czech english Na webu naleznete 106 009 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Jak to viděl v Třeboni Jirka

TTT
  156
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Jiří Novák, 6.12.2013 – V pátek 29. listopadu jsme měli sraz v 17:00 před halou v Třeboni. Tam jsme se zvážili a šli se ubytovat. Ubytováni jsme byli na ubytovně - rybárna. Pak jsme se vrátili na večeři do Rybí bašty. Já jsem tam nebyl, tak ani nemůžu říci jaká byla večeře. Pro mnoho závodníků od nás je dobré jídlo základem úspěchu. Když jsem se všichni navečeřeli, vyrazili jsme stavět tatami. I v malém počtu nám to netrvalo moc dlouho a mohli jsme jít zpátky na rybárnu.

Druhý den, v sobotu, jsme se všichni sešli v hale. Zahájení začalo v 9:00 nástupem všech týmů. Přijeli i ze zahraničí Slováci a Slovinci. Z mého pohledu bylo celkem málo závodníků než jindy. Závody začaly neobvykle sestavami seniorů s černými pásky. Později už se začalo závodit jako vždy od žáků. Po sestavách se zahájilo žákovské matsogi. Mezitím probíhaly speciální techniky, zatímco se dokončovaly ostatní kategorie. Končilo se silovým přerážením.

Při závěrečném nástupu už zůstalo velmi málo závodníků. Náš oddíl skončil na 1. místě a dále jsme měli tři nejúspěšnější závodníky.

Tím letošní Třeboň Open skončil a myslím, že všichni odjeli spokojeni domů. Já osobně jsem zůstal s rodiči v Třeboni i po závodech a večer jsme se šli podívat na rozsvícení vánočního stromku na náměstí. Bylo to pěkné. Strom přišli rozsvítit andělé na chůdách.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(16)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img