czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Mezinárodně mezinárodní soutěž

TTT
  332
Czech Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Jan Dvořáček, 1.4.2015 – V sobotu 28. března 2015 čekalo závodníky nejen z České republiky znovu porovnání sil s druhými. Konal se každoroční Czech Open v Nymburce, jejž svou návštěvou poctili i soutěžní týmy ze zahraničí. Jednalo se o oddíly z Anglie, Arménie, Gruzie, Ruska, Polska, Finska, Ukrajiny a Francie. Samozřejmě z českých škol přijeli účastníci z Čech i Moravy. Celkový počet zúčastněných se pohyboval okolo tří set závodníků.

Závody započaly tradičně registrací účastníků cca v 10:00 a vážením těch, kteří se rozhodli změřit síly ve sportovním boji. Všichni jsme byli ubytovaní v opět v hotelu, jenž je součástí sportovní haly v Nymburce. Oficiální zahájení soutěže proběhlo ve 14:00.

První nastoupili na soutěžní plochu žáci, kteří soutěžili v technických sestavách. Dále pokračovala soutěž technických sestav kategorií juniorů (a samozřejmě juniorek) a poté kategorie seniorská. Potom následovala soutěž žáků ve speciálních technikách a sportovním boji. Pokračovalo se silovým přerážením v kategorii juniorů skupiny B, jejich speciálními technikami a sportovním bojem. Konec sobotní části soutěže se uskutečnil okolo 19:30.

Pak se všichni závodníci i rozhodčí odebrali na večeři, později do svých pokojů či na občerstvení do hotelového baru. Členové kategorií juniorů A a seniorů obou skupin museli ještě načerpat sílu na druhý den, kdy je čekalo pokračování soutěže.

Na druhý den se měnil čas, tudíž každý musel vstávat o hodinu dříve než minulý den. Naštěstí si toho byl každý vědom a nikdo nezaspal. Zahájení druhého soutěžního dne započalo v 8:30. Předtím se všichni řádně nasnídali, aby doplnili energetické zásoby a vrhli se vzhůru do boje.

Pokračovalo se kategorií juniorů a juniorek skupiny A. Soutěžili ve sportovním boji, speciálních technikách a silovém přerážení. Totéž se týkalo později kategorie seniorů.
V neděli závody skončili okolo 12:00. Všichni závodníci i rozhodčí odešli na zasloužený oběd a nakonec proběhlo závěrečné vyhlášení nejlepších závodníků i nejlepších škol. První místo za školy získal Frýdek-Místek. Na druhé příčce se umístil TKD club Brno a na třetí klub Karviná.

Celkovou atmosféru závodů hodnotím jako velice příjemnou a pohodovou s výbornou organizací. Veškeré disciplíny na sebe navazovaly a nikde nedocházelo ke zdržením.
Těším se na příští rok a doufám, že bude podobná účast jako letos.

Na programu Sport5 běžela reportáž z nedělní soutěže, podívejte na celý pořad

Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img