro Honzu Chaloupku a Martinu Kopeckou.

Tomáš Vodička
Mohlo by Vás také zajímat:
Po roce znovu na východ
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img