czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Na startovní čáře

TTT
  154
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF žáků, juniorů a seniorů (1. kolo)
Ondřej Vrábel, 17.2.2015 – Sobota 14. února byla dnem D a čas 8:30 hodinou H. Všichni taekwondisti se v tento čas srovnali na startovní čáru, kterou byl úvodní nástup první letošní soutěže - Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF v Nymburce.

Sonkal do soutěže vyslal 15 závodníků mezi nimiž bylo i několik nováčků, ale ti na sobě nezkušenost nedali nijak znát a vedli si velmi dobře. Lucka Svátková v sestavách žlutých pásků stříbro a Egor Popov v matsogi rovnou zlato.

Křest ve vyšší kategorii (modrých pásků) prožil Ondra Faltin a přes některé chybičky získal zlatou medaili. Další zlata do naší medailové kolekce v sestavách přidali Tereza Štekerová a Franta Sakař v juniorkách, resp. juniorech, červených pásků.

Z matsogi to zlatě zacinkalo již od zmíněného Egora a dá se říci, že "tradiční" zlato přidala Terka Štekerová. Velmi rád vyzdvihnu suprový výkon Honzíka Veškrny. Jeho pojetí zápasu mělo správou dravost a po zásluze získal první místo mezi žáky do 38kg!

Do soutěžních klání nakonec zasáhlo 190 závodníků z 19 škol. Celkově měl pohár velmi dobrou úroveň, především v žákovských a juniorských kategoriích. Pro příští ročník si můžeme přát vyšší konkurenci v seniorech a seniorkách.

Na závěr byly předány poháry nejúspěšnějším jednotlivcům. Tentokrát jsme vyšli na prázdno i když Tereza Štekerová měla s Eliškou Hradílkovou shodný počet medaili (2 zlaté), ale rozhodlo pomocné kritérium vyššího technického stupně.

Pohárově jsme úplně na prázdno nevyšli, protože se nám podařilo ukořistit ten nejcennější - pro nejúspěšnější školu. Byť tentokrát naše vítězství bylo těsné, tak stále držíme na Poháru/Mistrovství Čech letitou neporazitelnost.

První soutěž je za námi a před námi cca měsíc tréninků, abychom chyby opravili a ještě se zlepšili.Czech Open 2015 se koná opět v Nymburce, 28.-29. března.

Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
lucka (20.2.2015 – 20:51)
Gratuluji vítězům *OK* :D
Gratuluji vítězům
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img