czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Mládež u Labe

TTT
  205
1. setkání STM
Ondřej Vrábel, 17.5.2015 – Třetí květnový víkend patřil v Nymburce setkání talentované mládeže taekwonda itf. Taekwondisté a taekwondistky nejprve absolvovali předzávodní registraci spojenou s vážením a po chutném obědě následoval `trénink` pod taktovkou Oddělení dětí a mládeže. Protože počasí přálo, navzdory předpovědím, odmítli jsme pobyt v připravených tělocvičnách a zajímavých 90 minut s podtitulem `velmistři taekwonda` proběhlo na fotbalovém hřišti.

Na 15. hodinu se všichni účastnici již sešli ve sportovní hale a začalo náročné porovnávání výkonnosti jednotlivců a týmů. Sobotní odpolední program patřil sestavám obou věkových skupin (žáci a junioři) a následně se dostalo i na kompletní sportovní boj žákovské skupiny a čas předcházející večeři i soubojům juniorů. Aby toho nebylo málo, tak jsme stihli odsoutěžit i některé kategorie speciálních technik.

Na trenéry a asistenty v sobotu večer čekal po večeři ještě jeden bod - přednáška Mgr. Tomáše Novohradského o aspektech sportovního tréninku dětí a mládeže. Obsah i forma přednášky byly velmi zajímavé a pro naši další činnost přínosné a dovolím si říci inspirující.

Nedělní ráno se nemilosrdně přiblížilo a spolu s ním i druhý soutěžní den, který začal tam kde předchozí skončil - sportovním bojem juniorů, které za nedlouho vystřídaly juniorky. Své intermezzo mělo i silové přerážení, pochopitelné jak mezi jednotlivci juniorů a juniorek, tak i v týmové soutěži. Závěr soutěžních klání patřil napínavému finále sportovního boje chlapeckých týmů mezi STM Praha 2 a Jižní Čechy. Vrtkavá štěstěna vítězství se po prodloužení přiklonila na jihočeskou stranu.

Při závěrečném vyhlašování byly oceněni poháry:
- Vojtěch Kropáč, žák, Severní Morava
- Vendula Bluchová, žákyně, Severní Morava
- Jan Novák, junior, Praha 2
- Barbora Kotásková, juniorka, Severní Morava

Našemu středisku patřila tentokrát velmi těsně druhá příčka když zvítězila Severní Morava:
1. Severní Morava - 16-8-13
2. Praha 2 - 15-18-35
3. Jižní Čechy - 9-8-11

Členům našeho oddílu se dařilo velmi solidně o čemž svědčí namátkový výběr vítězů - Nela Morkovcová, Ondra Faltin, Franta Sakař a Veronika Žilinská. S kompletními výsledky se budete moci brzo seznámit v sekci úspěchy.

Velmi rádi doplníme nováčky do našeho závodního týmu. Zcela jistě z aktuálních členů sonkalu, kteří nyní trénují prvním rokem okusí na podzim své první soutěžní klání. A ti, kteří se začátkem cvičení ještě váhají, uvítáme v září při náborech v ZŠ Vybíralova a ZŠ Petřiny jih. Nezapomeňte, že taekwondo lze cvičit v jakémkoliv věku a bez ohledu na fyzickou zdatnost, protože principem tréninků je postupné zlepšování nejen techniky našeho bojového umění, ale i kondice.
Střediska talentované mládeže sdružují děti a mládež, v rámci republikových setkání jim dávají možnost potkat taekwondisty z jiných částí republiky. Při společných trénincích mají možnost se společně něco naučit a při seminářích a přednáškách získat zajímavé informace o historii bojového umění a jeho moderních trendech. Vrcholem jsou pak soutěžní porovnávání dovedností a výkonnosti. Členem STM může být každý mladší 18 let, pokud poctivě a pravidelně cvičí. Jestli ještě necvičíš, začni třeba u nás. Nábor do kurzů bojového umění taekwondo probíhá po celý rok. Získáš kondici, sílu se bránit, možnost se porovnat s ostatními i poznat nové přátele. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img