czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
květen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
krátké zprávy

Informace ke zkouškám
Sraz vybraných účastníků je ve čtvrtek 24. května v 18:00 v tělocvičně ZŠ Vybíralova. Všichni musí být do 18:30 zaregistrování se zaplacením poplatku za zkoušku (na 9.+8. kup = 300 Kč, 7.-5. = 350 Kč, 4.-3. = 400 Kč a 2.-1. = 450 Kč). Zkoušky začínají v 19:00 a předpokládaný konec a vyhlášení výsledků je v 20:30.

Sraz závodníků v sobotu
Všichni závodníci Sonkalu mají sraz v sobotu v 8:00 v hale Petřiny jih!

Příprava haly na Sonkal Open
Halu budeme připravovat v pátek 25. května od 18:00 (hala ZŠ Petřiny jih). Přijďte prosím pomoci. Časově to bude trvat cca hodinu.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Průběžně doplňovaný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
26.5. - NE
2.6. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Festová Ladronka

TTT
  1   122
Ladronkafest ( www a plakát letošního ročníku )
prezentace a exhibice Taekwon-do
Lukáš Veverka, 3.10.2012 – Ladronka fest! Toto sousloví zná snad každý mladistvý a mnoho lidí po celé Praze. Prostě festival volného času a zábavy určen pro úplně všechny, každý si zde najde to svoje. Už čtvrtým rokem se náš oddíl Sonkal tohoto festivalu zúčastnil. No a jak to všechno probíhalo a jak to tam vypadalo? O tom je tento článek.
Úplný začátek spočíval samozřejmě na trénincích, kde jsme kupodivu oproti minulým rokům toho moc nesecvičili, jen se dohodlo co kdo bude kopat, skákat - prostě předvádět. No a v sobotu se razilo na věc! Ráno jsme vše secvičovali a trénovali (až na Jirku, který trénoval, secvičoval a neustále JEDL). Nicméně se nám podařilo upoutat pozornost několika lidí a to v naší partě výrazně zlepšilo náladu a sebevědomí. V 11:15 jsme už byli na pódiu, kde za nás prohodila pár reprezentativních slov Monča a pak už menší členi předváděli naše bojové umění. Samozřejmě nesmím zapomenout i na pár starších, kteří přeráželi destičky a opět stojí za zmínění Jirka, který předváděl opravdu pěkné matsogi, jenže lidé jsou moc nároční a Jirkovi prostě pódium nestačilo. Takže na protest proti organizaci sletěl z pódia. Vzhledem k tomu, že rána vždy bývají rozespalá a lidem se samozřejmě nechce moc vstávat, tak jich tam bylo jen pár. Ovšem to nevadilo, ohromili jsme i ty.
Po vystoupení bylo celkem volno a tak si někdo zašel na oběd, někdo se šel projít po stanovištích a pár lidí zůstalo na stánku kde razítkovali každoroční soutěž „Nezevluj!“, jejíž součástí jsme byli tentokrát i my.
Takže jsem s Wendy vyrazil zkouknout jaké jsou letos stánky a také sbírat razítka do soutěže, aby jsme nebyli zevláci. Stánků bylo jako každý rok požehnaně a bylo to super. V podstatě jsme navštívili jen sport zónu, kde jsme zkusili freestyle florbal, horolezení, sedmimílové boty, parkour, lakros, aikido a slackline (moderní provazochodectví).
Když jsme sesbírali potřebná razítka, tak jsme se vrátili zpět na stánek, kde se aktivně trénovalo (a to jak taekwondisti tak i nadšenci, kteří si to chtěli zkusit).
V 16:00 jsme měli druhou část našeho vystoupení, která byla doprovázena zvukovými efekty od vicemistrů světa v beatboxu Nastyho a Endrua. Dřevo létalo vzduchem (občas doslova) a davy jásaly! Vše se nám perfektně podařilo a na závěr celé scénky stojí jednoznačně za připomenutí Kiki, která provedla s ledovým klidem Bandae na plechovku, kterou měla Terka na hlavě. U Terky si nejsem jist, zda byla ve stejném klidu jako Kiki...
Po scénce jsem spěchal ke stanovišti slackline, poněvadž se tam konalo mistrovství ČR. Cestou se nedalo nevšimnout si neuvěřitelného umění slečen předvádějících pole dance. Když jsem dorazil ke slacklinu, nevěřil jsem svým očím - salta na pidi šňůře nebyly vyjímkou! A tak se splnilo veškeré očekvání a z Ladronky zbyla opět fantastická vzpomínka.
Mohlo by Vás také zajímat:
Konec léta aneb Ladronka je za námi
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(93)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(44)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(50)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(42)
Snad nepotkám čerty po závodech!(34)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img