czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Cinkáme!!!

TTT
  345
22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy
Ondřej Vrábel, 14.4.2016 – Máme za sebou první soutěžní den a ve hře byli zatím tři sonkaláci, resp. dva sonkaláci a jedna sonkalačka (na Janču se v týmu seniorek dostane až zítra).

První na soutěžní plochu ringu č. 4 Tereza Žilinská a postupně se probojovala až do semifinále proti ruské závodnici. Přestože předvedla vynikající výkon, který považuji za jednoznačně nejlepší v kategorii, tak to bohužel na finále nestačilo. Přesto krásné třetí místo.

Dalším želízkem v ohni byl Jirka Novák. Ten si šel jednoznačně za svým a ruští soupeři mu nevystavili stopku na cestě ke zlatu. To Jirkovi těsně uniklo v loňském finále. Letošní jízda byla velmi jednoznačná, ale ty gunnun sogi by chtěli opravdu prodloužit, a finále bylo české. Soupeřem Jirkovi byl Dalibor Pantlík, ale přestože ti dva svádí již několik let vyrovnané souboje, tak výrok rozhodčích byl jasný. Zlato si odváží Jirka.

Posledním z naších v tulech byl Tomáš Vodička, který prahl po vylepšení světového bronzu. Tomáš předváděl konstantní výkony a mezi III. dany se probojoval do finále, kde narazil na ruského mladíka (ten nedávno vyhrál na Czech Openu kategorii III. dan a vyšší). Ruský styl provádění technik rozhodčí více oslovil a Tomáš slaví evropské stříbro.

V závěru soutěžního dne se dostali na řadu týmové sestavy - juniorky, kde je Terka Žilinská kapitánkou nastoupily v prvním zápase proti ukrajinkám a především díky viditělné chybě v choreografii dále nepostoupili.
Naproti tomu ostřílený tým juniorů, kde je pevným kamenem i Jirka měl do finále cestu jen přes Slovince a ve finále čekalo Rusko. Český šachmat sborné připravil naprosto precizni Po-Eun tul (povinná sestava) a výsledek byl 5:0 pro ČR.

Zítra budou soutěžit v týmech senioři a seniorky, tedy Tomáš a Jana. Tak opět držte palce a čekejte i pořádanou dávku matsogi!

Mimochodem je tu krásné počasí ;)

I ty se můžeš zúčastnit Mistrovsví Evropy a světa! Prvním krokem je začít cvičit. Nábor do skupin pro děti, mládež a dospělé probíhá celý rok. Věnujeme se sportovní stránce taekwonda, sebeobraně a zlepšování kondice. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img