czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Exhibice gymnázium Nad Alejí

TTT
Jan Dvořáček, 10.10.2016 – 7. října jsme pod vedením Honzy Dvořáčka prezentovali naše umění boje na gymnáziu Nad Álejí.

Sraz jsme měli v 9:45 před gymnáziem, takže jsem si krásně o dvě hodiny přispal. Ostatně tak by měl vypadat každý pátek. Hned u vchodu jsme potkali pana zástupce, s kterým Honza Dvořáček celou exhibici domlouval. Pan zástupce nás přivítal a řekl, že ještě vyhlásí v rozhlase, že naše exhibice proběhne o velké přestávce.

Po rychlém převléknutí, rozehřátí a secvičení našeho vystoupení, jsme se přesunuli do tělocvičny a napjatě čekali až zazvoní a dovnitř se nahrnou stovky žáků dychtících po praskajících deskách a neuvěřitelných skocích. Zhruba dvě minuty po zazvonění přišla skupinka 10 děvčat a nevypadalo to, že by měl ještě někdo dorazit, tak jsme začali. Každá správná exhibice musí začít tulem, my jsme zvolili Joong-Gun.

Dále následovalo přerážení, kombinace na lapy a skoky. Mezitím dorazilo dalších 10 žáků, kteří šli rovnou z bufetu. Z přerážení bylo nejzajímavější Humlíkovo bandae na tři dvojky, kdy to byla taková šupa, že šrapnel z desky rozsekl Honzovi Dvořáčkovi obočí. Pak jsme s Jirkou Novákem předvedli matsogi, samozřejmě bez chráničů.

Zkrátka exhibice se vydařila až na nepočetné publikum, čemuž se nemůžeme divit, protože děti a maturanti nemají čas o velkých přestávkách chodit na exhibice, ale musí si dopisovat úkoly.
Martin Matouš
2. kup
Sonkal Praha


Pravidelné tréninky, kde vyučujeme sportovní Taekwon-do i sebeobranu probíhají v našich pobočkách na Černém Mostě, Petřinách a Horních Počernicích- Informace k náboru zde . Proč ještě necvičíš?
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img