1
2
krátké zprávy

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie, informace a výsledky

TTT
  49
2. Oblastní soutěž Praha

KOL, 1.12.2003 – Dne 29. listopadu se na ZŠ Campanus na Chodově konala 2. Oblastní soutěž Praha , které se zúčastnilo celkem 73 závodníků z 5 škol (Dan-Gun, Hwa-Rang, Silla, Hosin Sool, Sonkal).

Jan Konár - Yopcha jirugi

V technických sestavách obsadili první příčky v silné převaze závodníci ze Sonkalu. V kategorii žáci 6. až 5. kup zvítězil Lukáš Topol a v žácích 4. kup a vyšší nás nezklamal Jan Konár. Kategorii žákyň 6. kup a vyšší si kompletně rozdělily dívky ze Sonkalu, které obsadily všechny stupně vítězů. Ve finále o 1. místo se však již po několikáté utkala Dominika Bardonová s Ivanou Hřebačkovou, a nakonec po těžkém rozhodování zvítězila Dominika. V kategorii juniorů 4. až 3. kup získal 1. místo Milan Fulmek a v kategorii 2. kup a vyšší Zavadil Pavel. V kategorii juniorek 8. až 7. kup se o 1. místo utkaly jako vždy Radka Koldinská s Martinou Svitákovou, ale Radka nakonec zvítězila. V kategorii 4. až 3. kup skončily ve finále Lucie Kolmanová a Martina Bardonová a Lucie svým vítězstvím potvrdila roli favoritky. Ve finále juniorek 2. kup a vyšší se setkaly dvě reprezentantky – Aneta Merksbauerová a Barbora Sýkorová a po několika remízách zvítězila Aneta. V seniorské kategorii 1. dan a vyšší obsadili první dva stupně vítězů Pavel Bareš a Hoang Huy. Ve sportovním boji (matsogi) žákyň porazila ve finále Ivana Hřebačková Dominiku Bardonovou – že by odplata? V juniorech B do 63 kg obsadili 2. a 3. místo bratři Legnerové a v juniorech A do 63 kg získal po napínavém boji hezké 2. místo Zavadil Pavel. V juniorkách B, kde byla pouze jedna váhová skupina si své 1. místo vybojovala Kolmanová Lucie. Velice zajímavý zápas nám předvedly reprezentantky Barbora Sýkorová a Ilona Hambergerová a po napínavém boji Barbora zvítězila a tím potvrdila svá vítězství z předchozích závodů. Další 1. místo získala Dominika Bardonová ve speciálních technikách (t-ki) a jako druhá skončila Ivana Hřebačková. Pavel Zavadil si v juniorech vyskákal pěkné 3. místo, avšak 1. místo obsadil člen domácího týmu Daniel Seidl. Kategorii juniorek obsadily téměř celou dívky ze Sonkalu (2. místo – Lucie Kolmanová, 3. místa – Barbora Sýkorová a Martina Bardonová), nicméně 1. místo získala Ilona Hambergerová (Hwa-Rang). Jak většina z nás očekávala, 1. místo v seniorech s naprostým přehledem získal Hoang Huy, pro kterého dané výšky nebyly vůbec žádnou překážkou.

V silovém přerážení v kategorii juniorek zvítězila Barbora Sýkorová, která bez problémů přelomila desky ve všech třech technikách a tím získala plný počet bodů, 2. místo obsadila Lucka Kolmanová.

Nejúspěšnějším oddílem soutěže se stal jeden z pořádajících týmů – Taekwon-do ITF Sonkal, který navíc získal hned několik nejúspěšnějších závodníků (juniorka A – Barbora Sýkorová, juniorka B – Lucie Kolmanová, senior A – Hoang Huy, žák – Konár Jan a žákyně – Bardonová Dominika). Dále pak následují školy Hosin Sool, Dan-Gun , Hwa-Rang a Silla.

Informace a kompletní výsledkové listiny najdete zde (RTF formát).