czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Nymburské mezinárodní klání očima Berta Kindla

TTT
Jan Dvořáček, 13.4.2018 – Mezi dny 14. a 16.3 2018 se konal, jako už každoročně, Czech Open ve sportovním středisku v Nymburce, poprvé pod záštitou EITF. Na čím dál tím více se proslavující závod se sjeli závodníci z celé Evropy, jako například z Estonska, Lotyšska, ale také z Velké Británie nebo Španělska. Celý závod, na který přijelo poměřit své síly necelých 500 závodníků, byl rozdělen do dvou závodních dnů. První den, tedy sobotu, se odzávodily všechny seniorské a žákovské kategorie, junioři závodili pak celou neděli.

První den byl velkým testem, a to nejen pro závodníky, ale i pro sbor rozhodčích a celý tým organizátorů, protože, jak už bylo zmíněno, soutěž pod záštitou EITF musí splňovat jisté podmínky. Pravidlo, že modrý a červený závodník musí být při sportovním boji odděleni přidělenou barvou chráničů, se i přes nezvyk dodržovalo ze strany závodníků velmi pečlivě. Občas se ale stávalo, že závodníci nastupovali s deseti uncovými rukavicemi, které prozatím nejsou v Taekwon-du ITF povolené, proto musely být vyměněny.

Co se samotného závodění týče, myslím si, že každý, ať už mazák, nebo začínající závodník, si ze závodu odnesl cennou zkušenost. Pro mnoho závodníků z cizích států byl Czech Open jakousi prověrkou před přicházejícím mistrovstvím Evropy, pro závodníky, kteří větší závod ještě nezažili, to byla dozajista úžasná podívaná. Přítomnost zahraničních závodníků, kteří patří k Evropské špičce, nepochybně pozvedla úroveň celého závodu.

A co výsledky? Skoro každý ze Sonkaláků si odvezl minimálně jednu medaili a v celkovém vyhodnocení dopadl Sonkal velmi těsně, o 3 bronzové medaile, na druhém místě hned za vítězným Estonskem. Výsledek tedy nepochybně výborný, avšak to nejdůležitější, co jsme si ze závodu všichni odvezli, byly cenné zkušenosti.

Herber Kindl
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img