czech english Na webu naleznete 106 009 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

270/23/3

TTT
Sonkal Open ( propozice )
Ondřej Vrábel, 23.5.2018 – Další ročník soutěže Sonkal Open se nám kvapem blíží! Po uzávěrce přihlášek nám statistiky říkají, že je přihlášeno 270 soutěžících z 23 škol Česka, Chorvatska a také Ruska! Proti minulým ročníkům postrádáme tradiční účastníky ze Slovenska.

Letos závodníky, kouče a rozhodčí čeká hned několik novinek. Soutěžící jsou rozděleni do věkových pod kategorií jak v sestavách, tak sportovním boji. Souboje tak odděleně svedou mladší a starší žáci, mladší a starší junioři, a také senioři. To samé čeká i něžnější polovinu taekwondistického startovního pole  Medailisté všech kategorií obdrží cenné kovy připravené speciálně pro tuto soutěž a věříme, že se budou všem líbit a po právu se jimi budou pyšnit. Medaile mají i velmi pěkné a hlavně stylové šerpy! Na ty úplně nejúspěšnější jednotlivce jednotlivých skupin čekají poháry a také dárkové poukázky do Hayashi, jednoho z našich sponzorů.

Závodníky čeká i jedna velmi praktická změna – veškeré rozhodnutí rozhodčích budou prováděny výhradně elektronicky na tabletech. Budou tedy chybět praporky v rukou rozhodčích a výsledky budou signalizovány na obrazovkách! Praktický přinos to bude mít pro samotné rozhodčí, resp. poroty zápasišť, kdy nebude nutné výsledky zapisovat a následně docela komplikovaně vyhodnocovat. Vše se bude odehrávat v digitálním světě na pozadí. Uvedené změny jsou výsledkem naší dlouhodobé spolupráce s Jakubem Geyerem z budějovické školy Tong-Il, který stále vyvíjí a zlepšuje systém elektronického bodování. Ten využíváme nejen my, ale také celý Český svaz Taekwon-Do ITF a nedávno jej zkoušeli i taekwondisté ze slovenské aliance! Pokud vše půjde správně tak bychom na Sonkal Openu měli testovat i přidělování kategorií na jednotlivé zápasiště, jejich online přehled na velké obrazovce a následně i sběr výsledků zpět. 21 století a moderní technologie jdou krásně dohromady s něčím tak tradičním jako jsou bojová umění, jako je Taekwon-Do!

Sonkal Open 2018 je pořádán s finanční podporou Magistrátu hlavního města Prahy a také Českého Svazu Taekwon-Do ITF. Náš svaz nám také poskytuje materiální a technické vybavení za což patři vřelé poděkování. Osobní poděkování míří i ke generálnímu sekretáři svazu ing. Tomášovi Komrskovi, který se hlavní měrou zasloužil za vyřízení grantu u pražského Magistrátu!

Sonkal Open 2018 začíná sobotní registrací od 8:00 a samotná kláni začnou v 10:00 soutěží žáků a žákyň! Přijďte se podívat do sportovní haly ZŠ Petřiny jih v Šantrochově ulici!
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(16)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(9)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img