czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
červenec 18
po
út
st
čt
so
ne
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Druhá slovinská mise

TTT
Lublana Open
Jan Veškrna, 25.6.2018 – V době od 18.-20. května se devět odvážných bojovníků a jedna odvážná řidička vydalo do Slovinské Lublaně na soutěž Ljubljana Open 2018.

V pátek v 9 hodin vyrazila naše sonkalácká výprava do hlavního města Slovinska. Naše výprava byla rozdělena na dvě skupiny. Skupinu A tvořil Jirka Novák, Kristýna Balcarová, Martin Schwáb, Edita Zelinková a řidič Jirka Faltin. Skupina B ve složení Ondra Faltin, Honza Veškrna, Aneta Zelinková, Lenka Hrstková jela ve voze řízeném Petrou Veškrnovou.

Cesta to byla dlouhá, a hlavně díky semaforům v okolí Znojma a páteční Vídeňské špičce, jsme dorazili na registraci a vážení až kolem půl deváté večer. Po zvážení jsme se jeli ubytovat a navečeřet, ale místní pizza některým jedlíkům nestačila a tak se největší hladovci vydali do nedalekého Mekáče na druhou večeři.

V sobotu ráno jsme se nasnídali a vyrazili do haly. Na zahřátí jsme si dali na místním asfaltovém hřišti basket a potom projeli pár tulů.

Jelikož se registrace protáhla, tak samotné závodění začalo asi o hodinu později.

Bylo zde 250 závodníků a 290 dvojitých startů a závodili zde závodníci z 9 zemí světa. Ráno se začalo tuly, pokračovalo se matsogi, které končilo kolem osmé hodiny večer. Díky možnosti startovat ve vyšších věkových a váhových kategoriích jsme měli závodníky na ringu skoro pořád. V tulech jsme získali mnoho medailí, dokonce i z dvojitých startů. V matsogi se nám také dařilo. Nakonec jsme získali 15 zlatých, 6 stříbrných a 4 bronzové medaile. To nakonec stačilo na 4 místo v pořadí škol, kde nás předběhli pouze mnohem větší výpravy, kterým se počítali body za spoustu bronzových a stříbrných medailí. Nejúspěšnějšími jednotlivci se stali v juniorech Jan Veškrna, v seniorech Jirka Novák a ve veteránech Jirka Faltin.

Každý závodník z naší výpravy vybojoval alespoň jeden cenný kov.

Po závodech jsme se vydali na osvědčený dvojboj večeře v jídelně a Mekáč, kam tentokrát vyrazila celá naše výprava.

Cestou zpátky jsme se stavili u jezera Bled, kde jsme se prošli kolem a viděli tak krásně čistou vodu, kde bylo místem vidět i na dno. Nakonec jsme vše zakončili posezením v pizzerii na Černém Mostě.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Tereza Štekerová
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(13)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(6)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img