czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Barevné pásky na republikové úrovni

TTT
  137
Mistrovství České republiky barevných pásků
Tomáš Vodička, 19.8.2018V sobotu 12.5. se v Nymburku konalo Mistrovství barevných pásků. Tyto závody byly pro mě i pro mnohé závodníky trochu jinačí, než jsme normálně zvyklý. Také jsem si poprvé místo závodění vyzkoušel pozici „kauče“ neboli trenéra na závodech.

První novinkou byl start bílých a bíložlutých pásků (10- 9. kup), kteří závodili v přípravných sestavách Saju Jirugi a Saju Magki. Druhou novinkou bylo, že ve speciálních technikách a silovém přerážení se soutěžilo pouze podle pravidel pro barevné pásky (dříve závodníci B do modročerveného pásku), takže z žádných otoček závodníci nemuseli mít obavu. Možná tam ještě nějaká novinka byla, ale tyto dvě mě zaujali nejvíce.

V sobotu ráno odstartovali kategorie žáků a seniorů, mezi kterými naši závodníci předvedli nádherné výkony. Bylo hezké sledovat radost a pocit štěstí u našich nejmenších po vyhraném zápase. V seniorské kategorii se nám také dařilo a výsledkem toho jsou dva tituly nejúspěšnějších seniorů pro Egora Popova a Kačku Vítečkovou. Sobotní závodní den skončil velmi brzo, tuším okolo druhé hodiny. Poté bylo volno až do neděle. Nejprve mě to trochu štvalo, jelikož jsme v neděli mohli být doma. Ale potom to bylo super, že jsme si užili volnějšího dne s lidmi, které jsme dlouho neviděli. Dávka volna všem prospěla.

Nedělním ránem začala juniorská část těchto závodů. Výkony byly velmi vyrovnané a bylo k vidění mnoho hezkých zápasů. Opět byla ve sportovních bojích na juniorských závodnících vidět dravost a chtivost ukořistění bodu před trochou přemýšlení a taktizování. Nicméně výkony se mi líbily. Naše barvy velmi pěkně reprezentoval Honza Veškrna, který se stal nejúspěšnějším mladším juniorem.

Velkým úspěchem pro nás byl zisk nejúspěšnější školy v počtu 15 zlatých, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí.

Velmi rád bych chtěl poděkovat všem našim závodníkům za férové a pěkné výkony.

Velmi oceňuji, že jste poslouchali moje a Vláďovi rady. Jsem na vás všechny moc pyšný.

A děkuji i tobě Vláďo za „kaučovské“ opatrování a vedení, byla to pro mě nová a velmi přínosná zkušenost.

Kdo se přidá do sonkaláckého týmu při záříjových náborech? Mnoho bílo-žlutých a žlutých pásků začalo cvičit před necelým rokem a na své první soutěži už dokázaly vybojovat krásné medaile. Podívejte se na časy našich tréninků v ZŠ Vybíralova, ZŠ Petřiny jih, FZŠ Horní Počernice, BPA Hloubětín a MŠ Jablíčko.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (15.6.2018 – 6:57)
Hezký článek :o)
Hezký článek :o)
Editováno: chrobi dne 15. 6. 2018 ve 12:27
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img