czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Mistrovství očima kouče

TTT
  12   270
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Vladimír Švanda, 14.11.2016Letošní Mistrovství České republiky se po několika letech opět konalo ve sportovní hale Vodova v Brně ve dnech 11.-13.11.2016. Dovolím si podotknout, že se v této hale ani po několika letech nic nezměnilo a některým z nás se vybavili vzpomínky z doby, kdy jsem ještě sám aktivně závodil, jak se nám podařilo pokazit scénku sebeobrany … Ale dost už o starých dobrých časech a povím Vám něco o těch současných závodnících, úspěších a neúspěších.

Cesta do Brna až na malé zádrhely na D1 proběhla bez velkých zdržení a tak se podařilo naše závodníky včas a řádně zaregistrovat. Konečně jsme si mohli užít roli koučů se vším všudy bez vedlejších pomocných funkcí s registrací ostatních oddílů. Čekalo nás několik administrativních novinek, se kterými jsme se zdatně vypořádali a mohli jsme se ubytovat v nám již známém hotelu CITY Brno. Kvalita ubytování byla dle našich očekávání a tak nedošlo k žádnému výraznému zklamání. Jen podle toho, co jsem slyšel, někomu netekla na pokoji teplá voda.

Sobotní klání patřilo našim juniorkám a žákyním, juniorům a žákům. Musím říci, že mně velmi potěšil tým žáků, jež na soustředění nebyli schopni při sestavách kráčet stejnou nohou více než dva kroky. Nakonec se jim podařilo obstát v konkurenci a obsadili 3. místo. Kompletní přehled úspěchu našich žáků a juniorů můžete shlédnout zde, ale upozorňuji, že je to velmi dlouhý seznam. Chtěl bych především pogratulovat všem medailistů MČR a zejména pak těm, kteří získali tituly nejvyšší, tituly absolutních mistrů ČR:

• Kateřina Vítečková, juniorka B
• Tereza Štekerová, juniorka A
• Jiří Novák, junior A

Nedělní den pak patřil seniorským a veteránským závodníkům. V seniorských kategoriích je vždy velmi těžké se prosadit a natož pak obhájit prvenství z let předešlých. Neočekával jsem tedy tolik úspěchů, které jsem prožil se svými svěřenci v sobotu. Utkaní od utkání, u kterých jsem měl čest být, jsem se přesvědčoval o kvalitě našich závodníků a o tom, že příprava, kterou naši závodníci prošli, byla naplánována správně, měla smysl a přinesla ovoce. Naši senioři a veteráni ovládli stupně vítězů a jméno naší školy SONKAL, bylo vyvoláváno častěji, než bývá u této skupiny závodníků zvykem. Kompletní přehled úspěchu našich seniorů a veteránů můžete shlédnout zde. Gratuluji všem seniorským a veteránským medailistů MČR a zejména pak těm, kteří získali tituly absolutních mistrů ČR:

• Jiří Faltin, veterán
• Jana Kovářová, seniorka A
• Tomáš Vodička, senior A

Nedělní klání se bohužel neobešlo bez zranění. Přejeme Jirkovi Humlovi brzké uzdravení.

Musím také vyzdvihnout výkony naších týmů, které získali také mnoho cenných medailí. Naše týmy získaly tato umístění:

• Tým tul senioři, 1. místo
• Tým wirok seniorky, 1. místo
• Tým tul juniorky, 2. místo
• Tým t-ki juniorky, 3. místo
• Tým tul žáci, 3. místo
• Tým t-ki seniorky, 3. místo
• Tým matsogi seniorky, 3. místo

V soutěžní disciplíně Sebeobrana ovládl SONKAL obě skupiny a získal tato ocenění:

• Sebeobrana 1 proti 2 útočníkům, 1. místo
• Sebeobrana 1 proti 3 útočníkům, 1. místo

Po čas mého koučování našich závodníků při nedělních kláních jsem si v hlavě sumarizoval úspěchy a začínal jsem tušit, že náš oddíl SONKAL bude zcela jistě patřit mezi tři nejlepší školy MČR. Po všech těch přesvědčivých výkonech, jsem si začal pomýšlet na příčku nejvyšší a mé přání bylo vyslyšeno. Škola Taekwondo ITF Sonkal Praha, díky obrovské dřině a vynaloženému úsilí všech závodníků, obsadila celkově první místo v pořadí škol a získala tak pohár pro nejúspěšnější školu Mistrovství České republiky 2016. Poděkováni patří všem závodníkům a studentům, kteří se přímo i nepřímo zasloužili o tento titul.

Chtěl bych vyzdvihnout přístup rodičů, kteří nám pomohli s odvozem našich závodníků na tuto soutěž. Poděkování patří zejména paní Černé-Veškrnové, panu Zelenkovi, panu Hrstkovi, dále rodičům Novákovým, Štekerovým a Machovým. Vážíme si Vašeho zájmu a pomoci.

Sonkaláci, odvedli jste dobrou práci, ale už teď je na Vás, abyste v příštím roce tituly nejvyšší minimálně obhájiliZávodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Mohlo by Vás také zajímat:
Fotografie z národního šampionátu
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img