czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Jak to celé viděla Tereza?

TTT
  122
3. Vánoční akce červených a černých pásků
Tereza Žilinská, 31.12.2012 – Ahoj Sonkaláci a Sonkalačky, ale ne jenom vy ale i ostatní, kteří chodíte koukat na naše webové stránky, jste si mohli všimnout, že 27.-29. prosince se konala Vánoční akce červených a černých pásků. Proběhla v Malých Svatoňovicích, kam skoro každé léto jezdíme na letní soustředění. Pokud o tom nevíte nebo jste se nezúčastnili, protože třeba nemáte tak vysoký pásek nebo jste prostě nemohli jet, tak vám s radostí tu akci trochu přiblížím, jak to na takové akci přibližně vypadá :-).

Ve čtvrtek 27.12. jsme měli všichni sraz v 9:00 hod. před Českou Spořitelnou na Černém Mostě. Když už jsme byli všichni, nastoupili jsme si do aut a vyrazili. Dohromady se nás zúčastnilo 13=15 lidí (protože k tomu počítám i Svítovu ženu a jejich malého prcka Matýska--Obiwana :-) ). A to jsou: Ondřej Vrábel a Martin Svitek (trenéři), Jana Kovářová, Tomáš Vodička, Pavel Šnábl, Michal Zacharuk, Jirka Huml, Veronika Holečková, Honza Dvořáček, René Čapek, Jirka Novák „99“, Pavel Zacharuk a já Tereza Žilinská. Poté co jsme byli na místě, rozdělili jsme se do pokojů a pomohli Ondrovi s pár věcmi. Následoval oběd a pak chvilka odpočinku. Potom jsme vyrazili na náš první společný výlet na rozhlednu. Kromě Ondry, který má po operaci koleno jsme šli všichni. Cesta tam byla ještě dobrá, ale ta zpáteční byla horší, protože na cestě bylo hodně klouzavého ledu a tak jsme museli chodit opravdu opatrně, ale stejně někdo vždycky spadl, například já :-). Sníh letos nebyl, akorát nahoře u rozhledny. Večer byl trénink,který byl zaměřen na sebeobranu a byla i část kde jeden byl uprostřed kroužku a ostatní na něj útočili víc reálně vždycky jeden po druhém, aby to na sebe navazovalo. Po večeři jsme měli přednášku,která navazovala na trénink. Po povídání jsme se sledovali film Samotáři.

Druhý den 28.12. byl trénink chvilku po snídani na kterém jsme projeli pár sestav (tulů) a vždycky po jedné sestavě jsme si ve dvojici procvičili některé ty techniky (hlavně ty co se tam objevovali poprvé). Plán pro odpoledne byl takový, že jsme se nejprve naobědvali a pak nasedli do aut a jeli se podívat na Broumovské skály a po skalách jsme zamířili do trutnovské Kafírny, kde jsme si mohli koupit například horkou čokoládu nebo nějaký dortík. Měli to tam moc dobré :-).Michal Zacharuk a ještě někdo chtěli jít na kebab ale dopadlo to tak,že jsme tam šli všichni kromě Ondry,Svíti jeho ženy a Obiwana. Tomu pánovi (co tam byl) to ale strašně trvalo, protože tam byl navíc ještě sám,takže jsme to pak museli nějak vymyslet aby už někdo jel s Ondrou (Svíta už dávno jel a sním jely holky Verča a Jana, která navíc tento den odjížděla s rodiči na hory), ostatní pak jely s Michalem. K večeři jsme měli nějaké obložené chleby zeleninu a ovoce. Po jídle jsme se koukali na vtipné fotky a na nějaké videa a pak jsme i z koukli video z roku 2012 (na které se můžete podívat také na webových stránkách). Ondra se Svítou nám řekli výlet který by měl následovat zase druhý den a ten výlet byla ZOO! Ještě večer jsme se koukali na film Ninja, který byl opravdu dobrý :-).Po filmu přišel Honza s kytarou na kterou začal hrát a zpívat písničky. Já jsem se ale pak šla vysprchovat,pak ale ke mně přišel Jirka Huml a řekl ať jdu ještě tam za ostatníma, že tam zpívají známe písničky. Tak jsem tam šla v pyžamu na sobě sem měla mikinu a mokrou hlavu zamotanou v culíku :-). Zpívali jsme například Tři čuníky, Holubí dům atd. .. :-) byla to zábava.

No a poslední den 29.12. byl trénink opět dopoledne na kterém jsme na zahřátí hrály hru a pak jsme ve dvojicích trénovali údery. Potom jsme si navzájem vymýšleli kombinace rukou a zároveň i nohou. Na konci tréninku jsme měli kompenzační cvičení se Svítou. K obědu jsme dojídali nějaké ty zbytky, které zbyly z předchozího dne. Po obědě jsme se všichni sbalili, nasedli do aut a jeli jsme směrem k ZOO. Nejprve jsme šli do restaurace, kde jsme se najedli a po jídle jsme vyrazili do té ZOO :-). Venku už byla skoro tma, takže jsme chodili hlavně v pavilonech. Viděli jsme hady, slony, krokodýla, malé gepardy a tygry, hyeny, ptáky, malou opičku o kterou se všichni přetahovali (chudinka malá :-) ), potom tam byla ještě jedna malá opička ale ta už byla taková větší. Také jsme viděli velké ryby, když jedna z nich byla opravdu nechutná ryba, protože měla odporně velké bílé oči a vypadala jako slepá!!! :-). Po prohlídce jsme zamířili k autům, kde jsme si popřáli hezkého Silvestra a štastný nový rok 2013. Po krátké cestě domů tak skončila naše Vánoční akce 2012 :-)
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
kobra (3.1.2013 – 0:34)
to ne Ondro to bych toho měla hodně :P :D
dík moc kouzelníku :P :D já vždy ráda pomůžu :D
to ne Ondro to bych toho měla hodně
dík moc kouzelníku já vždy ráda pomůžu
banesto (2.1.2013 – 17:23)
Stejne bychom jim vyjedli vsechny bagetky :-)
Stejne bychom jim vyjedli vsechny bagetky :-)
kouzelnik (2.1.2013 – 17:08)
Supr článek Terko, jsme s Honzou moc rádi, že nám s články pomůžeš. :D Jinak sousko bylo suprový. Skvělá parta, bezva nálada, zajímavý tréninky, parádní počasí...zkrátka to byla paráda. Jenom je škoda, že jsme nezavítali do toho Salamandru :D.
Supr článek Terko, jsme s Honzou moc rádi, že nám s články pomůžeš. Jinak sousko bylo suprový. Skvělá parta, bezva nálada, zajímavý tréninky, parádní počasí...zkrátka to byla paráda. Jenom je škoda, že jsme nezavítali do toho Salamandru .
banesto (1.1.2013 – 23:16)
Tak to ti Terko asi zřídíme nějaký blog, kde by si nám mohla pravidelně psát ;)
Na šíleně hnusnou rybu se budu muset jet podívat až nebudu mít berle mrazilky 8)
Tak to ti Terko asi zřídíme nějaký blog, kde by si nám mohla pravidelně psát
Na šíleně hnusnou rybu se budu muset jet podívat až nebudu mít berle mrazilky
kobra (1.1.2013 – 23:11)
Mě se taky moc líbila ! :) Nemáš zač Ondro :) ale ona byla fakt nechutná :D jojo mě takové psaní moc baví já mám i svůj vlastní taekwon-do deník kam si píšu všechny akce (soustředění,závody a tak :P :) ) takže mě to nějak nevadí
Mě se taky moc líbila ! Nemáš zač Ondro ale ona byla fakt nechutná jojo mě takové psaní moc baví já mám i svůj vlastní taekwon-do deník kam si píšu všechny akce (soustředění,závody a tak ) takže mě to nějak nevadí
snablik (1.1.2013 – 22:23)
Pohodová akce, dobrý vejlety, počasí nám přálo... Dík Honzovi, že vzal kytáru, už dlouho jsem si nezazpíval :). Jen jedna výtka, nebyli jsme v Salamandru!
Pohodová akce, dobrý vejlety, počasí nám přálo... Dík Honzovi, že vzal kytáru, už dlouho jsem si nezazpíval . Jen jedna výtka, nebyli jsme v Salamandru!
chrobi (1.1.2013 – 21:10)
Já bych vyzdvihl tu kytáru a Hobbita, co začal hrát a zpívat, ikdyž se všichni styděli a jak to rozjel. Za odměnu mu tahle funkce zůstane :)
Já bych vyzdvihl tu kytáru a Hobbita, co začal hrát a zpívat, ikdyž se všichni styděli a jak to rozjel. Za odměnu mu tahle funkce zůstane
banesto (1.1.2013 – 19:10)
Děkuji Terce za pěkně čtivý článek o letošní (tedy vlastně loňské) Vánoční akci. Po živém vyprávění o hrozně ošklivé rybě jsem se těšil na psanou formu :D
Mimochodem na tomto článku je vidět, že stačí mít chuť a psaní jde samo *OK*
Děkuji Terce za pěkně čtivý článek o letošní (tedy vlastně loňské) Vánoční akci. Po živém vyprávění o hrozně ošklivé rybě jsem se těšil na psanou formu
Mimochodem na tomto článku je vidět, že stačí mít chuť a psaní jde samo
hobbit (1.1.2013 – 14:30)
Byla to super akce. Povedla se celá, ale nejvíc se mi líbilo to večerní povídání. Mám na mysli tu přednášku o sebeobraně, druhý den sledování videí a rozbor chyb a taky na posledním tréninku to kompenzační cvičení se Svíťou. Doufám, že se uskuteční i příští rok. Opravdu jsem si to užil :-).
Byla to super akce. Povedla se celá, ale nejvíc se mi líbilo to večerní povídání. Mám na mysli tu přednášku o sebeobraně, druhý den sledování videí a rozbor chyb a taky na posledním tréninku to kompenzační cvičení se Svíťou. Doufám, že se uskuteční i příští rok. Opravdu jsem si to užil :-).
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img