czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Co vás čeká a co vás nemine?!?

TTT
Vánoční exhibice Taekwon-Do (19-20.30)
Ondřej Vrábel, 15.12.2016 – Týden nás děli od traiční vánoční exhibice taekwonda na Černém Mostě. Budeme bilancovat, balancovat, hodnotit, oceňovat a také přispívat na dobrou věc.

Přesný plán exhibice budeme dávat dohromady v příštím týdnu, ale určitě se můžete těšit na vítěznou týmovou sestavu seniorského týmu z Mistrovství České republiky. Partu agresivní klaunů i sonkalácké Kosmo, tedy obě zlaté scénky v disciplíně sebeobrana.
Přidáme sestavy, nižší pásky předvedou krokové matsogi, vyšší zase volný a polovolný boj, nezapomeneme sebeobran a pochopitelně budeme transformovat spoustu dřevěných desek na třísky do kamen. Předem si pořádně promněte oči, abyste stíhali sledovat velkou porci silového přerážení a speciálních technik. V tomhle se musíme ukázat, protože máme mistry Evropy, mistry a více mistry světa :)

Závěr obstará sumarizační sestřih celého našeho roku, který pro vás připravuje Jirka Huml. Před tím dojde na ocenění našich nejúspěšnějších závodníků a nezapomeneme vytáhnout jednoho člena za příkladný přístup k tréninku. Napovíme, že se bude jednat o člena rodu ženského ;)

V průběhu celého večera budete moci s námi přispět na dobrou věc - každý rok částku posíláme na pomůcky a léky pro zdravotně postižené děti, abychom jim pomohli lépe snášet těžký životní osud. Rozbijte prasátka, vyprázdněte kapsy a otevřete svá srdce. Odměnou pro vás bude nejen vánoční pečivo s taekwondo tématikou, ale především dobrý pocit u srdce. Ne nadarmo je jednou ze zásad budování mírovějšího světa a dobrými skutky tomu společně pomáháme.
V loňském roce jsme společně vybrali 5.785 Kč, vybereme letos víc?

Abychom měli co nabídnout tak bych rád oslovil všechny taekwondistky, taekwondisty, jejich maminky, babičky, tetičky, sestřičky, aby si našli v předvánočním čase pár minut a připravili nějaké zajímavé vánoční pečivo/cukroví. Když bude s tkd tématikou, resp. námětem, tak to bude bonus. Limit je max. 20ks ;)

Já a celý Sonkal se s Vámi těšíme na viděnou ve čtvrtek 22. prosince v 19:00 (tělocvična ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most).

Ondřej Vrábel
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img