- Velké Přílepy - čtvrtek 28.6.
- Hloubětín - čtvrtek 28.6.
- Černý Most - čtvrtek 28.6.

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h. 5. července trénink nebude, začínáme od úterý 3.7.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Opět 3x nejúspěšnější závodník a nejúspěšnější oddíl

TTT
  69
II. Oblastní soutěž Praha
Ondřej Vrábel, 22.6.2002
Dnešní den patřil v tělocvičně ZŠ Vybíralova taekwondistům z Prahy a jejího blízkého okolí. Patřičně vyzdobená a nachystaná tělocvična poskytla 76 závodníkům z 6-ti oddílů 2 zápasiště pro technické sestavy a sportovní boj, po jednom stanovišti pro speciální techniky a silové přerážení. Před zahájením soutěže všichni účastníci uctili symbolickou minutou ticha památku zakladatele Taekwon-do Generála Choi Hong Hi, který zemřel minulý týden v sobotu.

Nejprve ke svým bojům nastoupili seniorští závodníci. V této věkové skupině jsme měli tři zástupce - Tomáše Bobka, Martina Svitka a Honzu Dvořáka. V technických sestavách 6.-3. kup získal Honza bronzovou medaili. Kategorie 2. kup a vyšší znamenala stříbrnou pro Tomáše a bronzovou pro Martina. Po té následovala disciplína sportovní boj, kde se do finále váhové kategorie do 80kg probojovali Tomáš s Martinem. Zlato bez boje získal Martin, protože Tomáš tento boj kvůli zdravotní indispozici vzdal. Ve speciálních technikách bylo však pořadí obrácené. Do čtvrté disciplíny Taekwon-do ITF silového přerážení nastoupil jen Martin Svitek a vybojoval v 5ti technikách bronzovou medaili.

Dále následovala skupina žáků, kde jsme měli v akci hned několik želízek. Medailový triple, či-li tři zlaté medaile, získala Linda Deutschová (technické sestavy, sportovni boj a speciální techniky). Ke stejnému výsledku byl blízko i Matěj Kropáč, když mu třetí zlatou "vyfoukl" v technických sestavách 6. kup a vyšší Honza Konár. Po stříbrné medaili Matěj přidal zlato ze sportovního boje a speciálních technik. Další medaile přidala Klára Kolaříkova a Zuzka Kolmanová v technických sestavách 8.-7. kup (zlato a stříbro) a Iva Hřebačková s Pavlou Dvořákovou 6.-5. kup (rovněž zlato a stříbro). Do výčtu zlatých medailí musíme rovněž doplnit zlatou medaili Dominiky Bardonové ze sportovního boje (do 40kg), kde bohužel neměla žádnou soupeřku. Kov střibrné hodnoty si odnesla ze speciálních technik i Eliška Meyerová.

Poslední supinou pak byla ta juniorská. Zlaté medaile získali Milan Fulmek v technických sestavách 4.-3. kup a Lucka Kolmanová 8.-5. kup, která navíc přidala ještě zlato ve speciálních technikách. V tulech se tentokrát přiliš nedařilo Pavlu Zavadilovi, když hlavně díky vlastním chybám a nepřesnostem dovolil svému rivalu Marku Řeřichovi být lepším. Přesto Pavlovi náleži bronzová medaile v kategorii 2. kup a vyšší, stejně jako Michalu Růžičkovi. Chuť si oba naši závodníci značně spravili v další disciplíně, tedy sportovním boji, když získali zlaté medaile. Čtyři stříbrné, tedy po jedné z každé disciplíny, získala Bára Lála Sýkorová.

Závěrečné slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců a oddílů bylo pro nás stejně úspěšné jako při první pražské oblastní soutěži: