czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie a článek o letním soustředění

TTT
  474
XIX. Oddílové soustředění


LTD, 22.8.2005 – Nazdárek Sonkalíci,


Tak už je tu zas ta méně oblíbená část roku….. škola.


Abych vás ale se školou nenudila, stejně to slyšíte teď denně, tak vám přináším ještě něco z prázdnin, z té lepší části roku a to konkrétně z 10-ti denního soustředění,které proběhlo v srpnu v Malých Svatoňovicích…Někteří z nás jeli do neznáma, ale pro některé to už bylo prostředí důvěrně známé..Taky se na nás pár dní mračilo sluníčko, ale zvedali jsme barometr svojí náladou a zejména výkony v tréninku.

Letos jsme byli rozděleni do skupin – dopoledne trénovala skupina nižších pásků, a to od 9:00 do 10:30, z toho poslední půlhodinka byla venku a po nich nastupovala skupina „pásků“ a to doslova – vyšších, ta měla konec ve 12:00.Potom se šlo papkat. Čas oběda jsme se dozvěděli vždy až na tréninku a kolikrát jsem byla ráda, že mi ještě oběd vydali, ale vydali mi ho vždy, protože mám za kamarády žrouty…nechci jmenovat, ale byl to Svíťa a spol., a jejich nekončící apetit, a tak se to dalo ještě stihnout.


A jde se všechno od znova…trénink…večeře…(měla jsem štěstí Svíťa tam seděl!)…a tak dále…a tak dále…Po večeři ale nekončí náplň dne…měli jsme o zábavu postaráno. Oproti předchozím soustředěním na tom letošním probíhala soutěž týmů. Byli kapitáni – černé pásky a ti měli svůj tým z pásků nižších ( a já ten svůj tým můžu jen a jen chválit, i když se našlo i pár stydlínů ). Každý tým měl svou barvu a soutěžilo se hlava nehlava. Byla i bojovka, je tu žádost, aby příští rok byla i pro starší a pokročilé, ale mě to stejně „neza“, mě stejně nikdo nevzbudí, heč! Taky byla docela huuuustá soutěž kapitánů týmů v pojídání čoko dortu – a já jsem ty hochy zkousla, styďte se hoši. Nejvíc se s dortem trápil Píďa, ale on je to takový divadlo. A dost dobře zastoupil svoji kapitánku Lukáš Topol, snažil se i Jenda Klaška, ale nebylo mu to nic platný, juhůů. Taky se docela povedla soutěž týmů v „ akčních scénkách“ . Zejména překvapili ti nejmenší.

Našlo se i pár oslavenců – a byli obdarováni za výdrž, s jakou se snaží naučit taekwon – do, viď Pepo. A vůbec, prostě to bylo dobrý a už se mi chce spát a tak se už budeme těšit na příští letní soustředko.. S láskou LTDP.S. Mončo, ty pokud možno v helmičce !!!!!!!!
Součástí soutěže týmů bylo i klání v akčních scénkách, které si členové týmů společně se svými kapitány připravili. Přestože všem vystupujícím bylo méně než 14 let a mnohdy se nejednalo o vysoké pásky, zhostili se svého úkolu na 1 s * !!! Videa si můžete prohlédnout ve videogalerii.Během velké letní hry na soustředění byla i malířská soutěž s tématem Taekwon-do. Všechny děti si vedli velmi zdatně a my vám ukážeme tři nejlepší:

1. místo - Denisa Koníková

2. místo - Ivana Hřebačková

3. místo - Anežka Rytinová

Mohlo by Vás také zajímat:
Dortová bitva a akční scénky dětí
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img