czech english Na webu naleznete 104 491 fotek a 601 videí.
kalendář
únor 18
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
krátké zprávy

Czech Open 2018
Do konce února se mohou naši závodníci přihlašovat na letošní ročník mezinárodního turnaje Czech Open, který se koná v Nymburce. Informace k účasti a formulář přihlášky lze najít v pravém menu po přihlášení uživatele.

Oddílové soupravy
budou od úterý 29. ledna k vyzvednutí na Černém Mostě v časech tréninků.

Placení oddílových příspěvků
Pro ty, kteří nemají uhrazeny příspěvky na únor až červen platí již částka 1900 Kč. Úhradu je možno uskutečnit hotově na tréninku nebo převodem na oddílový účet (189640131/2010). Do textu uveďte za koho je platba, variabilní symbol není žádný. Rodiče, kteří cvičí v rámci promo akce zdarma zaplatí pouze 300 Kč známku na celý rok 2018.

Velikonoční soustředění
Aktuálně zbývá posledních několik volných míst. Pokud se chcete přihlásit ověřte si volné místo!
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
17.2. - NE
24.2. - ANO
3.3. - ANO

Jarní prázdniny Velké Přílepy
V týdnu od 19. do 25. února nebudou z důvodu jarních prázdnin tréninky v naší tělocvičně ve Velkých Přílepech.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Obhajoba vítězství

TTT
  153
Sonkal Open (propozice a přihláška ; výsledky)
Ondřej Vrábel, 30.5.2016 – Rok se sešel s rokem a před námi byla již tradiční výzva. Uspořádání Sonkal Openu pro žáky, juniory a seniory, kteří se utkávají v sestavách a sportovním boji. Pro letošní rok jsme ve sportovní hale ZŠ Petřiny jih připravili novinku v podobě čtyř soutěžních ploch. Důvodů bylo několik - velmi slušný počet rozhodčích a velký počet přihlášených soutěžících.

Po brzké ranní registraci jsme několik minut po 10. hodině mohli svolat nástup všech 22 škol, z čehož jedna byla ze Slovenska. 195 soutěžících se vyrovnalo mezi soutěžní plochy a po úvodním přivítání se rozběhly jednotlivé kategorie žákyň a následně i žáků. Dětiček bylo tradičně velké množství, především mezi žlutými a zelenými pásky, pro něž to byly mnohdy první soutěžní krůčky. Ještě před polední přestávkou se uskutečnili kategorie sportovního boje.

Polední těstoviny pro sbor rozhodčích doplnily energii a ve 13:30 jsme si dali druhý start. Nejprve byly předány poháry pro nej žáka a žákyní, kterými se staly:
- žák Jan Veškrna, Sonkal
- žákyně Klára Kroviařová, Karviná

Tentokrát soutěžní plochy zaplavily barevné pásky juniorů, juniorek, seniorů a seniorek. Následně jsme propustili několik závodících rozhodčích, protože nás čekala soutěž černý pásků ve všech čtyřech soutěžních skupinách. Několik závodníků a závodnic mělo díky dvojitým startům dost na pilno a do slova utíkali z jednoho vyhlášení zápasu na start druhého.Nicméně i to patří k takové soutěži.

Pár skeptických hlav začínalo mít kolem 16. hodiny obavy, že se teprve rozjíždí sportovní boj, ale vedení soutěže vědělo, že proti časovému plánu jsme v předstihu a konec bude rozhodně dříve než v loňské roce.
Ve sportovním boji bylo vidět nemálo velmi slušných zápasů, a to nejen díky současným či bývalým reprezentantům. Kolem 18. hodiny se soutěž chýlila ke konci, přestože rozjetí rozhodčí požadovali další a další kategorie, ale s úsměvem jsme je museli zklamat. V půl sedmé se odehrálo vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců:
- junior, Jiří Novák, Sonkal
- juniorka, Petra Jíchova, Sonkal
- senior, Patrik Tuzar, Panter
- seniorka, Jana Kovářová, Sonkal

Sonkal opětovně obhájil celkové první místo, když pořadí bylo následující:
1. Sonkal - 17-15-15
2. Karviná - 6-5-7
3. Panter - 6-0-1

Gratulujeme vítězům a poraženým přejeme více štěstí při ročníků příštím!

Výsledkové listiny zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(69)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(31)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(36)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(30)
Snad nepotkám čerty po závodech!(24)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img