1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

243 závodníků ve Frýdku-Místku

TTT
  27
Pohár nejlepších škol
Ondřej Vrábel, 2.12.2001
Více než 240 závodníků z 16ti oddílu se sešlo na mezinárodním turnaji s názvem "Pohár nejlepších škol". České oddíly byly doplněny 2 oddíly z Polska a 2 ze Slovenska. Konkurence se prakticky ve všech kategoriích sešla více než znamenitá - nejobsaženější kategorií byla Tul žáci 8.-7. kup, která čítala 41 závodníků. Sonkal do Frýdku vyslal po menších korekcích 17 závodníků.

Tradičně se vedlo dobře našim svěřencům v disciplíně tul. V těchto kategoriích jsme získali double (1. a 2. místa):

• Tul žáci 6.-5. kup

• Tul žákyně 6.-5. kup

• Tul žákyně 8.-7. kup (+ 1x třetí místo)

• Další medaile jsme získali v Tul žáci 2.-1. kup (Pavel Zavadil prohrál v semifinále po sporném výroku rozhodčích). Pepa Huy stříbro v Tul I. dan a vyšší.

Od matsogi jsme neočekávali velký zisk medailí ale Pavel Zavadil si za svoje výkony stříbro určitě zasloužil (matsogi žáci do 45kg). Pepa všem přítomným předvedl proč je členem národního týmu -> zlatá medaile v matsogi junioři do 58kg.

Poslední medaile jsme získali ve speciálních přerážecích technikách - Lucka Kolmanová předvedla nervy drásající souboj s Katkou Bokovou (Tong-Il České Budějovice), když opakované zvyšování výšek na technikách Dollyo chagi a Nopi ap chagi ji zhatilo zisk zlaté medaile. Přesto je stříbrná medaile velmi cenná. Pepa, přestože poslední dobou nijak speciálně netrénuje t-ki ukázel svoji přirozenou perfektní odrazovku na technikách Noomo yop chagi a Bandae dollyo chagi a zaslouženě získal bronz. Detailní výsledky našeho týmu si můžete prohlédnout v Úspěchy a rovněž v osobních kartách jednotlivých závodníků.

Naše vystoupení a zisky medailí nám přinesly celkově 3. místo v pořadí úspěšnosti oddílů, před námi se umístily školy Taekwon-do ITF Frýdek-Místek a Dragon Janow (Polsko). Na pozicích dalších však skončili mnohdy oddíly s daleko početnějšími výpravami.