czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Festová Ladronka

TTT
  1   122
Ladronkafest ( www a plakát letošního ročníku )
prezentace a exhibice Taekwon-do
Lukáš Veverka, 3.10.2012 – Ladronka fest! Toto sousloví zná snad každý mladistvý a mnoho lidí po celé Praze. Prostě festival volného času a zábavy určen pro úplně všechny, každý si zde najde to svoje. Už čtvrtým rokem se náš oddíl Sonkal tohoto festivalu zúčastnil. No a jak to všechno probíhalo a jak to tam vypadalo? O tom je tento článek.
Úplný začátek spočíval samozřejmě na trénincích, kde jsme kupodivu oproti minulým rokům toho moc nesecvičili, jen se dohodlo co kdo bude kopat, skákat - prostě předvádět. No a v sobotu se razilo na věc! Ráno jsme vše secvičovali a trénovali (až na Jirku, který trénoval, secvičoval a neustále JEDL). Nicméně se nám podařilo upoutat pozornost několika lidí a to v naší partě výrazně zlepšilo náladu a sebevědomí. V 11:15 jsme už byli na pódiu, kde za nás prohodila pár reprezentativních slov Monča a pak už menší členi předváděli naše bojové umění. Samozřejmě nesmím zapomenout i na pár starších, kteří přeráželi destičky a opět stojí za zmínění Jirka, který předváděl opravdu pěkné matsogi, jenže lidé jsou moc nároční a Jirkovi prostě pódium nestačilo. Takže na protest proti organizaci sletěl z pódia. Vzhledem k tomu, že rána vždy bývají rozespalá a lidem se samozřejmě nechce moc vstávat, tak jich tam bylo jen pár. Ovšem to nevadilo, ohromili jsme i ty.
Po vystoupení bylo celkem volno a tak si někdo zašel na oběd, někdo se šel projít po stanovištích a pár lidí zůstalo na stánku kde razítkovali každoroční soutěž „Nezevluj!“, jejíž součástí jsme byli tentokrát i my.
Takže jsem s Wendy vyrazil zkouknout jaké jsou letos stánky a také sbírat razítka do soutěže, aby jsme nebyli zevláci. Stánků bylo jako každý rok požehnaně a bylo to super. V podstatě jsme navštívili jen sport zónu, kde jsme zkusili freestyle florbal, horolezení, sedmimílové boty, parkour, lakros, aikido a slackline (moderní provazochodectví).
Když jsme sesbírali potřebná razítka, tak jsme se vrátili zpět na stánek, kde se aktivně trénovalo (a to jak taekwondisti tak i nadšenci, kteří si to chtěli zkusit).
V 16:00 jsme měli druhou část našeho vystoupení, která byla doprovázena zvukovými efekty od vicemistrů světa v beatboxu Nastyho a Endrua. Dřevo létalo vzduchem (občas doslova) a davy jásaly! Vše se nám perfektně podařilo a na závěr celé scénky stojí jednoznačně za připomenutí Kiki, která provedla s ledovým klidem Bandae na plechovku, kterou měla Terka na hlavě. U Terky si nejsem jist, zda byla ve stejném klidu jako Kiki...
Po scénce jsem spěchal ke stanovišti slackline, poněvadž se tam konalo mistrovství ČR. Cestou se nedalo nevšimnout si neuvěřitelného umění slečen předvádějících pole dance. Když jsem dorazil ke slacklinu, nevěřil jsem svým očím - salta na pidi šňůře nebyly vyjímkou! A tak se splnilo veškeré očekvání a z Ladronky zbyla opět fantastická vzpomínka.
Mohlo by Vás také zajímat:
Konec léta aneb Ladronka je za námi
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img