czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Cenné kovy těžíme i na Slovensku

TTT
  194
Nitra Cup ( propozice a přihláška )
Tomáš Vodička, 1.5.2014 – Dne 26.4. se sonkalácká výprava vydala na závody, které se konaly na Slovensku. První parta vyrazila už ráno, protože se chtěla trochu projít a podívat se na zajímavá zdejší místa. Z fotek, které jsem si prohlížel to vypadá, že navštívili slovenské doly v Banské Štiavnici. Druhá parta, respektive já, Jirka Novák a Jirka Novák st. jsme vyrazili až lehce po třetí odpoledne ze školních a studijních důvodů. Na registraci jsme se všichni včas dostavili. Po vážení první parta večeřela v Mc´Donaldu a já s Jirkama jsme na pokoji baštili tousty a dobroty od paní Novákové.

Druhý den v sobotu jsme si museli trochu přivstat kvůli brzkému odjezdu. Už v osm hodin jsme měli být v hale. Na těchto závodech byla možnost startovat ve vyšších technických i váhových kategoriích, a tak toho téměř všichni naši závodníci využili.

Po zahájení už netrpělivě čekali na svoje starty naše nejmenší želízka v ohni. Dopoledne se začalo technickými sestavami, ve kterých si velmi dobře vedli a zlato vybojovali žáci Ondra Faltin, Aleš Charvát, Lenka Hrstková, Honza Veškrna, dále junioři Jirka Novák, Michal Matouš, Vendy Benediktová, Franta Sakař a mezi seniory zlato vyhráli Jirka Faltýn a Tomáš Vodička.

Odpoledne už byla většina závodníku oblečena v chráničích a netrpělivě už čekali na svůj zápas. Přes urputnost a velkou snahu zlato pro naše barvy jsem vybojoval jen já.

Celkově se náš oddíl, díky všem závodníkům umístil na úžasném 1. místě. Všichni naši závodníci podali kvalitní výkony. Některé výkony byly horší, jiné lepší, přesto věřím, že se závody všem líbili a odvezli si vzácné zkušenosti, které se bez soutěžení a snažení jen tak nezískají.

Svůj cíl jsem si na závodech splnil. Odvezl jsem si zkušenosti, pro které jsem si přijel. Pohár, který jsem nakonec vyhrál, už byla jenom odměna za snažení. Všem sonkalákům gratuluji k medailím a přeji hodně síly v dalším snažení.

Výsledky Nitra Cupu 2014
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(18)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img