czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
červenec 18
po
út
st
čt
so
ne
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Jak jsem se popral v Třebíči a potkal pár kamarádů

TTT
3. kolo Moravské ligy týmů
Martin Svitek, 20.9.2012 – Měl jsem tu čest být pozván na 3. kolo Moravské ligy Taekwon-do ITF, kde krom týmových bojů mezi Brnem, Třebíčí, Karvinou a Opavou probíhá taky osmičková pyramida bez rozdílu vah. Vždy ti, co postoupí aspoň jedno kolo jsou pozvání i na další pyramidu a ti co vypadnou jsou nahrazeni čerstvým masem. Já jsem byl čerstvé maso…nebo spíš „čerstvé“. Kamil Šamal, hlavní organizátor, mi nejdřív slíbil jako supeře Vojtu Fialu (hurá, na toho si vezmu baseballku) nebo Honzu Vrchoveckého (hurá, bandae už jsem dlouho nedostal), ale nakonec na mě připadl Martin Kosík (hurá vítěz první pyramidy). No, ale přes občasné návaly stresu "co když a co by kdyby.." mi došlo, že buď se poperu s někým velmi kvalitním, jehož styl mám aspoň nakoukaný nebo s někým velmi kvalitním, koho neznám.
No a jak se mi akce líbila? Přes pár organizačních drobností, s kterými jsem pomáhal a na poslední chvíli řešenou dopravu, kdy někteří Frýdečáci věděli, že jsou snad v Praze, ale vůbec nevěděli kde (myslel jsem, že to se stává jenom mě) to byla akce vyvedená, až bych si dovolil říct, že byla super. Dobře jsem se popral a mám další zkušenosti, motivaci a pocit, že ještě nejsem staroch, ikdyž v tréninku něco musím upravit, nejde cvičit všechno, být všude a být ve všech rolích v tkd najednou. Diváci povzbuzovali a myslím, že je to dost bavilo. Se mnou přijel jako kauč brácha, takže po mém zápase jsme seděli, povídali a po očku všechno sledovali. Ze zápasníků mě nejvíc překvapil mladý 17ti letý rus, kterému jen o vlásek uniklo vítězství v celé pyramidě, jestli vydrží zdravotně a motivací v tréninku, který zřejmě dostává (je to žák Alexe, který s námi byl na letním kempu s mistrem a o kterém, už jsem psal). No a pak tu byl Honza Vrchovecký, který už už v semifinále i finále prohrát, ale pak vždy v posledních vteřinách střelil nějakou filmovou techniku, že by i top kaskadéři museli dlouho secvičovat a bylo to jeho. To bandae má fakt super!!! Kamil Šamal jakožto organizátor se ještě v průběhu ptal, máme-li nějaké připomínky a ještě další den volal, jak jsme dojeli a jestli se nám tam líbilo. Podle toho, co jsem slyšel o předchozích kolech Ligy se organizace zase o něco zlepšila a jestli to takhle půjde dál, tak myslím, že to bude časem nevídaný podnik. Takže moravákům držím palce, ať si udrží elán a postupné zlepšování, bylo mi ctí zabojovat si mezi tolika výbornými bojovníky, navíc na večeru komentovaném jednou z ikon moravského taekwonda, Mirkem Sýkorou. Rád je podpořím někdy v budoucnu zase, jelikož jsem jako čerstvé maso vypadl, tak třeba jako rozhodčí.

PS: Jo a jak dopadl ten zápas? Prohrál jsem, ale jsem spokojený. Plán do dalšího tréninku – přestat bejt lenoch a víc vás na tréninku mlátit :o)

Fotky i videa najdete na svazovém webu nebo facebooku, popřípadě na http://liga.taekwondo.cz
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (23.9.2012 – 8:53)
Díky za slova respektu. Třeba tam ještě někdy časem pojedu, však ono se to maso časem vypotřebuje a pak musíš vzít nějaký sušený, abys neumřel hlady. Není tak dobrý, jako čerstvý, ale je to jistota ;o) Každopádně buhví, co bude v budoucnu, rozhodně, ale v tréninku musím něco upravit, aby to bylo příště podobnější tomu, jak se peru na tréninku. Brzo na tréninku ahoj, kluci.
Díky za slova respektu. Třeba tam ještě někdy časem pojedu, však ono se to maso časem vypotřebuje a pak musíš vzít nějaký sušený, abys neumřel hlady. Není tak dobrý, jako čerstvý, ale je to jistota ;o) Každopádně buhví, co bude v budoucnu, rozhodně, ale v tréninku musím něco upravit, aby to bylo příště podobnější tomu, jak se peru na tréninku. Brzo na tréninku ahoj, kluci.
alan (21.9.2012 – 7:04)
S Alešem jsem video viděli a tedy klobouk dolů. Přiznám se, že kolikrát bychom potřebovali zpomalené záběry, abychom vůbec postřehli za co byly body přiděleny. Jen mi přijde škoda, že tam nepojedeš znovu. Jako třeba trochu otlučené čerstvé maso. Pochopili by zač je toho loket. :D Myslím, že se všichni těší na další "mláticí" tréninky. Ostatně budeme se zkoušet bránit. @@) :P(
S Alešem jsem video viděli a tedy klobouk dolů. Přiznám se, že kolikrát bychom potřebovali zpomalené záběry, abychom vůbec postřehli za co byly body přiděleny. Jen mi přijde škoda, že tam nepojedeš znovu. Jako třeba trochu otlučené čerstvé maso. Pochopili by zač je toho loket. Myslím, že se všichni těší na další "mláticí" tréninky. Ostatně budeme se zkoušet bránit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Tereza Štekerová
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(13)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(6)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img