czech english Na webu naleznete 106 976 fotek a 607 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Druhé dva dny podzimního soustředění

TTT
  105
Podzimní soustředění (informace)
Míša Hálová a Terka Štekerová, 3.11.2013 – V pondělní sváteční den jsme se probudili do sychravého počasí. Pár odvážlivců vyrazilo na ranní běh. Ostatní vstávali později a šli na snídani. Poté se někteří vydali pokračovat ve spánku a ti, co byli méně unaveni, šli hrát společenské hry. Když nastal čas dopoledního tréninku, odebrali se všichni do tělocvičny. Trénink byl zaměřen na nácvik kopů a ůderů a poté nácvik týmových sestav. Na konec nás čekala náročná posilovačka. Po těchto dvou hodinách jsme všichni odešli hladoví na oběd. O volnu, které jsme měli před druhým tréninkem, se šlo do města. Navštívili jsme zdejší zámek, kde byla k vidění krásná zámecká zahrada a v příkopě zámku se schovával velice nespolečenský medvěd. Už se blížila hodina tréninku, což nás donutilo k návratu na ubytovnu.

V odpoledním bloku nás čekal trénink na pohyb do matsogi a lapování, který vedl Svíťa. Když tyto dvě velice náročné hodiny skončily, odebrali jsme se do sprch a následně na večeři. Z důvodů pracovní a školní vytíženosti odjelo po večeři pár našich členů domů. Mezi nimi byl již zmiňovaný trenér Svíťa. V pauze mezi večeří a večerním tréninkem se mnozí opět věnovali odpočinku nebo společenským hrám.

Poslední trénink dne se nesl v duchu procvičování sestav a zdokonalování technik. Po skončení se někteří hladovci přesunuli do jídelny, aby uspokojili kručení v bříškách. Jak je již zvykem, večerka o desáté nás neminula.


Úterní chladnější ráno neodradilo několik účastníků od běhu v přírodě tak jako v předchozích dnech. Následovala dobrá snídaně, kde jsme měli široký výběr z rozmanitých chutí.
Z důvodu únavy a rozlámání všech účastníků byl dopolední trenink zahájen příjemnou vláčkovou masáží. Pokračovalo se pohybovou hrou na lišku, u které jsme se pobavili a rozehřáli. Následujících 45 minut se rozběhlo individuálním cvičením vlastních sestav a ostatní se zaměřili na přípravu týmů na blížící se Mistrovství ČR v Taekwon-du. Konec tréninku byl zakončen náročnou posilovačkou. Po výborném obědě, který ještě přispěl k tréninkové únavě, jsme se odebrali na pokoje k odpočinku.
Když nastal čas odpoledního tréninku, přesunuli jsme se do telocvičny. Byl zaměřen na matsogi, jak už je to zvykem u odpoledních tréninků. Tentokrát se šli tzv. „čtveřičky“, kde se vždy po 20 sekundách střídali čtyři soupeři mezi sebou. Trenink byl zakončen známou posilovačkou na nohy ve stylu Jaroslava Susky. Unavení a zmožení jsme se odebrali do svých pokojů a posléze do sprch.
Večerní trénink se nesl v uvolněném duchu. Z důvodu turnaje ve stolním tenise, byl omezený prostor na cvičení, ale i tak jsme si bez problému dokázali zacvičit. Po treninku následovalo setkání v jídelně na lehkou večerní svačinu. S blížící se večerkou se většina z nás začala rozcházet na své pokoje, s vidinou nutného odpočinku na poslední den našeho soustředení.

Míša Hálová a Terka Štekerová
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Zavadil
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img