czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Exhibice gymnázium Nad Alejí

TTT
Jan Dvořáček, 10.10.2016 – 7. října jsme pod vedením Honzy Dvořáčka prezentovali naše umění boje na gymnáziu Nad Álejí.

Sraz jsme měli v 9:45 před gymnáziem, takže jsem si krásně o dvě hodiny přispal. Ostatně tak by měl vypadat každý pátek. Hned u vchodu jsme potkali pana zástupce, s kterým Honza Dvořáček celou exhibici domlouval. Pan zástupce nás přivítal a řekl, že ještě vyhlásí v rozhlase, že naše exhibice proběhne o velké přestávce.

Po rychlém převléknutí, rozehřátí a secvičení našeho vystoupení, jsme se přesunuli do tělocvičny a napjatě čekali až zazvoní a dovnitř se nahrnou stovky žáků dychtících po praskajících deskách a neuvěřitelných skocích. Zhruba dvě minuty po zazvonění přišla skupinka 10 děvčat a nevypadalo to, že by měl ještě někdo dorazit, tak jsme začali. Každá správná exhibice musí začít tulem, my jsme zvolili Joong-Gun.

Dále následovalo přerážení, kombinace na lapy a skoky. Mezitím dorazilo dalších 10 žáků, kteří šli rovnou z bufetu. Z přerážení bylo nejzajímavější Humlíkovo bandae na tři dvojky, kdy to byla taková šupa, že šrapnel z desky rozsekl Honzovi Dvořáčkovi obočí. Pak jsme s Jirkou Novákem předvedli matsogi, samozřejmě bez chráničů.

Zkrátka exhibice se vydařila až na nepočetné publikum, čemuž se nemůžeme divit, protože děti a maturanti nemají čas o velkých přestávkách chodit na exhibice, ale musí si dopisovat úkoly.
Martin Matouš
2. kup
Sonkal Praha


Pravidelné tréninky, kde vyučujeme sportovní Taekwon-do i sebeobranu probíhají v našich pobočkách na Černém Mostě, Petřinách a Horních Počernicích- Informace k náboru zde . Proč ještě necvičíš?
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img