czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Obhajoba vítězství

TTT
  153
Sonkal Open (propozice a přihláška ; výsledky)
Ondřej Vrábel, 30.5.2016 – Rok se sešel s rokem a před námi byla již tradiční výzva. Uspořádání Sonkal Openu pro žáky, juniory a seniory, kteří se utkávají v sestavách a sportovním boji. Pro letošní rok jsme ve sportovní hale ZŠ Petřiny jih připravili novinku v podobě čtyř soutěžních ploch. Důvodů bylo několik - velmi slušný počet rozhodčích a velký počet přihlášených soutěžících.

Po brzké ranní registraci jsme několik minut po 10. hodině mohli svolat nástup všech 22 škol, z čehož jedna byla ze Slovenska. 195 soutěžících se vyrovnalo mezi soutěžní plochy a po úvodním přivítání se rozběhly jednotlivé kategorie žákyň a následně i žáků. Dětiček bylo tradičně velké množství, především mezi žlutými a zelenými pásky, pro něž to byly mnohdy první soutěžní krůčky. Ještě před polední přestávkou se uskutečnili kategorie sportovního boje.

Polední těstoviny pro sbor rozhodčích doplnily energii a ve 13:30 jsme si dali druhý start. Nejprve byly předány poháry pro nej žáka a žákyní, kterými se staly:
- žák Jan Veškrna, Sonkal
- žákyně Klára Kroviařová, Karviná

Tentokrát soutěžní plochy zaplavily barevné pásky juniorů, juniorek, seniorů a seniorek. Následně jsme propustili několik závodících rozhodčích, protože nás čekala soutěž černý pásků ve všech čtyřech soutěžních skupinách. Několik závodníků a závodnic mělo díky dvojitým startům dost na pilno a do slova utíkali z jednoho vyhlášení zápasu na start druhého.Nicméně i to patří k takové soutěži.

Pár skeptických hlav začínalo mít kolem 16. hodiny obavy, že se teprve rozjíždí sportovní boj, ale vedení soutěže vědělo, že proti časovému plánu jsme v předstihu a konec bude rozhodně dříve než v loňské roce.
Ve sportovním boji bylo vidět nemálo velmi slušných zápasů, a to nejen díky současným či bývalým reprezentantům. Kolem 18. hodiny se soutěž chýlila ke konci, přestože rozjetí rozhodčí požadovali další a další kategorie, ale s úsměvem jsme je museli zklamat. V půl sedmé se odehrálo vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců:
- junior, Jiří Novák, Sonkal
- juniorka, Petra Jíchova, Sonkal
- senior, Patrik Tuzar, Panter
- seniorka, Jana Kovářová, Sonkal

Sonkal opětovně obhájil celkové první místo, když pořadí bylo následující:
1. Sonkal - 17-15-15
2. Karviná - 6-5-7
3. Panter - 6-0-1

Gratulujeme vítězům a poraženým přejeme více štěstí při ročníků příštím!

Výsledkové listiny zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img