czech english Na webu naleznete 103 791 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Czech open 2016

TTT
  157
Czech Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Jan Dvořáček, 29.3.2016 – Ve dnech 19. – 20. března se uskutečnila každoroční soutěž Czech open. Během posledních let se rozrostla v ohromnou mezinárodní akci, jíž se účastní několik set závodníků. Nejinak tomu bylo i letošního roku. Svou návštěvou nás poctili závodníci (a samozřejmě závodnice) ze Slovenska, Francie, Polska, Řecka, dokonce i Grónska a ještě několika dalších zemí.

V sobotu 19. 3. v 10:00 se konalo přihlášení a vážení závodníků. Samotná soutěž započala přibližně ve 14:00 tradičním nástupem týmů a představením realizačního týmu a rozhodčích.

Jako obvykle odstartovali soutěž žáci a žákyně v disciplíně technických sestav (Tulů). Dále pokračovali junioři a juniorky a později senioři a seniorky. Věková skupina veteránů se začlenila mezi seniory, tudíž si mohli poměřit své síly mezi sebou. Výsledek mnohdy až překvapil.

Za sobotu se dokončily všechny disciplíny žáků a žákyň a stihly se rovněž některé juniorské. Ostatní se odložily až na nedělní část soutěže. Ta začala v ranních hodinách okolo 8:30 a ihned se šlo do akce. Soutěž skončila velice brzy, vzhledem k počtu závodníků, asi v 16:00
.
Všichni závodníci museli podat skutečně velké výkony, neboť konkurence zde byla nesmírně obrovská. A věřím, že v některých situacích muselo být i pro rozhodčí velmi obtížné, pro koho zvednout praporek, a rozhodovaly zde nejmenší detaily.
Nepamatuji si přesně, kdo získal jaké ocenění, ale závodníci naší školy odvedli velmi skvělou práci. Například Anetka Zelinková získala stříbro z technických sestav, Honzík Veškrna vybojoval zlato ve sportovním boji.

Našemu přednímu závodníkovi Tomáši Vodičkovi se příliš nezadařilo v technických sestavách, kde prohrál proti veteránovi Liboru Macháňovi. Úspěch si však vynahradil ve sportovním boji, kde porazil všechny závodníky a vybojoval rovněž zlato. Stejně si v této disciplíně vedla i jeho oddaná družka Jana Kovářová.

Za mě musím říci, že pro mne byla tato soutěž ohromnou zkušeností a jsem velice rád, že jsem se mohl zúčastnit, přestože jsem nedosáhl medailového místa. To mne však od závodů neodradilo, naopak přimělo na sobě ještě více zapracovat. A doufám, že stejný dopad to mělo i na všechny ostatní, jejichž výkony nedosáhly medailových příček.

Těším se na další soutěž a doufám, že příští rok bude obdobná účast jako ten letošní.

Pořád o Czech Openu můžete zhlédnout na Sport 5
Mohlo by Vás také zajímat:
Online vysílání
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(46)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(16)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(21)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(18)
Snad nepotkám čerty po závodech!(11)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img