czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Pekelné síly odraženy!

TTT
  267
Čertovský pohár ( propozice a přihláška )
Ondřej Vrábel, 7.12.2015 – Večer 5. prosince je již od pradávna spjat s pohybem nadpřirozených sil, které obcházejí rodiny a testují malé človíčky,aby zjistili zda si za poslední rok zaslouží pochvalu a odměnu. A nebo zda skončí v pytli a budou transportováni do hlubin země, kde okusí prostředí pekelné.

Co se však dělo večer si necháme na jindy, protože za úsvitu začalo srocování lidiček všemožného věku a také technických stupňů před sportovní halou Základní školy Petřiny jih. Důvodem byl první ročník Čertovského poháru, jehož premiéra vyšla skvěle na Mikuláše. Na premiérovou soutěž se soutěže zúčastnilo 93 závodníků z 11 klubů a díky účasti Taekwon-Do Academy Slovakia byl Čertovský pohár mezinárodní.

Sympatická konkurence byla především v juniorské skupině, kde se představilo několik současných či budoucích členů státní reprezentace. Přestože rozhodčích bylo početně akorát na tři zápasiště, tak celý soutěžní programu odsýpal velmi svižně a mohli jsme si dovolit soutěžit systémem každý s každým proti původně uvedenému eliminačnímu.

Medailisté byli oceňování tématickými kovy hned po skončení kategorie na soutěžním tatami a všichni účastníci obdrželi certifikáty, které je večer uchránili před odnesením do pekla.

Nejúspěšnějšími závodníky se v jednotlivých skupinách stali:
- Aneta Zelinková, Sonkal - žákyně
- Jan Veškrina, Sonkal - žák
- Tereza Žilinská, Sonkal - juniorka
- Jiří Novák, Sonkal - junior
- Vendula Benediktová, Sonkal - seniorka
- Tomáš Vodička, Sonkal - senior

Tři nejúspěšnější skoly.
1: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha
2. Kwang Myong Roztoky
3. Tong-Il České Budějovice

Velký dík patři všem závodníkům, kteří se Čertovského poháru zúčastnili a svými výkony přispěli k jeho kvalitě a také rozhodčím. Ti bedlivě a neúnavně bděli ostřížím zrakem nad všemi předváděnými výkony.

Věřím, že po skončení soutěže ti skuteční čerti žádného účastníka neodnesli a za rok se sejdeme v ještě hojnějším počtu!

Kompletní výsledkové listiny.
Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img