czech english Na webu naleznete 103 863 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Nejúspěšnější žákyně ze Sonkalu

TTT
  54
I. Celorepubliková soutěž STM 2003Ondřej Vrábel, 2.6.2003 – V sobotu 31. května se v Třeboni sešlo na 170 závodníků z 6-ti regionálních Středisek Talentované Mládeže. Účelem bylo porovnání výkonnosti jednotlivců a týmů ze všech středisek. Náš oddíl byl zastoupen v STM Praha II celkem 14-ti závodniky.Žáci soutěžili ve 3 disciplínách a junioři ve čtyřech. V žákovské kategorii vybojovala 1. místo Ivana Hřebačková v tulech 4. kup a vyšší a 2. místo v matsogi do 38kg. Rovněž druhé místo získala Pavla Dvořáková v tulech 6.-5. kup. Dominika Bardonová získala dvě 3. místa - tul 4. kup a vyšší a matsogi do 38kg a výborné 2. místo v disciplíně t-ki (speciální přerážecí techniky).
V juniorkách vybojovala Eliška Meyerová 3. místo v tulech 4.-3. kup a Pavel Zavadil svedl velmi pěkný souboj ve finále tulů juniorů 2. kup a vyšší s Honzou Chaloupkou. Vítězství nakonec patřilo našemu závodníkovi! Ve sportovním boji jsme v sobotu získávali především 2. a 3. místa - Filip Konár 3. místo matsogi junioři B -58kg, Martina Bardnová 3. a Lucie Kolmanová 2. místo juniorky B -53kg. Martin Hlůže přerážel plastové desky tak usilovně až z toho bylo velmi dobré 2. místo! Stejné umístění mezi juniorkami B vybouchala i Lucka Kolmanová.

V soutěží týmů jsme měli především zastoupení v podobě týmů můžů a žen s poradovým číslem 2. Oba naše týmy získali 3. místa v tulech a mužský tým přidal ještě 3. místa z t-ki a wiroku - ani jednu z těchto medailí jsme neočekávali a o to více jsou pro náš příjemnější. Martin Hlůže pomohl svými výkony týmu č.1 k 2. místu v disciplíně t-ki a hlavně k prvním místům ve wiroku a sportovním boji. Lucka Kolmanová a Martina Bardonová byly zase členkami ženského týmu č. 1. Jejich výkony pomohli k 3. místu ve wiroku a první místa ve sportovním boji a speciálních technikách.

Naše středisko v celkovém hodnocení obsadilo pekně 3. místo a při závěrečném vyhlašování nejúspěšnějších závodníků na nás čekalo opět jedno velmi milé překvapení v podobě poháru pro nejúspěšnější žákyni - Ivanu Hřebačkovou!Výsledkové listiny jsou zde (RTF formát).

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(47)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(17)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(23)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(19)
Snad nepotkám čerty po závodech!(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img