czech english Na webu naleznete 106 131 fotek a 606 videí.
kalendář
srpen 18
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

! Nabídka videokazet a DVD !

TTT
6. juniorské Mistrovství světa

Ondřej Vrábel, 17.9.2004 – Tento týden jsme skončili s uveřejňováním videí z 6. Mistrovství světa juniorů, které se na konci srpna konalo v Malajsii.
Kompletní sumář zápasů českých reprezentantů a také některých finále bez české účasti si můžete prohlédnout na kazetě či 3 DVD.
Cena videokazety je 250 Kč a cena sady 3 DVD je 300 Kč. Objednávat je možné e-mailem na ondrej.vrabel@taekwondo.cz, případně telefonicky 777-011-692.
Odběr je možný osobně v Praze a nebo na nejbližších svazových závodech. Rovněž je možné domluvit i jiný způsob odběru.



Obsah kazet a DVD je naprosto totožný a je uveden v nasledujícím odstavci.




VHS kazeta:

0:00:00 Úvod

0:00:15 Tul juniorky I. dan, Terumi Minema (JAP) - Edita Morkovcová (CZE)

0:02:52 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)

0:05:30 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)

0:07:38 Tul juniorky II. dan, Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)

0:10:01 Tul juniorky II. dan, Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:13:23 Tul junioři I. dan, Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)

0:16:10 Tul junioři I. dan, Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)

0:18:20 Tul tým juniorky, Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)

0:23:34 Tul tým juniorky, Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE

0:34:57 Tul tým junioři, DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)

0:41:47 Matsogi juniorky -42kg, Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:48:50 Matsogi juniorky -48kg, Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)

0:54:05 Matsogi juniorky -48kg, Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)

0:59:12 Matsogi juniorky -53kg, Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)

1:01:56 Matsogi juniorky -53kg, Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)

1:04:25 Matsogi juniorky -53kg, Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)

1:06:29 Matsogi juniorky -53kg, Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE

1:12:42 Matsogi juniorky -60kg, Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)

1:17:28 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)

1:21:11 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE

1:28:17 Matsogi juniorky +60kg, Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)

1:33:05 Matsogi juniorky +60kg, Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:37:21 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:41:47 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE

1:48:05 Matsogi junioři -58kg, Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

1:53:22 Matsogi junioři -58kg, Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE

2:00:10 Matsogi junioři -63kg, Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)

2:06:34 Matsogi junioři -63kg, Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)

2:13:04 Matsogi junioři -70kg, Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)

2:17:30 Matsogi junioři -70kg, Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)

2:21:34 Matsogi junioři -70kg, Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)

2:26:38 Matsogi junioři +70kg, Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)

2:29:44 Matsogi tým juniorky, Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)

2:37:24 Matsogi tým juniorky, Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)

2:47:11 Matsogi tým juniorky, Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE

2:56:00 Matsogi tým junioři, Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)

3:05:33 Matsogi tým junioři, Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)

3:14:00 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

3:18:54 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE

3:26:10 T-ki junioři, Petr Hasík (CZE)

3:27:14 Wirok juniorky, Pavla Jelečková (CZE)

3:27:34 Wirok junioři, Juraj Hasík (CZE)

3:27:54 Hosinsool 1:3, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

3:29:54 Hosinsool 1:3, Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)

3:31:53 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)

3:33:42 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE

3:35:29 Hosinsool 1:2, Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)

3:37:26 Hosinsool 1:2, Malajsie (MAL) - Korea (DPR)

3:39:09 Hosinsool 1:2, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

3:41:51 Hosinsool 1:2, Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)

3:42:24 Hosinsool 1:2, Korea (DRP) - Argentina (ARG)





DVD#1

Tul juniorky I. dan

  • Terumi Minema (JAP) - Edita Morkovcová (CZE)

  • Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)

  • Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)




  • Tul juniorky II. dan
  • Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)

  • Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)




  • Tul junioři I. dan
  • Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)

  • Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)




  • Tul tým juniorky
  • Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)

  • Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE




  • Tul tým junioři
  • DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)




  • Matsogi juniorky -42kg
  • Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)




  • Matsogi juniorky -48kg
  • Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)

  • Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)




  • Matsogi juniorky -53kg
  • Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)

  • Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)

  • Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)

  • Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE






  • DVD#2

    Matsogi juniorky -60kg

  • Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)

  • Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)

  • Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE




  • Matsogi juniorky +60kg
  • Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)

  • Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)

  • Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)

  • Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE




  • Matsogi junioři -58kg
  • Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

  • Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE




  • Matsogi junioři -63kg
  • Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)

  • Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)




  • Matsogi junioři -70kg
  • Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)

  • Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)

  • Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)




  • Matsogi junioři +70kg
  • Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)







  • DVD#3

    Hosinsool 1:2

  • Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)

  • Malajsie (MAL) - Korea (DPR)

  • Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

  • Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)

  • Korea (DRP) - Argentina (ARG)




  • Hosinsool 1:3
  • Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

  • Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)

  • Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)

  • Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE




  • T-ki junioři
  • Petr Hasík (CZE)




  • Wirok juniorky
  • Pavla Jelečková (CZE)




  • Wirok junioři
  • Juraj Hasík (CZE)




  • Matsogi tým juniorky
  • Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)

  • Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)

  • Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

  • Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE




  • Matsogi tým junioři
  • Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)

  • Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)

  • Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE




  • Cvičte Taekwon-Do jako Pavel Šnábl
    Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


    přihlášení
    Jméno
    Heslo

    Trvale přihlásit
    Registrace   Zapomenuté heslo
    minidiskuze

    přidat příspěvek:

    anketa
    Chcete mít vánoční exhibici v
    Divadle Horní Počernice?(18)
    Telocvičně ZŠ Vybíralova?(10)
    Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
    Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
    Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
    sonkal@taekwondo.cz
    img